Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hazal Kaya ali atayda mi izledin

Benim 8-9 senedir hem WhatsApp hem yüz yüze görüştüğüm dostlarım var burada. Sosyal hayattan çok daha farklı burası
Sosyal hayatta yargılamak kolay geliyor insana. Ama şuda varki karşıya herkes sen gibi yüreğini açmıyor. Hani ufak mimik olsun duruş olsun hissedersin ya. Burada o olmuyor sadece

çok şükür iyi gidiyor canım, azıcık yemelere verdim kendimi ama bi haftalık kısa bir mola gözüyle bakıyorum

sen de ne var ne yok kuzum, nasılsın
Senin günahını eritiyorum
3 tel saçım var eşim sağolsun
Yok benim oğlum daha 3 aylık ama boyatıcam:)
İki gündür meme reddi yaşıyoruz doğru düzgün emmiyo biberon emzik zaten almıyo çok huzursuz ağlıyo uğraşıp duruyorum valla
Meme başı silikonu kullanmayı düşün canım
Görümcemin bebeği öyle oldu

Kıyamam yaa, ne bu böyle, bir zahmet koydukları şeyin yerini de biliversinler. Takip işi çok yorucu gerçekten, kimin ne yaptığını sürekli gözlemlemek zorundasın böyle, Allah kolaylık versin canım.
zorunda değilim çnkü ben sekreter değilim canım muhasebe/finans ve ik bende zaten . bunu sekreter alıp yaptırmak zorundalar

Yarına kadar nasıl dayanıcaksınız

40 dk ne diyim bilemedim çok acil işin yoksa uzaklaş istersen mesela bugün erken çık biraz dolan…inşallah iyidir adamcağız

Son düzenleme:
Yapma ya rabbim şifasını versin tüh

Maşallah bir yıldız doğuyor
Bir ay böyle idare edebilsem efsane kilo veririm yaa. İnşallah
Maşallah 41 kere
Teşekkürler cağnım
Ayy deme
Umarım hayattadır..
insanı çok kötü etkiliyor böyle şeyler

Kızlar şimdi bir söz okudum onu yazacağım, sebebini falan boşverin. Sadece şu an ki duygularıma tercüman olan bir söz aniden karşıma çıktı, bari buraya yazayım dedim, belki rahatlarım.

"İnsanlar değişmez, farkına varır. Ve artık eskisi gibi olmaz."

40 dk ne diyim bilemedim çok acil işin yoksa uzaklaş istersen mesela bugün erken çık biraz dolan…inşallah iyidir adamcağız
Sorma... Bir de oglumun bebeklik yastigi hep benimle boyle dukkan onune gunesleneyim diye ciktigimda ona oturuyorum
Adamın başı yolda diye yastik istediler koştum onu götürdüm
Bir varız bir yokuz
Cok degisik hissediyorum
Komsular gelip beni soruyor abla sen iyi misin diye nasil rengim attiysa
Birde arayip azarladim habire 112 yi
Dibimizd hastane yaa dibimizde
Biz alip gotursek niye ellediniz der suclarlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…