Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım 😘

Canım çok uzak değilsin ama olmuyorsada sağlıklı bir sen olacaksın.

Vavv afiyet olsun ♥️

Tereyağı neciydi ola 🙄
Afiyet olsun

Afiyet olsun harika 😍

Sağol canım 😘

📝 Yazdım 😍

📝 Yazdım 😍

Eki Görüntüle 3400554
Belki yardımcı olur😍

Teşekkür ederim canım şuan uykusuzluk çekiyorum sadece 🥱🥱🥱

Afiyet olsun 😍

Canım güzel menü ama her kepçe çorba 1 dlm ekmeğe karşılık geliyor öyle hesapla 😍
İftarı hafif tuzlu kapatsan dokunur mu susamak adina

Çok geçmiş olsun canım. Netten bı baksan doğal yağlar var mesela Nana mentol yağı baş ağrısına iyi geliyor gibi 😍

📝 Yazdım canım

Afiyet olsun canım

😅😅😅
Elhan Elhan aklına geldim mi 😅
Aklına ben geleceğim diye bı şarkı vardı sanki 😅

Ooo enişteye bağladık. Elimizde örgü 🤣🤣

Canım bilinçaltı bağımız var takımla 😅

Afiyet olsun canım 😍

Vay be ben mantı göndereyim siz yaprak 😍

📝 Yazdım 😍
Ay aşkımsınnn sağol 😍♥️

Günaydın kızlar 💃bugün eşimin doğum günü o yüzden kaçamak günüm menüm için şimdiden sizden özür diliyorum🙈 aşırı abartıya kaçmayacağım söz veriyorum ama bir aydır hayalini kurduğum pastayı yiyeceğim için eşimden daha heyecanlıyım🤣
Afiyet olsun canım, can olsun kan olsun ama kilo olmasın inşallah. Eşinin doğum günü de kutlu olsun 👏💐

Selamlar kızlar çok sayfa var sadece etiketlere bakabildim herkes iyidir umarım
Ne etkilemis olabilir beni onu düşünüyorum yaa gece uyuyamadim diyorum ya
Kereviz,3 kofte,domates corbasi,2 yk yogurt... Yedigim bu.. sadece ictigim suya maden suyu ekledim mineral eksikligim tamamlansin diye o mu yapti acaba? Nasıl korktum gotum gobegim şişti birden🥹😂🙈
Sen nasil oldun gecti mi miden?
Bende anlamadım canım bugün oruç tutmadım safrada sorun var sanırım ağzıma geliyor randevu bulabilirsem gidicem bakalım devamlı ılık süt içiyorum o da gaz ve şişkinlik yapıyor ama o kesiyor hemen sen nasılsın nasıl oldun var mı bugünde şişlik

Bende anlamadım canım bugün oruç tutmadım safrada sorun var sanırım ağzıma geliyor randevu bulabilirsem gidicem bakalım devamlı ılık süt içiyorum o da gaz ve şişkinlik yapıyor ama o kesiyor hemen sen nasılsın nasıl oldun var mı bugünde şişlik
Geçmiş olsun canım, reflü de olabilir. Umarım randevu bulabilirsin.

Günaydın kizlar💗
Umarım herkes iyidir.Ben bir kaç gündür alerjik astım ve kronik bronşit le mucadele ediyorum.Dun serum ve hava aldım bugün biraz daha iyiyim .hafta sonundan beri sürekli istirahat etmeye çalıştım.bugun tahlil sonuçlarına göre tekrar ilaç tedavisine başlanacak.Hayirlisi bakalım,Rabbim hasta olup darda olan kullarına şifa versin inşallah 🙏

Geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin 🙏

Kereviz saplarını nasıl değerlendiriyorsunuz bana tarifler verseniz. Ben maalesef hep atıyorum.
Ben smoothie yapıyorum dün sabah yaptım evde o an ne malzeme varsa dünkü şöyle oldu
Kereviz sapı
2.3 dal maydanoz
Bir Çengelköy salatalık
Yarım yeşil elma
Yarım limon suyu
Blendıra yıkayıp atıyorum malzemeleri limonun suyunu ilave ediyorum. çok az su bir bardağın dörtte biri kadar ve bııızzt bu kadar harika oluyor 🥰

Evinizde katı meyve suyu sıkacağı varsa orda da harika olur bende katı meyve sıkacağı yok. blendır var ben o yüzden bu şekilde yapabiliyorum.

Geçmiş olsun 💐

Geçmiş olsun canım, reflü de olabilir. Umarım randevu bulabilirsin.
Sagolasin insalahhh biraz zor gibi görünüyor ama bulacağız bi şekilde
Günaydın kizlar💗
Umarım herkes iyidir.Ben bir kaç gündür alerjik astım ve kronik bronşit le mucadele ediyorum.Dun serum ve hava aldım bugün biraz daha iyiyim .hafta sonundan beri sürekli istirahat etmeye çalıştım.bugun tahlil sonuçlarına göre tekrar ilaç tedavisine başlanacak.Hayirlisi bakalım,Rabbim hasta olup darda olan kullarına şifa versin inşallah 🙏
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin
Sağol canım benim

Senin sayende biz de kutlamış olalım canım, ne güzel düşünmüşsün.

Mthn83 Mthn83 M Minicikfzt serap911 serap911 Tıp bayramınız kutlu olsun canlarım 💐
Teşekkür ederim canım 😘
Günaydın kizlar💗
Geçmiş olsun canım 😘

13 Mart menümü yazmamışım
Elhan Elhan Cordelia Cordelia serap911 serap911 💙

Kahvaltı: bir büyük bardak yeşil smoothie 2 haşlanmış yumurta, biraz peynir, 15 adet kadar badem

Ara: bir dilim ananas, 4 adet çilek üzerine çiya tohumlu tarçınlı 2 kaşık yoğurt

Akşam saat bayağı geçti ezan okunurken eve girebildim Siyez unuyla kabak mücver, peynir çay eşliğinde akşam yemeğim oldu. saat sekiz buçuk dokuz arası yiyebildim mağlesef

Sonrasında eti Burçak büsküğüden 5 tane kadar yedim

Günaydın kizlar💗
Geçmiş olsun canım 💐

Antalya' da Valilik firtınalı , yağmurlu havalarda 60 kilonun altındakiler dışarı çıkmasın diye duyuru yapıyor . Adamlar zorda kalmasın diye fazla aşağı inmek istemiyorum :süslü::süslü:
😛😍
Sanırım yurtdışı uçuşlarda artık yolcular da tartılacakmış, bileti ucuza getirmek için kilo vermeye devam etmeliyim 🤣🤣
Daha ne duyucaz dedim ama obeziteyi engellemek adına yapılmış da olabilir
Eşim dedi ki dün halamda ki softaya bak birde bugüne.

Bende cok kabasın ne fark var dediğimde peynir çok az dedi. 🤷‍♀️

İki kişiyiz davet sofrası kurmadım ama
Kabak corbasi
Köfte makarna
Cacık Salata
Peynir zeytin
Pide
Vardi

siz ne düşünüyorsunuz kırıldım haksız mıyım?
Daha ne olsun gayet güzel sofra ama kimi erkekler çok çeşit isterler kardeşimin eşi çorba yemek pilav Salata tatlısı hepsi olacak olmadığı zaman tepki verir.oda
Hayırlı iftarlar kızlar. Of moralim çok bozuk. Böyle çok büyük motivasyonla haftaya başlıyorum üç gün düzgün ilerliyorum tartıda kilo verdiğimi gördükten sonra hemen saçmalamaya başlıyorum. neden böyleyim gerçekten oturup ağlayasım var. Senelerdir kendime doğum günümde 58 kilo olucam diye söz veriyorum ama sözümü hiç tutamadım. 1 ay sonra doğum günüm var ve böyle giderse yine kendime mahçup olacağım. Çok moralim bozuk. Ben neden bu kadar iradesizim. :KK43:
Moral bozukluğu da kilo vermeye engel sanırım bende artı gördükçe Moral bozukluğu yaşıyorum aslında tartilmakla hata yapıyoruz

Günaydın kizlar💗
Geçmiş olsun canım, en kısa sürede şifa bulursun inşallah.

X