Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben de oğlum 40 günlükken ilk boyattım bı daha da fırsat olmadı yine beyaz dolu saçlarım ama alıştım artık hamilelikteki kadar rahatsız etmiyo beni hamilelikte güzelliğime baya düşkündüm şimdi yüzümü zor yıkıyorum boyatmak şöyle dursun diyorum

Yani tamam regl oluyoruz anladık, ağrısını aldık kabul ettik ama niye şişiyoruz yaa, erkekler çok şanslı. Sabah sabah yine bilendim bak onlara.
Dün bı video vardı. Lohusalıkta kadınların yaşadığı hormonal dalgalanmaları aynı oranda erkeklerde yaşıyormuş
Kadın diyorki benim dikislerim var. Vücudum evrime geçmiş filan adam oturduğu yerde aynı hormonal dalgalanmayi yasiyor diyor

Benim eşim hamilelik boyunca aşerdi. Doğumdan sonra hastanede uyudu çok yoruldum diye

Evet canım ben de geçen hafta bir kaç gün yapmıştım,hem yok tutuyor hem de enerji veriyor.İnsallah tartıya da bu şekilde olumlu yansır
İnşanlah canım inşallah valla direnç kilom 69 oldu 1 ay 69 da takılı kaldım bu hafta hiç ekmek bile tüketmedim. Aralıklı oruç yapıyorum saadece zebze agırlıklı besleniyorum bakalım

Kıyamam yaa, ne bu böyle, bir zahmet koydukları şeyin yerini de biliversinler. Takip işi çok yorucu gerçekten, kimin ne yaptığını sürekli gözlemlemek zorundasın böyle, Allah kolaylık versin canım.

Bin kere razı olsun Boyat canım 6 ayı geçirmişsin zaten kendini iyi hissedersin.Kardeşimde 6 ayı beklemişti.Doktoru boyat birşey olmaz demişti.Kuzusunuda 3 yaşına kadar emzirmişti

Ödül dediğin böyle olur güle güle kullan

Benimde hamileliklerim bulantılar yüzünden kötü geçer ya kendimden geçerim:)
Şimdide fırsat bulup gidemiyorum ama bi şekilde halledicem.

Bin kere razı olsun Boyat canım 6 ayı geçirmişsin zaten kendini iyi hissedersin.Kardeşimde 6 ayı beklemişti.Doktoru boyat birşey olmaz demişti.Kuzusunuda 3 yaşına kadar emzirmişti
Yok benim oğlum daha 3 aylık ama boyatıcam:)
İki gündür meme reddi yaşıyoruz doğru düzgün emmiyo biberon emzik zaten almıyo çok huzursuz ağlıyo uğraşıp duruyorum valla

Günaydın canım seni biraz daha tanımış olduk.guzel oldu. Babacığına Allah rahmet eylesin

Öyledir hatta onlar daha çok yaşıyordur.

Kalbimize dokunan güzel insanlar var inşallah. Bazen karşılık gormesekte konuşmak iyi geliyor. Seni sen olarak alıyor buradakiler. O yüzden rahatlatıyor
Yaz sen dinleriz

Kalbimize dokunan güzel insanlar var inşallah. Bazen karşılık gormesekte konuşmak iyi geliyor. Seni sen olarak alıyor buradakiler. O yüzden rahatlatıyor
Yaz sen dinleriz
Bu aralar kendimi o kadar yalnız hissediyorum ki eşim işten dolayı pek eve gelemiyo geldiğinde de çocuklardan bitap düşmüş oluyorum uyuyorum benim çocuklarım tüp bebek 2017’de tüp bebek serüvenine paylaşırken kk’da çok aktiftim harika dostluklar edindim sürekli konuştuk derleştik sonra çocuklar olunca ara verdim şimdi geri döndüm bu forum bana hep iyi gelmiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…