Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sorma... Bir de oglumun bebeklik yastigi hep benimle boyle dukkan onune gunesleneyim diye ciktigimda ona oturuyorum
Adamın başı yolda diye yastik istediler koştum onu götürdüm
Bir varız bir yokuz
Cok degisik hissediyorum
Komsular gelip beni soruyor abla sen iyi misin diye nasil rengim attiysa
Birde arayip azarladim habire 112 yi
Dibimizd hastane yaa dibimizde
Biz alip gotursek niye ellediniz der suclarlar
Allah yardımcısı olsun inşallah iyileşir senin de etkilenmen çok normal canım işten biraz erken çıkmayı dene gerçekten biraz hava al kolay değil yaşadıkların

Bacım gün içinde yeme içme tamamda akşam niye böyle oluyor🙄
Akşam bana olanlar oluyor bacım🤪🤣🤣
Aaa neden ben geldim aklına acaba kesin sarsılmaz irademden dolayıdır 🤪
Akşamı görünce ben de aynı şeyi söyledim, battı balık yan gider yapmış dedim :KK70:
Bu balık çok hasta batmaya da devam edecek gibi gerçekten başkanım Elhan Elhan kaptanım M Minicikfzt beni diskalifiye etsinler bu böyle olmaz 🙄

Günaydın. 🥰🥰
Sabah kızı okula bıraktım geldim anneanne bebeyi uyutmuş 9’da leslieye başladım 30 dk yaptım 10’da da kahvaltımı yaptım.
Aslında iki gündür kızı okula bırakıp dışarda yürümek istiyorum ama hava öyle soğuk ve yağmurlu ki evde leslieye talim.
Eşimin görevi nedeniyle 2 yıldır Tokat’ta yaşıyoruz. Öncesinde Trabzon’daydık.
3 yıl daha Tokat’ta yaşayıp tekrar tayin olcaz.
Eşim Trabzon’lu ben İstanbul.
Babam covidden rahmetli olunca annemde destek için yanıma geldi ama çok kalamayacak o varken sporun tadını çıkarıyorum.
Öyle genel bi bilgilendirme yapmak istedim kendimle alakalı saçma olmamıştır inşallah.
Neden saçma olsun canım, hakkında bir şeyler öğrenmiş olduk. Babana Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah.

Ben kahvaltımı ettim hazırlandım yürüyerek kuaförüme geldim diplerimi boyattırıyorum.Ramazanın son haftası gel komple yaparız dedi.Dün tırnak vb.gelmistim.Bugünde fön vb.yaptırırım.
Tartıda eksi görünce kendime bakım ödülü verdim 🤩Buradanda Andulasyona girmeye gidicem.Akşama Nöbetteyim 😇
Ödüller sadece yemek ödülü değildir
Eksi gördükçe kendinize buna benzer ödüller verin 😇🍃❤️
Çok güzel yapmışsın canım, oh sefan olsun.

Ben de hedef kiloma ulaşınca minik dokunuşlar yaptırıcam (estetik :KK70: )

Dün bı video vardı. Lohusalıkta kadınların yaşadığı hormonal dalgalanmaları aynı oranda erkeklerde yaşıyormuş 🙄😂
Kadın diyorki benim dikislerim var. Vücudum evrime geçmiş filan adam oturduğu yerde aynı hormonal dalgalanmayi yasiyor diyor 😂
Benimki bana çok destek olur, hamileliğini de yaşadı o yüzden. Sadece lohusalıkla kalmadı yani :KK70: :KK70:

Günaydın. 🥰🥰
Sabah kızı okula bıraktım geldim anneanne bebeyi uyutmuş 9’da leslieye başladım 30 dk yaptım 10’da da kahvaltımı yaptım.
Aslında iki gündür kızı okula bırakıp dışarda yürümek istiyorum ama hava öyle soğuk ve yağmurlu ki evde leslieye talim.
Eşimin görevi nedeniyle 2 yıldır Tokat’ta yaşıyoruz. Öncesinde Trabzon’daydık.
3 yıl daha Tokat’ta yaşayıp tekrar tayin olcaz.
Eşim Trabzon’lu ben İstanbul.
Babam covidden rahmetli olunca annemde destek için yanıma geldi ama çok kalamayacak o varken sporun tadını çıkarıyorum.
Öyle genel bi bilgilendirme yapmak istedim kendimle alakalı saçma olmamıştır inşallah.
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun yakın zamanda babanın kaybına üzüldüm canım. :KK200:
Annene sağlıklı bir ömür dilerim. Hepimizn farklı bir hikayesi var. İnşallah mutlu olacağınız güzel bir yere tayniniz olur. Annene yakın olması dileğiyle :dua:

Bugün iyiyim iyi olacagim diyorum
Dukkanin onunde kamyonet durdu adam indi atti kendini yere... Kalp krizi... Kalp masaji falan filan ambulansi ara gelmesi 40 dk surdu. Elektroşok falan yaptilar goturduler ama sanmiyorum adam gitmistir... Benim mide yine pert çok kötü oldum
Ah kuzum dünya hayatı böyle pamuk ipliğine bağlı. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Ailesi ne durumdadır kim bilir :KK43: Belki de hayata tutunmuştur çok üzülme lütfen..😢

Bu aralar kendimi o kadar yalnız hissediyorum ki eşim işten dolayı pek eve gelemiyo geldiğinde de çocuklardan bitap düşmüş oluyorum uyuyorum benim çocuklarım tüp bebek 2017’de tüp bebek serüvenine paylaşırken kk’da çok aktiftim harika dostluklar edindim sürekli konuştuk derleştik sonra çocuklar olunca ara verdim şimdi geri döndüm bu forum bana hep iyi gelmiştir 🥰
İkizlerin mi var canım. Tek başına çocukla ilgilenmek başlı başına zor zaten, sende 1den fazla olunca daha da yoruluyorsundur ama bugünler çok hızlı geçecek, rahatlayacaksın.

Dukkanin onunde kamyonet durdu adam indi atti kendini yere... Kalp krizi... Kalp masaji falan filan ambulansi ara gelmesi 40 dk surdu. Elektroşok falan yaptilar goturduler ama sanmiyorum adam gitmistir... Benim mide yine pert çok kötü oldum
Niye öyle düşünüyorsun kurtulmuştur inşallah. Emin olmadığın her şeyin iyi olduğunu olacağını düşün. Boş yere üzme kendini ❤️

Allah yardımcısı olsun, inşallah iyidir. Şahit olman çok üzmüştür seni.

Kızlar kızlaarr 😍
Misafirim var onlara kuru pasta koydum ve bennnnn
Muzun üzerine kakao döktüm onu yiyorum 😂
Allahımm bu nasıl bir azimdir Yarabbi alemin😂
Bugün kahvaltıda benim de misafirim vardı. Gelirken tahinli, simit , iki farklı poğaça getirmişler yemedigim için çok mutluyum. Kalanları poşetlerken hissettiğim mutlulugu, gururu yedigim hiçbir lezzet veremezdi. :KK72:
İkimizi de tebrik ediyorum freecim. :KK5:

X