Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yine gün menüsü olmuş, tek öğünle dengeliyorsun ama genel olarak sağlığını etkilemesin canım.

Afiyet olsun canım, menü ve spor şahane.

Geçmiş olsun canım, menün güzel hatta biraz az. Baş ağrının kaynağı açlık da olabilir. Eksi görmeme sebebin ise eğer uzun zamandır diyet yapıyorsan duraklamaya girmiş olabilirsin. Diyet düzeninde değişiklik yaparak metabolizmanı hareketlendirebilirsin canım.

Afiyet olsun kaptanım, kaptanlığa yaraşır bir menü olmuş.

Akşam umarım çok geç saatte olmamıştır canım, kete harici günün geri kalanı gayet güzel. Kete olunca da dayanmak zor.

Afiyet olsun canım, çok güzel menü. Sporun ve suyun da harika.

Afiyet olsun ilk göz ağrım kaptanım, menün gayet güzel. Yarınki sonucunu heyecanla bekliyorum.

Kandırıkçı kaptan, hepimizi mantı diyip korkuttun ayrıca canımızı çektirdin ama bu da mükemmel görünüyor.
Teşekkür ederim canım bakalım regl ödemi var mı hala gitti mi yarın 3. Günü olacak acaba kalır mı ödem yoksa gerçek kilomu mu görürüm

Evet - göremeyince daha çok hirslanip daha az yiyorum yine gitmiyor. 4 aydır filan diyetteyim kesin duraklama ama ne yapsam bilmiyorum
Yeme saatlerini değiştirebilirsin, bugüne kadar aralıklı oruç yaptıysan çok öğünlüye geç ya da tam tersi durumdaysan aralıklı oruç yap. Detoks listeleri deneyebilirsin, mesela 3 günlük kabak detoksu gibi.

Daha az yemek sakıncalıymış metabolizma kendini kıtlık moduna sokuyomuş hadi sen 4 aydır diyettessin benim daha 1.5 ay oldu haftada 1 kg ancak gidiyo çok üzülüyorum. Tüm tahlillerim temiz. Diyetime sadığım sporumu yapıyorum suyumu içiyorum. Doğum yapalı 3 ay oldu hormonlardan mı vücut düzene girmedi bilmiyorum. Ama çok can sıkıcı.
Sende bi detoks dene bence kırılır direnç kilon.
Haftada 1 kiloyu asla küçümseme, bence çok iyi bir rakam. Yanılmıyorsam çok fazla kilon da yoktu senin. Aylık 2 ile 4 kilo vermek en normali deniliyor. Biz her şey bir anda olsun bitsin istiyoruz ama malesef mümkün değil.

Haftada 1 kiloyu asla küçümseme, bence çok iyi bir rakam. Yanılmıyorsam çok fazla kilon da yoktu senin. Aylık 2 ile 4 kilo vermek en normali deniliyor. Biz her şey bir anda olsun bitsin istiyoruz ama malesef mümkün değil.
Ah ablacım keşke fazla kilom olmasaydı zoruma gidende o bu kadar yüksek kilolarda daha hızlı vermeliydim:KK43: 95 kg şuanda. Bu hafta listem protein ağırlıklı cumartesi grup için tartılcam ama diyetisyenle günüm salı bakalım.
Benim gibi bu kilolarda olan var mı ya da bu kilolarla başlayıp düşen var mı umut olscak birileri :KK43:

Yeme saatlerini değiştirebilirsin, bugüne kadar aralıklı oruç yaptıysan çok öğünlüye geç ya da tam tersi durumdaysan aralıklı oruç yap. Detoks listeleri deneyebilirsin, mesela 3 günlük kabak detoksu gibi.
Denedim fakat tek tip beslenmek hiç bana gore değil saatleri değiştirebilirim ama. Birşeyleri değiştircem bakalım cumartesinden sonra

Ah ablacım keşke fazla kilom olmasaydı zoruma gidende o bu kadar yüksek kilolarda daha hızlı vermeliydim:KK43: 95 kg şuanda. Bu hafta listem protein ağırlıklı cumartesi grup için tartılcam ama diyetisyenle günüm salı bakalım.
Benim gibi bu kilolarda olan var mı ya da bu kilolarla başlayıp düşen var mı umut olscak birileri :KK43:
Ben 89kilo ile başladım her hafta 1 kilo verdim inan sağlıklı olanida bu 🙏 hemen olacak birşey değil kendine zaman ver

Ben 92 ile başladım, bu gruba geldiğimde ilk gün tartım 90.9 du galiba. Sanırım 10 gün falan oluyor. İlk gerçek rakamı bu cumartesi göreceğim. Seninle kilolarımız yakın sayılır. Boyun kaç peki. Bu arada gerçekten kendine dert etme bu kadar, ilk zamanlarda da bazı bünyelerde direnç olabilir.

İyi akşamlar
07.03.2024

Sabah yok

Öğle 12:00 2 yumurtadan 1 tk z.yağ ile omlet ve roka-göbek salata

Ara 16.00 yarım kabak,yarım havuç,yarım patates,yarım soğan yağsız airfryer da pişirdim üstüne 3 yk ev yoğurduyla yedim

Akşam 20:00 öğlenin aynısı

2.5 lt su
3700 adım

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia

Yarın smoothie detoks günüüüüü 👏🏻👏🏻👏🏻

Ben 92 ile başladım, bu gruba geldiğimde ilk gün tartım 90.9 du galiba. Sanırım 10 gün falan oluyor. İlk gerçek rakamı bu cumartesi göreceğim. Seninle kilolarımız yakın sayılır. Boyun kaç peki. Bu arada gerçekten kendine dert etme bu kadar, ilk zamanlarda da bazı bünyelerde direnç olabilir.
Çok güzel bir sonuç alacaksın eminim❤️

Menum.
Sabah 10.00
Tb ekmegiyle tost
1 yumurta
Salatalik

Ara 12.30
Yarim muz

Ara 16.00
3 adet kurabi
Cay

Aksam 17.30
1 kase piyaz
2 sarma

Su 2 lt
Spor 9536 adim Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Canım neden düzgün bir akşam yemeği yok da kurabi denen şey var :bicak: Adımların çok güzel.
Menü bildiriyorum
Sabah
Kahve
Öğlen 12
Kıymalı kabak
Yoğurt
Kesme çorba
2 kaşık erişte
Akşa 6 gibi
4 kaşık etli garnitür
4 kaşık şehriyeli bulgur pilavı
3-4 dilim turşu
1,5 Lt su
8000 civarı adım
Günü kapattım inşallah
Elhan Elhan
Afiyet olsun canım, güzel bir menü, adımların da çok iyi.
İyi akşamlar herkese 🥳

7 mart menümm

Sabah 10:30
Domatesli biberli omlet
2 dilim peynir
Küçük yarım avokado
1 dilim ekmek

Ara 12:00
Kakaolu muz, çay 😅

Öğlen 16:00
Nohutlu salata
Kefir
4 grissin

Ara 18:00
Elma, badem, yeşil çay

Akşam 19:30
Pırasa yemeği
Yoğurt
1 dilim ekmek

Günü kapatıyorum 🤩
Elhan Elhan
Afiyet olsun canım güzel menü.
7 Mart menum

Sabah 09.30
1 yumurta
1,5 dilim tbe
1 kaşık haşhaş ezmesi
1 Kaşık menemen

Öğle 13.00
2 kaşık biber kavurma
1 adet ihe üzümlü ekmek 50 gram

Ara 1 küçük elma 2 hurma

Akşam 19.30
Biraz salata ve 5 kaşık brokoli 1 çatal et
2 gün kurusu
2 litre su

Elhan Elhan serap911 serap911
Afiyet olsun kaptancım, güzel menü.
7 Mart beslenme listem

10:00
2 mısır patlagi arasi 1 yk labne

14:30
2 yk yogurt
3 yk moms granola
15 yaban mersini

16:30
Sütlü türk kahvesi

18:00
1 dilim kaşarlı ispanak graten
2 yk yogurt

1.5 lt su ictim

Elhan Elhan M Minicikfzt

Spor puanim 1300 Cordelia Cordelia

Eki Görüntüle 3397974
Afiyet olsun canım güzel menü, adımların harika.
Menüm
Sabah 1 sahanda yumurta 12 zeytin ve turpotu salatası

Ara yeşilçay

Akşam18.30 pirinçli ıspanak yemeği (2 tabak)
2 kaşık kıymalı yumurta yoğurt 1 havuç

Ara yeşilçay.

Su 1 lt
Spor 1 saat yürüyüş 60.3 180 p. Cordelia Cordelia
Mthn83 Mthn83
Elhan Elhan
Afiyet olsun.

Gayet iyi gidiyosun canım daha geçen hafta kırmızı kaptan sendin bence kendine haksızlık etme bu uzun bir süreç tabi ki zorlandığımız duraksadığımız zamanlar olacak ama geçecek
Aslında sıkıldım da biraz diyetten onada bagliyorum 😔 neyse devammmm ümitsizlik yok çok aç kaldım sonunu görmeden asla bırakmam 😂😂♥️😂 ( oğlak burcuyum )

Aslında sıkıldım da biraz diyetten onada bagliyorum 😔 neyse devammmm ümitsizlik yok çok aç kaldım sonunu görmeden asla bırakmam 😂😂♥️😂 ( oğlak burcuyum )
Ümitsizlik yok tabi ki 🥰ne zamandır yapıyosun bilmiyorum ama yazın giyeceğimiz güzel şeyleri düşün ben hep öyle motive oluyorum yaz aylarında kilo gerçeği daha çok vuracak yüzümüze emin ol zayıflamış girmek de bizi ekstra mutlu edecek

X