Popüler Konu LenaG ile MasterFit

8 mart menüm

11.00 kahvaltı
2 yemek kaşığı yulaf
1 yemek kaşığı chia tohumu
1 muz
1 tatlı kaşığı tahin
Kakao
Bademsiz şeker sütü ile yulaf lapası

15.30 ara öğün
1 elma 1 tatlı kaşığı tahin

18.00 akşam yemeği
Dışarıdaydık karışık ızgara ve salata yedim

4 lt su
70 dk yürüyüş
Elhan

Afiyet olsun paketli hiçbir urun sağlıklı değil canım.

Afiyet olsun yeşillik olmadığı için bir eksiklik hissediyorsun değil mi bademim. Bence o yüzden içine sinmemiş. Dünkü menun güzeldi ama
Afiyet olsun.

Harikasın.
Afiyet olsun annem

Afiyet olsun yeşillik olmadığı için bir eksiklik hissediyorsun değil mi bademim. Bence o yüzden içine sinmemiş. Dünkü menun güzeldi ama
Afiyet olsun.
Evet elhancım yaa teşekkür ederim. Bugün işi bozdum. Hafta içi hep 2 öğün yapmıştım....

Ama ama kaptanım ödemmmm onun için içtim

Son düzenleme:
Kızlar birşey soracağım.Kafama çok takıldı.İş yerime 15 gün gidiyorum 15 günde evde çalışıyorum. İşyerine gittim bugün. Arkamda konuşmuşlar çok zayıfladı sorunu var galiba demişler Ben şimdi ne diyeyim bu insanlara laf mı arıyorlar yoksa iyiliğime beni düşündükleri için mi bu şekilde düşündüler.Bende bu kadar düşüneceklerine bana sorsalardı diyet yaptığımı söylerdim dedim güldüm geçtim .Ama benim içim içimi yiyor şu an .Ben insanlara çok karışmayan sakin bir tipim normalde bu tarz olaylarla ilk defa karşı karşıya kaldım.Merak eden kişilere gidip zayıflamamın sırrını mı versem acaba

Teşekkür ederim çok sağolun Sağlık adına istikrarlı olmam gerekiyor.41 yaşındayım kilo verimi zor artık yaş iyice geçiyor o yüzden bunu iyi değerlendirmem gerekli

İyi Akşamlar bugün işten sabah 8 de eve geldim.Kızımı alıp doktoruna götürdüm oradan Kadıköyde hastaneye gittik hasta ziyaretine bütün gün oradaydık şimdi dönüyoruz tahmini 10 gibi evde oluruz.Bugün yoğun geçti şimdi yolda yazıyım dedim.

Sayfamdaki tüm Arkadaşlarımın
DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR
GÜNÜ KUTLU OLSUN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…