Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dün akşam size yazdıktan sonra hastalandım. İçimde ne balık kaldı nede tatlı. Kanepede sızdım sonra. Eşim yatağa geç deyince sabaha kadar hareketsiz uyumuşum. Belim tutulmuş dönemedim 🙄
Çok zor bir sabah oldu 🙄
Bugün yeni diyetime basladim pek kafama yatmadı. Hastene diyetisyeni eline liste verir ya öyle bişi oldu 🙄
Neysee bu arada aylık hedefimi güncelleme gereği duyuyorum bilmem anlatabiliyor muyum 🫣😍🤣
Hedefim 69 ♥️
Mthn kaptanım sana zahmet günceller misin 🙄😅
Son cümleye istinaden güldüm tatlım. 😁
Geçmiş olsun canım. Durduk yere niye hastalandın bir fikrin var mı 🥺 daha önce de buna benzer bir durumun olmuştu yediğin her şeyi çıkarmıştın sanki 🙄

Yetiştirdim tatlım... Cumartesiye artinin yok olmasını diliyorum. :dua:
abla hic iyi degilim hic motive degilim bebegim iyi degil IMG_20240306_103712.jpg
once bir kolunda sonra iki kolunda artti simdi gogus hizasinda artti .doktora goturmustum krem vermisti yine goturdum gecici dedi baska krem verdi ama suruyorum cok agliyo bide bandajlarda takılinca hep agliyor cunku o nadajların takıli oldugu yere denk geliyor bide buhep kucagimda ne yapacagimi sasirdim artik cumaya tekrar randevu aldim.

beni gruplardan çıkar abla bide buranın hakkını düşünmeyeyim

abla hic iyi degilim hic motive degilim bebegim iyi degil Eki Görüntüle 3397313
once bir kolunda sonra iki kolunda artti simdi gogus hizasinda artti .doktora goturmustum krem vermisti yine goturdum gecici dedi baska krem verdi ama suruyorum cok agliyo bide bandajlarda takılinca hep agliyor cunku o nadajların takıli oldugu yere denk geliyor bide buhep kucagimda ne yapacagimi sasirdim artik cumaya tekrar randevu aldim.

Cordelia Cordelia sende bebegımi sormussun kuzum
simdi mesaj yazıyorum bi yandan ağliyor inanın vaktim yok gelmeye.yine yazarım sonra opuyorum hepinizi

Haklısın esofman la gitsen bi dert ceketle rahat edemezsin neyle rahat edeceksen onu giy kuzum ben 10.bin adım yaptım cepte akşam da konser var yürüyerek giderim 4 km git gel 8 km yediğim köfteler tirmalamaz herhalde artık 🥰

Sen halledersin nerelerden geldin
Derin dondurucuyu döktüm bir yere gitmedim :süslü: tören iptal sanırım mesaj atılmadı ben de niye diye sormadım :sus:

abla hic iyi degilim hic motive degilim bebegim iyi degil Eki Görüntüle 3397313

Ah kıyamam 😔😔😔 çok geçmiş olsun

Afiyet olsun canım 😘
Lahmacunu salatayla erken yer ve bir taneyle sınırlı kalırsan- hamuru ince olsun- sıkıntı olmaz canım. Yarım simit yemişsin başka da karbonhidrata meyletme. Damarlarındaki asil kana biz de güveniyoruz :rapci:
Malesef karbonhidrat sinirlamam o kadarla kalmadi okulda kermes vardi ben de katki olsun diye biraz biraz aldim ama yarisini yedim

Oglen menum
2 kasik patates salata
Yarim pogaca
Yarim dilim kek
1 lokma kurabiye
3 4 kare bitter cikolata
Cay

Aksama ya hic yemicem ya da salatayla gecistircem Elhan Elhan

Sevgili Masterfit Yarışmacıları,
Salı günü kilo kontrol tartı bildirimlerinizi saat 13.00' e kadar istenilen şekilde paylaşmanızı rica ederiz.
Kaptanlarimiz
@Minicikfzt ve @Mthn83 bildirimlerini fotoğrafli tarih nick belirterek özel mesajla bana iletecek .Bol eksili guzel bir sabaha uyanmamızı dilerim. :dua:
❤️💙🌹❤️💙

ELHAN İLE MASTERFİT YARIŞMASI 107.ETAP
02.03.2024 Cumartesi05.03.2024 Salı09.03.2024 CumartesiFarkOran
Kırmızı Takım
@MinicikfztKırmızı Kaptan70,70
Elhan Elhan Kırmızı66.85
@74FRIDAKırmızı109.90
@WunderLostKırmızı73.95
@Leyl35Kırmızı57.90
@arkeKırmızı90.10
@sara_28Kırmızı99.20
@HuzuRRRKırmızı69.70
@CeeeeeeeeeeeeKırmızı64.20
@tomrsKırmızı66.20
@yazarhanim35Kırmızı83.7
@gezegenfezaKırmızı72.10
@pastelfitKırmızı66.00
Tutku44 Tutku44 Kırmızı82.50
Kırmızı Takım PUAN TOPLAMI
Kırmızı Takım ortalama Sonuç
Mavi Takım
@Mthn83Mavi Kaptan73.60
@PapatyamavissMavi65.10
LenaG LenaG Mavi109.60
Tesnim1903 Tesnim1903 Mavi69.30
serap911 serap911 Mavi73.55
@LESA76Mavi74.00
@badem000Mavi70.80
minerva1988 minerva1988 Mavi67.00
@Nergis 35Mavi65.80
@s i d e l y aMavi64.35
@trueliving_Mavi75.65
@Lavinia_98Mavi69.70
@zeyneppkMavi77.60
@AkrrepMavi68.70
@sibel_84Mavi71.95
MAVİ Takım PUAN toplamı
MAVİ Takım ortalama Sonuç
HAZIRLIK BÖLÜMÜ
Cordelia Cordelia Hazırlık76.95
@uranus35Hazırlık
@Herseyguzelolacak38Hazırlık
@TemelinsafinazıHazırlık
@arwengsdHazırlık
Herhangi bir yanlışlık varsa bildirmenizi rica ederim. ☺️

Kaptanim kusuruma bakma ben dunku tartıyı unuttum pztsi 2 tane diş çektirdim biri 20lik biri azı diş
2 gündür çok kötüyüm çenemi bile açamıyorum ağrı kesiciler le duruyorum teli elime bile alamadım anneme geldim cocugu bile annem bakıyor yatıp duruyorum
Tekrardan kusuruma bakmayin

X