Popüler Konu LenaG ile MasterFit

canım benim canım canımmm❤️❤️❤️❤️❤️ geleceğim tabiki bende gelicem senle 6 lara🤲

iyi ki varsınız❤️ Allah sizden razı olsun 😔
daha toparlayamadık bi bebek bu kadar ağlaması normal değil sebepler var tamam.. bandaj takılı rahat etmiyor .. vucudunda yaraları artti bandaj bunlarada geliyor huzursuz ediyor iyice.. kulagindaki iltihap gececek insa ..
ama bu bebegin yaraları normal degil doktorlara bunu anlatmaya çalıştım ama anlamıyorlar test yapsalar çıkacak aslında birşeye alerjisi var ki bence yumurta boyle deneye deneye hergün anlamaya çalışıyorum daha kendisine de yedirmedim ben yediğimde oluyor. bebeğim kollarını yerlere suruyor cok kasiniyor belli.sürekli huysuz surekli aglıyor surekli kucak istiyor ne yaoacagimi saşirdim artık.. insa gecer diye dua ediyorum.
bir süre yemeyeceğim bakalım insa gecer sakinler. dua ediyorum artmasın vucudunda üst taraf komple kırmızı.. neyse şifa allahtan ben gozlemlemeye devam edicem..
duanızı isterim🤲
Oy kuzum, acı da çekiyordur, fırsat buldukça kaşınan bölgelere yoğurt suyu sürsen biraz rahatlatır inşaAllah 🤲🏼🤲🏼

canım benim canım canımmm❤️❤️❤️❤️❤️ geleceğim tabiki bende gelicem senle 6 lara🤲

iyi ki varsınız❤️ Allah sizden razı olsun 😔
daha toparlayamadık bi bebek bu kadar ağlaması normal değil sebepler var tamam.. bandaj takılı rahat etmiyor .. vucudunda yaraları artti bandaj bunlarada geliyor huzursuz ediyor iyice.. kulagindaki iltihap gececek insa ..
ama bu bebegin yaraları normal degil doktorlara bunu anlatmaya çalıştım ama anlamıyorlar test yapsalar çıkacak aslında birşeye alerjisi var ki bence yumurta boyle deneye deneye hergün anlamaya çalışıyorum daha kendisine de yedirmedim ben yediğimde oluyor. bebeğim kollarını yerlere suruyor cok kasiniyor belli.sürekli huysuz surekli aglıyor surekli kucak istiyor ne yaoacagimi saşirdim artık.. insa gecer diye dua ediyorum.
bir süre yemeyeceğim bakalım insa gecer sakinler. dua ediyorum artmasın vucudunda üst taraf komple kırmızı.. neyse şifa allahtan ben gozlemlemeye devam edicem..
duanızı isterim🤲
Çok geçmiş olsun rabbim şifa versin

Yolların hep çicekli bahçelere çıksın fridacim :dua::KK200:
Ananasi dilimlettirdiysen çok bereketli afiyet olsun canım 😘 Kabuğunun bir parçasıni çay yaptiktan sonra diğerlerini dondurucuya at. :KK60:saplari çok şık güle güle kullan :KK48:
Pazardan alıyorum ananasi , öyle olunca satıcıdan rica ediyorum bir tane fazladan kabuklarını da atıyor poşete. :confused:
Vaaay, birde dilimleyip veriyorlar 🤣🤣
Biz hepsini kendimiz yapıyoruz 😔
Peki kabuğunu nasıl yıkıyorsun, bende çay yapıyım dedim, yıkamak gözüme büyüdü

Dinlenmek iyi gelecektir. Allah şifa versin tekrar. Prp bile yaptırabilirsiniz iyileşmeyi hızlandırıyor kuzum. Oğlumun kolunda kas yırtılması vardı o da spor yaralanması. En son çare ameliyat ama zamanla iyileşme ihtimali de var deniliyor.
Allah kolaylık versin mazurluk bir şey yok üzme kendini. :KK60:Calisan arkadaşlar için bugünlük 18.30' a aldık bildirimi. Diğer zamanlarda 18.00 . Zamanın var. :KK5:
Oğluna da geçmiş olsun canım kaptanım 🤲🏼🤲🏼

Sağol canım hepimizin yolları çiçeklerle bezensin 🥰 🙏🏻
Migros’tan bütün aldım ananası kendim soyuyorum. bazende marketten ananas almasam bile manavdan kabuğunu istiyorum denk gelirse pazardan veya marketten kereviz sapıda alıyorum bu ara alsam iyi olucak 👍
Burda kereviz sapı satılıyor 😔

serap911 serap911 Elhan Elhan
Selamlar kızlar. Dün gece kusma ve ishalden uyuyamadım😔Bugün izinliydim. oruç tutamadım ama bir şey de yiyemedim sadece su içtim. Sanırım bu yüzden tartıda 59 u gördüm.

Eklentiler

• IMG_20240312_094046.jpg
    IMG_20240312_094046.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 15
X