Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sağol canım bu gece sahurda var
Hafif yemekte fayda var

Gün içi biraz karışık olmuş ama finali toplamissin

Afiyet olsun canım fıstık ezmesi ve hurma yeterliydi aslında demi
Bilmiyorum ki diyetisyen öyle yazdığı için yiyiverdim bende :) hatta bende şaşırıp hem fıstık ezmesi hem badem mi diye sormuştum evet demişti hatta üzerinede bitter çikolata eritip gezdir dedi de gerek yok dedim

Şişkin hissettiğini yazdığın için üzgün imoci koydum yoksa menun gayet güzel ve dengeli arkecim. Afiyet şifa olsun. İnşallah yarın daha iyi hissedersin sıkıntılarından kurtulursun.

Harika menü afiyet olsun

Çok içine sinmeyecek bir şey yok ki belki 18 ara öğünü olmayabilirdi ama yemek geç saat yenmiş saldırma olmaması adına doğru yapmışsın bence. Afiyet şifa olsun
bugün biraz küçük kaçamaklar olmuş sanırım ama yarın bol suyla toparlarsın afiyet şifa olsun

Benimki pilav patates hiç vermiyo sadece yağsız makarna veriyo onu da haftada bir falan ancakaçamak yerine geçiyor sütlü tatlı, şerbetli tatlı zaten tamamen yasak
Benimkide 1 ay pirinç yasak dedi
Ben makarna vb.sevmem yazmadı
Patates de yok
Sadece bu 2.listeye airfyerde kırmızı patates vermiş Bulursam alıp yapıcam

Çok güzel bir menü afiyet olsun canım
Canımsın teşekkürler kaptanım
Teşekkürler canım benim

Şaka maka 83 kiloyum. Ben formu doldurdum şimdi be yapıcam. Biraz kopya verir misiniz? Sabah az yedim
İlerleyen sayfalarda arkadaşlar anlattı mi emin değilim Açelyacim .Günlük menü bildirimi varsa sporu da ekle beni ve Cordelia kaptanimi etiketle.
Aç olduğun bir saatte tartılıp tarih ve nick ekleyerek kilo bildirimi yap. Bir hafta deneme süren var. Kilonu takip edelim. Sonra hazır hissettiğinde yarışlara katılırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…