Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tavsiye ederim çok lezzetli 😍
Ay nasıl güzel görünüyo brokoli ve karnabaharı çok özledim 4. Ayımızda bitsin yicem inşallah gaz sancılarından çok korkuyorum şuan:)

Hastalık , ölüm karşısında çok aciziz. 😢 Ebedi hayat inancımız olmasa nasıl dayanirdik bilmiyorum. Şimdiki hayatında rahat huzurlu olsun inşallah :dua:Allah rahmet eylesin.

Hersey bizler için Allah sabır versin sizlere mekanı cennet olsun en kötüsü gözünün önünde eriyip de çaresiz kalabilmek Allah rahmet eylesin
Aminnn cok saolun kizlar

Yürüyüşe ciktim ben toparlayacagim kendimi saglik calisani olarak dusundum her gun neler goruyorlar. Elimden geleni yaptim icim rahat. Sanirim boyle seyleri yasamam gerekiyor guclenmek icin. İyi ki varsiniz🌸kulaklikla muzik, açık hava, yürüyüş 🌸🌸🌸

1000057253.jpg

Yürüyüşe ciktim ben toparlayacagim kendimi saglik calisani olarak dusundum her gun neler goruyorlar. Elimden geleni yaptim icim rahat. Sanirim boyle seyleri yasamam gerekiyor guclenmek icin. İyi ki varsiniz🌸kulaklikla muzik, açık hava, yürüyüş 🌸🌸🌸

Eki Görüntüle 3397925
Çok iyi yapmışsın canım ❤️

Canım yüksek ses soğuk stres hepsi tetikliyor. Çocukken çok aglamisligim vardır. Beyinim patlayacak gibi olurdu 🙁

Afiyet olsun canım
Hala bebekle ortak beslendiğini düşün yiyeceklerinde. Vitaminleri paylaşıyorsunuz ♥️
Ben çok stres yaptım bu sınav yuzunden ondan diye düşünüyorum 😔 geçer inşallah

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 7 Mart menü
Kahvaltı 12.15 1 yumurta 3 yk yulaf 1 dilim süzme peynir pişirdim arasına hindi füme
Ara kahve karabuğday patlağı 1 tk fıstık ezmesi 1 çk bal
Akşam elticiğim kete yapmış dayanamadım onu yedim akşam 17:30 yanına lor peynir 1 tane yumurta 3,4 tane zeytin çay ve günü kapattım
🙃
Su 1,800 şuan
Cordelia Cordelia 20 dk leslie yaptım
İçli kete çok güzel yaparım ayıptır söylemesi :KK19::KK60::cool:

7 Mart Menü
7.30 Kahve
10.30 Bir haş. yumurta, bir parça peynir , yeşillik , birer parça havuç ve turp, iki zeytin
12.00 Kahve
17.00 Haş. et , yeşillik
1 litre ödem atıcı su ( ananas kabuğu, limon, tarçın , karanfil, tane karabiber)
Bir litre su
M Minicikfzt
Cordelia Cordelia
Afiyet şifa olsun 🥰

X