Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benim yağsız ağırlığım 55 😂😂😂😂😂😂😂😂 boyum 173 ondan galiba
Boyun uzunmuş bebeğim tabiki kemik ağırlığın fazla olur. 65 kiloda manken olursun yeterli çok düşme çok zayıf kadın sevmiyorum ben ya kemikler sayılmamalı 🤣🤪
Kaçtı boyun? Ben 53 oldum evet çok zayıfsın elestrisi alıyordum biraz ama güzeldim bence🙈
Bacım sen de her kiloda dolaşmışın maşallah 🤣 hobi olarak kilo alıp verdiğini düşünmeye başladım 😂

Benim boyum kısa bebeğim. 48-50 benim ideal kilom. Ama bana 57 yeter diyorum. Senin boyun kaç ?
Bnmde öyle olmam gereken kilo 52 diyor ama ben 55 razıyım da kaldım 61 fe bakalım ramazanda ne olacak ben ramazanda kilo veremiyorum pek ama hayırlısı inşallah sahursuz tutacağım bu sene inşallah iftar davetlerini de az az inşallah

acelyaozlem acelyaozlem
ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ:
BOYUNUZ:
KİLONUZ:
HEDEF KİLONUZ:
MEDENİ DURUMUNUZ:
MESLEGINIZ:
ÇOCUK SAYISI:
KİLO ALMA NEDENİNİZ:
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:

O da kötü, yeğeniminki hızlı çalışıyordu, bikaç kez düşüp bayılmış, 2 çocuk annesi, 50 li kilolarda, üstelik masa başı çalışıyor.
Çok şükür ilaç filan kullanmadan kendiliğinden düzelmiş
Normal olmayan her şey kötü zaten canım, her şey kendi düzeninde ilerlesin inşallah.

Şaka maka 83 kiloyum. Ben formu doldurdum şimdi be yapıcam. Biraz kopya verir misiniz? Sabah az yedim
Önce yorumla de
Sonra cevaplama kısmına gelince üstteki 3 noktaya tıklayıp tırnak işaretini tıkla. Bilgilerini doldur paylaş 😍

Eklentiler

• IMG_20240310_144310.jpg
    IMG_20240310_144310.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20240310_144323.jpg
    IMG_20240310_144323.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 20
Kizlarr kedim kayboldu turkiye d'en getirmistik normalde evden kaliyo arada bahceye cikar biraz gezip gelirdi bugune aksam uzeri geldi gordum onara isimi bitirip temizliyip iceri aliyim dedim gidis o gidis nere baktiysam yok bu saatlere oldu gelmedi uyuyamuyorum saat ikiye geliyo kac kere baktiysam gezdiysem gelmedi sesime normalde gelirdi @Elhan senin kesin var dimi daha iyi bilirsin gelirmi kedi geri ya
Üzüldüm canım, inşallah gelmiştir şimdiye kadar. İlerleyen sayfalarda güzel haberini okumak nasip olsun.

Enerjin çok güzel kullanmak istedim canım 😍
serap911 serap911 e çok gaz verme yanariz 🙄😅
Tekrar teşekkür ederim canım, sen nasılsa daha çook kırmızı kaptan olursun, bana da başka zaman artık. O dünün gazıydı bugünden sonra son hız rekabet :KK49:
Afiyet olsun kepçe derken 🙄
Salata ya da makarna koymak için böyle kaşıklar var ya.. işte bu 1710071519660.png

🫣🤫🤫🤫

Çok geçmiş olsun canım
İnşallah korktugunuza ugratmasin rabbim ♥️
Amin canım sağol.

Ben 70 i lise yıllarında gördüm en son
Sizlerle birlikte 65 olup liseli cici kız oluncam 😍😅🫣
Bende öyle en son lisede 70’lerdeydim:) bide büyük kızımın doğumundan sonra diyetle kısa sürede 76’ya düşüp fazlasıyla geri aldım ama 95’leri hiç görmemiştim hayatımın en ağır dönemindeyim:KK43:
İnşallah bende 65’leri görürüm🥰

Tendonu koptuğu kesin mi 😔 mr filan cekmediler mi
Kesin değil canım, acil doktoru (asistan) ben bundan anlamam ama tendon kopmasından şüpheleniyorum dedi. Kemikte kırık falan kesinlikle yok. İç bağ yırtılması da olabilir (bu da eşimin yorumu). Yarın ortopedi hocası görecek o zaman kesinleşecek canım.
Çok geçmiş olsuunn
Teşekkür ederim canım.
Çok çok geçmiş olsun canım 😔
Teşekkür ederim canım

LİG SIRALAMASI 09.03.2024

80' LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
@yazarhanim3580.90 Mutlu1anne Mutlu1anne 95.48
@Cikolatali brokoli88.20@sara_2899.40
arke arke 88.70

ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
LenaG LenaG 109.70@freejourney 56.60
@Ece Didem111.10@Leyl3557.50
@74FRIDA111.20@Keira-59.30

🌟🌟 Herhangi bir yanlışlık gördüyseniz bildirmenizi rica ederim. :KK68:
🌟🌟Lig tablosu etap sonunda sadece bildirim yapan arkadaslarimizi kapsamaktadır.
Eline sağlık canmm🥰
Bu hafta Kırmızı kaptanlığın talibi çok hadi bakalım Busra196 Busra196 @Cordelia hodri meydan kim kaptanlığı alacak taht oyunları başlasın 😎🤺

Ben de yaa bu gruba katılmadan önce feci yiyodum gerçekten mesela misafirlerle birlikte bi gün tabağı yiyodum onları yolcu ettikten sonra kendime tekrar xxl menü gün tabağı hazırlayıp bi de tek başıma yiyodum 🤣🤣

Merhaba yaa ben sizi çok duyuyorum zaten kurucuymuşsunuz öncelikle böyle güzel bir ortama vesile olduğunuz için teşekkür ederim. Hikayenizi de merak ettim doğrusu kaçla başlayıp kaç kilo verdiniz falan ..
Hadi bakalimmm 💃💃

X