Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menü çok güzel çerez evet çok olmuş ama akşam yemedigin için dengelemis

Afiyet olsun güzel menü tam kuruyemiş biraz fazla diyecektim ki akşam yemeği yok demişsin sustum

Afiyet olsun ihe nin zeytinli kekiklisini denedin mi baya lezzetli

Kesinlikle ağzımızdan ne çıktığı, gönlümüzden ne geçtiği çok önemli. Allah sana da tez zamanda şifa versin inşallah.
Evet buna katılıyorum kendi başımdan geçen tecrübemi soyleyeyim
12 sene bebeğim olmadı uyanik olduğum bir gece dışarıdan bebek ağlama sesi geliyor bende sesli bir şekilde Allahim benim evimden ne zaman böyle bebek ağlama sesleri gelicek dedim ve bunun ile.imtihan oldum
12 sene sonra bebeğim oldu ve kolik bir bebekte 6 ay boyunca her gece ağlama krizi yasiyorduk aklıma hemen bu sözüm geldi

Afiyet olsun canım menü çok güzel

İyi aksamlar
8 mart beslenme listem

10:00
2 pirinc patlagi arasi labne avokado

13:00
Yaban mersinli sütlü moms granola

15:30
Sütlü türk kahvesi

17:30
Kefir,keten tohumu,kuru erik,kakao smoothie

Senfoniye gidiyorum yanima kahve ve piko aldim belki canim isterse yerim

Elhan M Minicikfzt

Sabah 40 dk eliptik yapmistim simdi yuruyus mesafemde oldugu icin adım sayımı toplu yazarim Cordelia

Eklentiler

• 1000057428.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 19
08.03.2024

Ben de menümü yazayım daha doğrusu 1 şey var o da :

1 demet maydanoz,4 servis kaşığı ev yoğurdu,2 salatalık,1 limon,2 şişe soda,biraz su bızzt
baya çok oldu bütün gün bunu içtim

Limonla kaynatıp burnumu tıkayarak içiyordum maydanozu ama bu smoothie nin tadını çok sevdim. Cordi nin diyetisyeni sağolsun

Afiyet olsun hmm bak smoothie de güzelmiş bunu da deneyeyim. Bağırsak çalışması ben

Etiketlemeyi unutmuşum

ayrıca 2.5 lt su
Bugün spor yok

Elhan Mthn83

Ohhh ıyi yapmışsın fırsatçılar özel gün diye artırmıştır Afiyet olsun canım zaten sen kendin ciceksin kankişim
Afiyet olsun canim Akşama acikmazmisin spora da gideceksin
Gayet de güzel Afiyet olsun
Afiyet olsun canım

Sağol canım inşallah. Diyetisyeni salıya erteledim. Regl tam sökülmedi kabizim ama yarin yine de eksi ıstiyorum

Yakında d&r dan sana başlanacağım. Zayıf olmak ve eskisi gibi kitap okumak en büyük hayallerim
Ben de eskiden çıldırmış gibi kitap okurdum, yakın zamanda tekrar başladım çok şükür. Bugün kitap listesi de oluşturdum. Hepsini birden almak zor olduğu için kütüphaneden ödünç kitap alma fikrini neyse ki akıl ettim, hemen birkaç gün içinde kütüphaneye gidip kitaplar alacağım. Hadi sen de başla canım okumaya tekrardan, kiloları zaten halledeceğiz onda sıkıntı yok.

Menü çok güzel çerez evet çok olmuş ama akşam yemedigin için dengelemis
Teşekkür ederim canım. Günlerdir duruyor evde ve ben kendimi tutuyordum, bugün üzgün olunca herhalde tutamadım. Normalde bu kadar yiyemem bile ama bugün niyeyse tıkanmadan yedim resmen.

Neler belirledin ?

Şükürler olsun ki olmuş canım, kolik bebek aşırı zor ama geçiyor ne de olsa. Allah yokluğunu göstermesin, uzun ve sağlıklı bir ömür nasip etsin.

Neler belirledin ?
Dan Brown kitapları
Jean christope grange kitapları
Millenium serisi
Ejderha dövmeli kız
İhanet noktası
Empati
Aklından bir sayı tut John verdon
6. Kromozom
Kızım olmadan asla
Psikiyatrist wulf dorn
Zar adam
Pal sokağı çocukları
Simyacı
Simyacinin sırrı

Şimdilik bunlar canım. Yorumlara ve kitap açıklamalarına baktım, hoşuma gittiler. Kütüphanede daha detaylı inceleyeceğim. Varsa öneriler, her zaman açığım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…