Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Güzel bir kahvaltı bırakıyorum ♥️♥️
Halk ekmeğin çavdar ekmeği 2ye bölüp kizartiyorum ♥️♥️♥️
IMG_20240307_140653.jpg

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun yakın zamanda babanın kaybına üzüldüm canım. :KK200:
Annene sağlıklı bir ömür dilerim. Hepimizn farklı bir hikayesi var. İnşallah mutlu olacağınız güzel bir yere tayniniz olur. Annene yakın olması dileğiyle :dua:
Aminn çok teşekkür ederim 🥰

Ah kuzum dünya hayatı böyle pamuk ipliğine bağlı. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Ailesi ne durumdadır kim bilir :KK43: Belki de hayata tutunmuştur çok üzülme lütfen..😢
Zaten pil takilmis 1 ay önce.. asagi mahalledenmis muhtardan ogrenirim durumunu ki zaten bisey olduysa sabah selasini duyarim🙁☹️ elektroşokla olmadi adrenalin yapicaz demislerdi

Akşam bana olanlar oluyor bacım🤪🤣🤣

Aaa neden ben geldim aklına acaba kesin sarsılmaz irademden dolayıdır 🤪

Bu balık çok hasta batmaya da devam edecek gibi gerçekten başkanım Elhan Elhan kaptanım M Minicikfzt beni diskalifiye etsinler bu böyle olmaz 🙄
Geçmiş olsun canım neyin var

Abi vefat etmis elini tuttum nabzina baktim tanimadigim halde abi gitme nolur gitme dedim gitti
Allah rahmet eylesin. :dua:
Ömrü bu kadarmıs Leylam. 😢 Vakit geldiğinde kim ne yaparsa yapsın çekip gidiyorsun. Birebir olayın içinde yaşadığın için çok etkilendin kendini teselli et biraz. Toparlanmak uzun sürecek ama lütfen...:dua:

deme yahu, hala mı :KK70:
Cumartesi teselliye gelirsin artık 🙄
Mesajın öncesi olmali sanırım . :confused:
Neden yoksun kuzum :KK51:
Arabaya in bin yanlış yazmışım. Yokmusun yazdım aslında. Seni merak ettim ♥️
Abi vefat etmis elini tuttum nabzina baktim tanimadigim halde abi gitme nolur gitme dedim gitti
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ♥️
Kalanlarına sabır versin. Mesleki deformasyon diyebilirsin ama ben böyle ölümlere seviniyorum. Günlerce aylarca yıllarca yatak ömrü olan hastalarımız var. Onlardan sonra. Bu ölüm şekli bir armağan gibi. Gençtir, daha görmesi yaşaması gerekenler vardır doğru. Ama hem kendime hem çevreme yatak ömründen çok korkuyorum 🙁

Cumartesi teselliye gelirsin artık 🙄

Arabaya in bin yanlış yazmışım. Yokmusun yazdım aslında. Seni merak ettim ♥️

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ♥️
Kalanlarına sabır versin. Mesleki deformasyon diyebilirsin ama ben böyle ölümlere seviniyorum. Günlerce aylarca yıllarca yatak ömrü olan hastalarımız var. Onlardan sonra. Bu ölüm şekli bir armağan gibi. Gençtir, daha görmesi yaşaması gerekenler vardır doğru. Ama hem kendime hem çevreme yatak ömründen çok korkuyorum 🙁
Misafir vardı kuzum. Öğleden sonra bekliyordum sabah geldiler. :KK72:
İyiyim bitanem her şey yolunda. :KK60:Geceniz rahat geçmiş çok sevindim. :KK68:

X