Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gün içi biraz karışık olmuş ama finali toplamissin ♥️

Afiyet olsun canım fıstık ezmesi ve hurma yeterliydi aslında demi 🙄
Aslında poğaça yemedim tadına baktım ama ikisininde tadına baktığım için toplamı yarım poğaça etmiştir 🤣 tadına bakmak bahane mi bilemem tabi 🙈 o yüzden akşam salata tercih ettim 🙈

Ramazan reklamları beni çok özendiriyor yaf. Hep kalabalık aileler gösteriyorlar oldum olası kalabalık sofra severim ama hiç olmadı.
Bu arada hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum tuttuğunuz oruçlar kabul olsun ettiğiniz dualar kabul olsun inşallah 🤲

Kırmızı patates mi ilk kez duydum öyle birşey mi varmış inşallah tadı güzeldir patates gibi
24kitchen kanalını takip etmedigin icin duymamış olabilirsin :süslü:
Pahalı ve kolay bulunmayan bir patates canım. Diyet için uygun çünkü nişasta oranı çok az. Tadı dersen çok da güzel değil. 🥴

Oy maşaAllah deyim o zaman
Benim mutfak biraz büyük, tezgahımda fazla yer yok ama yemek masam 90/160
Rahat rahat yapılır, hele yukarı mutfağida tezgah çok müsait, benim yapacak halim olmuyor,
Hamurişi yapmayı severdim, yemeyi daha çok severdim, dün iki öğün hamur olunca sabaha karşı açlıktan midem bulandı, ayakta olsam kesin bişeyler yerdim, henüz yatakta olunca kalkıp yemedim.
Şimdide hiç açlık hissetmiyorum

Ellerine sağlık çok güzel gözüküyor valla 😍
Biz salonda yaptık o işi iki yuvarlak yer masası 4 kişi mutfağa su böreğini haşlamaya girdik sadece 😂

Herkese hayırlı ramazanlar Allah ibadetlerimizi kabul etsin annem geldi ev kalabalık di giremedim
10 mart menüsu
Sabah 10 da
ceyrek simit, haşlanmış yumurta,Lor peyniri 3 zeytin
Ara 15 de
1 küçük kare ev yapımı browni
Kahve
Akşam 19 da
5 kaşık barbunya yemeği
Salata Yogurt
Su 2.5 litre
Spor.11 bin adım yürüyüş 1100 puan Cordelia Cordelia
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

Eklentiler

• 1000044116.jpg
    1000044116.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 17
Afiyet olsun canım, yine çok hafif yemişsin.

Afiyet olsun canım. Geçmiş olsun.

Afiyet olsun.

Aralarda yediklerin çok sağlıksız hem de fazla canım, aslında söylemeye gerek yok. Ama diyorsan ki benim düzenim bu ben de ona göre değerlendiririm. Onun haricindekiler güzel.

Afiyet olsun canım, güzel menü.

GÜzel menü kaptanım, afiyet olsun.

Afiyet olsun, çok az yemişsin.
Tesekkur ederim canm🥰

Ramazan reklamları beni çok özendiriyor yaf. Hep kalabalık aileler gösteriyorlar oldum olası kalabalık sofra severim ama hiç olmadı.
Bu arada hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum tuttuğunuz oruçlar kabul olsun ettiğiniz dualar kabul olsun inşallah 🤲
Bizi sofrada kabul et burada buluşuruz akşam hayırlı ramazanlar 🌹🌹🌹🙏🙏🙏

10 Mart menum

Sabah 12.00
1 kaşık kavurmalı yumurta
1 haşlanmış yumurta
5 zeytin
1 kk peynir
1 dilim salam
2 dilim ekmek

Akşam 18.00
Izgara tavuk 100 gram
Biber kavurma 100 gram
1 dilim ekmek

Ara 20.00
2 kare çikolata
5 çilek

1 litre su bol çay

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun 😋 şu menü bende olsa evde kedi savaşları çıkardı 🤣 Allaaahh kavurma salam tavuk bize kalmazdı

Afiyet olsun canım, yine çok hafif yemişsin.

Afiyet olsun canım. Geçmiş olsun.

Afiyet olsun.

Aralarda yediklerin çok sağlıksız hem de fazla canım, aslında söylemeye gerek yok. Ama diyorsan ki benim düzenim bu ben de ona göre değerlendiririm. Onun haricindekiler güzel.

Afiyet olsun canım, güzel menü.

GÜzel menü kaptanım, afiyet olsun.

Afiyet olsun, çok az yemişsin.
Arada tek öğün, arada 36 saatlik açlık, arada 2 öğün idare ediyorum🥰

X