Popüler Konu LenaG ile MasterFit

freejourney freejourney canım fotoğrafli ilk tartı bildirimini paylaştın mı :confused:
Yeni gelen arkadaşları bildirimleri ile not alıyorum seninkini bulamadım. :KK51:
Yok canım paylaşmadım. Sabah uyandığımda çölde kalmışım gibi susadığımdan 2 bardak su içmiştim. :110: Öyle olunca tartıya çıkmadım..
ama dün tartıldım 56,9 idi. Sorun olmayacaksa böyle not alabilir misin? :KK15:

Günaydın kızlar bugün bana hiç gün aymadı bütün gece bir dakika bile uyku uyuyamadım oğlumla hep ağladı galiba diş çıkaracak gün içinde de aktif olamam muhtemelen menü yazmaya çalışacağım
Oy yerim, kolaylıkla cici dişleri çıksın inşaAllah 🤲🏼

Dün akşam size yazdıktan sonra hastalandım. İçimde ne balık kaldı nede tatlı. Kanepede sızdım sonra. Eşim yatağa geç deyince sabaha kadar hareketsiz uyumuşum. Belim tutulmuş dönemedim 🙄
Çok zor bir sabah oldu 🙄
Bugün yeni diyetime basladim pek kafama yatmadı. Hastene diyetisyeni eline liste verir ya öyle bişi oldu 🙄
Neysee bu arada aylık hedefimi güncelleme gereği duyuyorum bilmem anlatabiliyor muyum 🫣😍🤣
Hedefim 69 ♥️
Mthn kaptanım sana zahmet günceller misin 🙄😅
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼

Afiyet olsun canım 😘

Kız sana vereceğim gazozu ben içmişsim🤣

Senin gözün kaldı tatlimda demi 😅
Hele ondan içime sinmedi🙄

Bacım kolaya kadar herşey tamam di tüh 🙄

Bı kola daha 🙄🙁

Kurabiye kaçta yedin 🫣
Güzel menü geneli♥️

Maşallah çok güzel hakim olmuşsun kendine tebrik ediyorum 😍

Hoşgeldin 😍

Günaydın 😍

Akşam da ben seni özlemeye başlarım biraz yoğunum 🙄

Ooo kimler gelmiş 😍
Az daha dur kız bende geliyorum yetisecegim 😍
Benim torunlar hastalanmış, yemek iptal, haliyle evdeyim 💃🏾💃🏾💃🏾

Tünaydın mı diyim, iyi akşamlar mı diyim bilemedim ama ancak gelebildim arkadaşlar. Şimdi hızlıca bir geçmiş yapayım.

Mthn83 Mthn83 kaptanım bu sabah bir bakayım dedim, çok güzel bir eksi daha gördüm, inşallah cumartesiye de güzel gelir maviş kaptanım.

Bizim orda da çok seçenek yok canım bir kahve bir kebapçı bir ev yemekler yapan yer bar ki cafe ile ev yemekleri yapan yer pahalı aşırı birde belediyenin lokantası var ordan yiyorum ben hep hem uygun hem fiyat performans ürünü. Yoksa yemek kartı ay sonuna yetmiyor maalesef pahalı yerden yiyince
Belediye lokantası iyi olmuş öyleyse canım, dışarda yemek artık lüks oldu gerçekten, inanılmaz pahalı. Bizim yemeklerin de ücreti uygun diye dışarı gitmiyoruz zaten.

Dün akşam size yazdıktan sonra hastalandım. İçimde ne balık kaldı nede tatlı. Kanepede sızdım sonra. Eşim yatağa geç deyince sabaha kadar hareketsiz uyumuşum. Belim tutulmuş dönemedim 🙄
Çok zor bir sabah oldu 🙄
Bugün yeni diyetime basladim pek kafama yatmadı. Hastene diyetisyeni eline liste verir ya öyle bişi oldu 🙄
Neysee bu arada aylık hedefimi güncelleme gereği duyuyorum bilmem anlatabiliyor muyum 🫣😍🤣
Hedefim 69 ♥️
Mthn kaptanım sana zahmet günceller misin 🙄😅
Geçmiş olsun canım
Benim torunlar hastalanmış, yemek iptal, haliyle evdeyim 💃🏾💃🏾💃🏾
Aaa ne oldu iyilerdi sendeyken Geçmiş olsun

Tünaydın mı diyim, iyi akşamlar mı diyim bilemedim ama ancak gelebildim arkadaşlar. Şimdi hızlıca bir geçmiş yapayım.

Mthn83 Mthn83 kaptanım bu sabah bir bakayım dedim, çok güzel bir eksi daha gördüm, inşallah cumartesiye de güzel gelir maviş kaptanım.
Maşallah maviş şirinim çok güzel bende bu hafta umutluyum kendimden 😍
Yoksa onu da indirsem aralıklı oruç uygulaması gibi boşuna mı indirmiş olurum?
YouTube a yazarsan benzer videolar vardır canım. Pilates dedikleri bildiğimiz hareketler aslında 🙄

5 Mart menü
Sabah 10
Çay tabağı kadar kaşarlı patatesli yumurta yemlik adında ot güzel yedim çiğ severim

Öğle den sonra
Bir tabak patates salatası
Bir büyük kase tirsik, ekşili bir corbadir yagsizdir
2 dilim elma,bir portakal,6 yakın fıstık

Akşam kahvaltı hazırladım
Tadımlık yedim hepsinden , çökelek kavurma, sucuklu yumurta ve peynir
Ekmek çeyrek dilim kadar vardir
Bir bardak kefir
7 bin adım 700 adim
Elhan Elhan @Minicikfzt Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım, adımların çok güzel.
Selam kızlar
Bugün aralıklı oruçum bozuldu aamaa yarın devam edcm
Sbah Bir parça ekmek
Mantar sote bir salatalık biraz yeşşlik

Ara bir kahve bir avuç fındık

Saat 3 gibi iki adet çig köfte bol salata ve tavuk ızgara iki kaşık Kilis tava bir bardak kola
Evde degildim😔

Yeşil çay 30 dakika Leslie 300 puan
6900 adım = 690 puan
Toplam 720 puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
Kola içmesen hiç sorun yokmuş aslında, geri kalanlar gayet güzel, sporun da çok iyi.
İyiaksamlar kızlar çok sayfa birikmiş menü mü yazayım uyuyacağım yorgunum abimin hanımı ufak bi operasyon geçirdi oradaydim bugün biraz ayar kaçtı kusura bakmayın
Sabah 10
1 haşlanmış yumurta
Yesillik salatalik 2 çeri domates Lor peyniri
Ogle
Avuç içi kadar yağlı pide(katmerli benzer)
1 hurma
1 kare çikolata
2 ceviz
Kola
Akşam
Mercimek köftesi
Ayran Yesillik
Kofteyi biraz abarttım
Şu 1 litre Spor yok
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
Öncelikle geçmiş olsun canım, inşallah daha iyidir.
Öğlen kola en büyük sıkıntı bence, suyu da az içmişsin malesef.
5 mart salı
@Minicikfzt Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Kahvaltı 09.15
2 sahanda yumurta
6 zeytin
Peynir
1 d tambuğday
Maydanoz roka

Öğle 14.30
2 kase ezogelin
4 kaşık makarna salatası

Ara 16.00
Bitterli pirinç patlağı

Akşam 19.40
1 kase sek quark - h yeşilmercimek karışımı
Baharat ve az zeytinyağ tuz ekledim

Spor
40 dk reformer
Adım 5.300
Su 2 lt
Afiyet olsun canım, gayet güzel bir menü olmuş.

X