Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok strese sokup bunalıma giriyorum hemen ama bırakırsam daha fazlasınıda alırım biliyorum. Boyum 171 cm ilk zamanlar haftada 2-2 gider diye hayal etmiştim :)
Haftada iki hem çok mümkün değil hem de sağlıklı değil canım, yavaş gitsin kalıcı olsun. Boyun da çok güzelmiş, yakında çok daha iyi görünmeye başlarsın.

Hayırdır inşallah ?
Her gün yüz yüze bakmak zorunda olduğum ve arkadaşım sandığım insanla ilgili farkındalıklar yaşadım, kendi aptallığıma kızdım canım. Detaylar aklıma geldikçe de çok canım sıkıldı, karşıma da bu söz çıktı. Ben şimdi bu farkındalıkla farklı davranmaya başlayacağım haliyle ve sonunda sen çok değiştin lafını ben duyacağım. Öyle bir şey işte.

Zamanında benim de başıma gelmişti canım ne kadar erken farkedersen o kadar iyi oluyor senin için

her şey çok güzel canım, afiyet olsun. Maşallah çok istikrarlısın.
07.03.2024

Kahvaltı 10:00
2 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
2 yeşil biber

Ara 3 hurma 1 fincan kahve

Akşam 18:00 1 tabak lahana çorbası
1 kase yoğurt

2 litre su
Adım 4901
@Elhan @Cordelia M Minicikfzt
Afiyet olsun canım, süper menü.
Afiyet olsun canım, menün güzel, pasta çok olmamış. Adımların harika.
Sabah yumurta salatası yeşil çay

Ara iki çatal spagetti tadına baktım yinrie
Akşam protein salatalısı

Biraz önce bir kase yoğurt acıktım yaa

@Elhan @Mthn83
Afiyet olsun, güzel menü.
Afiyet olsun canım, gayet güzel menü.
Afiyet olsun canım, çok güzel olmuş.
Sabah 5:30 kahve
9:30 iki dilim ekmek

Oglen 13h00 120 gram hindi eti iki irta boy haslama patates uc ymkasigi haslama sebze
Aksam 16:30 dort ymkasigi tavuklu salata

Bir litre su @Elhan
Afiyet olsun, su haricinde güzel menü.

Kesinlikle ağzımızdan ne çıktığı, gönlümüzden ne geçtiği çok önemli. Allah sana da tez zamanda şifa versin inşallah.

Hayırdır canım bizin sıkıntı ne, küçük oğlanın okulu mu?

Günaydın kızlar bir +150 dahayla +300 çıktım çok şaşkınım neden böyle oldu bilmiyorum
Canım bu hafta ekstra takmış olabilir misini kilonu acaba, belki stres yaptıkça da istediğin olmuyordur. Ya da çok mu erken tartılıyorsun, biraz beklemen mümkün değil mi?

Afiyet olsun canım, güzel menü.
Afiyet olsun canım sıkıntılı bir şey görmedim ben menülerinde.
Afiyet olsun canım menün güzel. Hastane işleri için de Allah kolaylık versin, geçmiş olsun.
Afiyet olsun canım güzel menü.

Uykusuzluk da ödem yapıyor canım, işler rayına girince bir anda eksileceksin merak etme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…