Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sağlık sektöründe çalışan arkadaşlarımızın tıp bayramlarını kutlu olsun iyiki varlar ❤️❤️❤️❤️
Mthn83 Mthn83 🍀 M Minicikfzt 🍀 @serap911🍀
Teşekkür ederim 😍
Aaaben menü yazmadım
13 mart
Sahur
1 avuç büyüklükte pide
Sahan da yumurta
Lor Zeytin
Akşam
Domates çorbası
2 kaşık barbunya
1 dolma
1 kase cacık
Arada 1 portakal yarım elma
Spor yok
Su 1 litre ancak
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia
Ortak mi doldurdunuz bu dolmaları 😅
Herkesin sofrasında var dolma.
Dikkat edin o sizi doldurmasin 😅
Afiyet olsun ♥️
Sağlık çalışanları tıp bayramınız kutlu olsun iyiki varsınız 💐🌷
Teşekkür ederim 😍
Çok teşekkür ederim canım hedefim doğum gününe kadar 69lu çıkmaktı ama olmadı 70.1 oldum
Çok güzel olacak belkide 😍
Mthn83 Mthn83 serap911 serap911 M Minicikfzt Tıp bayramınız kutlu olsun canım kızlaarrr :KK200: :KK60:
😍 Sağol canım 😘
Tıp bayramınız kutlu olsun kızlar Allah eksikliğinizi göstermesin 🙏
Mthn83 Mthn83 serap911 serap911 M Minicikfzt
Teşekkür ederim 😘

Afiyet olsun canım 😘

Canım çok uzak değilsin ama olmuyorsada sağlıklı bir sen olacaksın.

Vavv afiyet olsun ♥️

Tereyağı neciydi ola 🙄
Afiyet olsun

Afiyet olsun harika 😍

Sağol canım 😘

📝 Yazdım 😍

📝 Yazdım 😍

Eki Görüntüle 3400554
Belki yardımcı olur😍

Teşekkür ederim canım şuan uykusuzluk çekiyorum sadece 🥱🥱🥱

Afiyet olsun 😍

Canım güzel menü ama her kepçe çorba 1 dlm ekmeğe karşılık geliyor öyle hesapla 😍
İftarı hafif tuzlu kapatsan dokunur mu susamak adina

Çok geçmiş olsun canım. Netten bı baksan doğal yağlar var mesela Nana mentol yağı baş ağrısına iyi geliyor gibi 😍

📝 Yazdım canım

Afiyet olsun canım

😅😅😅
Elhan Elhan aklına geldim mi 😅
Aklına ben geleceğim diye bı şarkı vardı sanki 😅

Ooo enişteye bağladık. Elimizde örgü 🤣🤣

Canım bilinçaltı bağımız var takımla 😅

Afiyet olsun canım 😍

Vay be ben mantı göndereyim siz yaprak 😍

📝 Yazdım 😍
Aklıma bir tek öğretmenden gelsen iyi :confused: oooo bana her şey seni hatırlatıyor :KK75:
Bilinç üstü yetmiyor bir de altı ile uğraşacağız desene :KK14:
Meslek grubumuz yelpazeli olsa da en çok öğretmenler yarışıyor bu iyi mi kötü mü 😅 Aslında ben ev hanımıyım artık :süslü:
niye kendimi dahil ediyorum öğretmenliğe
7/24 çalışıyorum 🥴

M Minicikfzt Mthn83 Mthn83 serap911 serap911 vectim sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutlarım. İyi ki varsınız. ❤️❤️❤️
salyut-na-prozrachnom-fone1.gif

81140743_59180603_55860130_1267448685_053a12308021.gif

Eşim dedi ki dün halamda ki softaya bak birde bugüne.

Bende cok kabasın ne fark var dediğimde peynir çok az dedi. 🤷‍♀️

İki kişiyiz davet sofrası kurmadım ama
Kabak corbasi
Köfte makarna
Cacık Salata
Peynir zeytin
Pide
Vardi

siz ne düşünüyorsunuz kırıldım haksız mıyım?
Peynirin az olduğunu söylemesi kurtarmamiş onu .. :confused:
Kırılacak bir şey yok bitanem gülümse geç. :KK68:Gayet güzel bir iftar sofrası cacık salata biri fazla bile :KK9:

İftarda az yeme işini yapan beri gelsin lütfen normaldede tek öğün besleniyorum ama iftarda yiyorum yaaaa 😭😭😭
1 kepçe çorba
Patates püresi üzeri et sote (çömlekler varya tek kişilik ondan)
Baya bir salata
pidenin üst susamlı yerinde 3 ısırık
1 bardak ayran çatlayacak gibiyim ama yedim 🙈🙈🙈
Elhan Elhan
Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım 😘 Bana hiç çok gelmedi :işsiz:comlek dediğin fırın sütlaç yaptığımız toprak kap sanırım. Miden küçülmüş senin :super:basbayagi az bir öğün 🥴

Hayırlı iftarlar kızlar. Of moralim çok bozuk. Böyle çok büyük motivasyonla haftaya başlıyorum üç gün düzgün ilerliyorum tartıda kilo verdiğimi gördükten sonra hemen saçmalamaya başlıyorum. neden böyleyim gerçekten oturup ağlayasım var. Senelerdir kendime doğum günümde 58 kilo olucam diye söz veriyorum ama sözümü hiç tutamadım. 1 ay sonra doğum günüm var ve böyle giderse yine kendime mahçup olacağım. Çok moralim bozuk. Ben neden bu kadar iradesizim. :KK43:
Yazdığın bütün cümleler negatif onları düzeltmeden iradene söz geçirmeyi unut :ıslık::ıslık:
Hayırlı iftarlar bölümü hariç :sus:

Hayırlı iftarlar kızlar. Of moralim çok bozuk. Böyle çok büyük motivasyonla haftaya başlıyorum üç gün düzgün ilerliyorum tartıda kilo verdiğimi gördükten sonra hemen saçmalamaya başlıyorum. neden böyleyim gerçekten oturup ağlayasım var. Senelerdir kendime doğum günümde 58 kilo olucam diye söz veriyorum ama sözümü hiç tutamadım. 1 ay sonra doğum günüm var ve böyle giderse yine kendime mahçup olacağım. Çok moralim bozuk. Ben neden bu kadar iradesizim. :KK43:
Al benden de o kadar, gel kafa kafaya verip ağlaşalım 😔

Aynen canım yani 69.7 ve 6 arasında hiç fark yok benim için ama 69.9la 70 arasında var. Hamilelik öncesi de 69 kiloydum o yüzden sanırım çok aşırı takıldım bu kiloya ama inecek biliyorum bozmadan yapmaya çalışıyorum diyetimi bu hafta olmasa haftaya gider artık o 100 gram da ama sabırsızım da işte. Az farkla da olsa hedeften şaşmış olmak bu duraklama devri canımı sıkıyor
Eninde sonunda istediğin o rakamı göreceksin canım, hiç canını sıkma. Varmak istediğin noktaya uzaklığın 1 adım bile değil nerdeyse. İnşallah bu hafta sana sürpriz olur da o rakamı görürsün.

X