Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben her sene döner döner maeve binchy nin kitaplarını okurum mesela
Jean christophe grange severim gerilim falan

Ben her sene döner döner maeve binchy nin kitaplarını okurum mesela
Jean christophe grange severim gerilim falan
Grange ismini duymuştum canım ama kitaplarını hiç okumadım, onlara bakayım. Ben de bilimkurgu, gerilim vs. severim. Bu iki yazara da bakayım teşekkür ederim.

Haftada iki hem çok mümkün değil hem de sağlıklı değil canım, yavaş gitsin kalıcı olsun. Boyun da çok güzelmiş, yakında çok daha iyi görünmeye başlarsın.
İçim bi nebze rahatladı burada herkes aynı şeyi söylüyor demek ki ben uç hedefler bekliyorum:) sen nasılsın bugün ?

Hep öyle değil midir insanlar onların istedikleri gibi davranmayı bıraktığımızda sen değiştin derler. Ama bu değişim çok güzel ve rahatlatıcıdır. Umarım daha fazla incinmeden yolculuğuna devam edersin

İçim bi nebze rahatladı burada herkes aynı şeyi söylüyor demek ki ben uç hedefler bekliyorum:) sen nasılsın bugün ?
Evet canım senin istediğin ancak şok diyetlerle falan olur onlar da sağlıksız ve verdiğinden çok daha hızlı geri döner.

Çok şükür daha iyiyim canım, sizler sordukça da biraz içimdekileri söyleyince iyi geldi açıkçası. Hepiniz iyi ki varsınız.

Canımmm çok sağol. Değiştin dedikleri yerde de gereken cevabı verip önüme bakarım artık. İnsanları çok kolay takmam aslında, sanırım içime attığım şeylerin ortaya çıkmasına sebep olduğu için böyle etkilendim, öfkem kendimeydi belki de. Neyse çok şükür iyiyim canım.

Canlar ben menümü yazayım, sporuma gideyim.

8 Mart Cuma menüsü
12:00 sabah
Yarım avakodo, maydanozlu 2 yumurta salatası, 6 yeşil zeytin, 1 dilim peynir, 2 dilim ekmek, çay.

13.30 ara (keşke yapmasaydım)
1 kase karışık Siirt fıstığı ve kabak çekirdeği.

Akşam yok, çerez çok tıkadı.

Su 2 litre
Spor 1 saat yüzme 300 puan

Elhan Cordelia Mthn83

Afiyet olsun çok da saçma sapan değil bence canım haksızlık etme kendine

Kolay gelsin ihe ekmekler çok güzel oluyor tuzsuz sağlıklı olduğunu düşünüyorum birde çavdar ekmegiyse yada tam buğdaysa normal un karistirmiyirlar bende yiyorum evet biraz karışık ama çok sağlıklı yarın süper - göreceksin afiyet olsun rakibimm

Süper menü işte budur

Menüm sabah 12.00
1 haşlanmış yumurta
4 zeytin
Domates salatalık
Patlıcanlı domatesli bir sos ( yağ 0)
Peynir
1 galeta. Kahvaltıyı sağlam yaptım
Ara: disaridaydim acıktım 1 nesfit yedim 82 kalori ama sağlıklı birşey olduğunu düşünmüyorum birdaha yemem. İçinde koruyucu filan vardı

Aksam 17.30
Fırında tavuk budu 3 dilim patates ince dilim
1 kase yoğurt

Cordelia Elhan Mthn83

Eklentiler

• IMG_20240308_155433.jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 16
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…