Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptanim kusuruma bakma ben dunku tartıyı unuttum pztsi 2 tane diş çektirdim biri 20lik biri azı diş
2 gündür çok kötüyüm çenemi bile açamıyorum ağrı kesiciler le duruyorum teli elime bile alamadım anneme geldim cocugu bile annem bakıyor yatıp duruyorum
Tekrardan kusuruma bakmayin
Geçmiş olsun 😔 diş çok zor

abla hic iyi degilim hic motive degilim bebegim iyi degil Eki Görüntüle 3397313
once bir kolunda sonra iki kolunda artti simdi gogus hizasinda artti .doktora goturmustum krem vermisti yine goturdum gecici dedi baska krem verdi ama suruyorum cok agliyo bide bandajlarda takılinca hep agliyor cunku o nadajların takıli oldugu yere denk geliyor bide buhep kucagimda ne yapacagimi sasirdim artik cumaya tekrar randevu aldim.

beni gruplardan çıkar abla bide buranın hakkını düşünmeyeyim

Ah canım benim kıyamam ya 😞 geçmiş olsun inşallah alerjisine iyi gelir krem. 🙏

Son cümleye istinaden güldüm tatlım. 😁
Geçmiş olsun canım. Durduk yere niye hastalandın bir fikrin var mı 🥺 daha önce de buna benzer bir durumun olmuştu yediğin her şeyi çıkarmıştın sanki 🙄
Önceden oluyordu da son zamanlarda olmuyordu.
Oruç acinca olur ya mide şişkinliği 🤣
abla hic iyi degilim hic motive degilim bebegim iyi degil Eki Görüntüle 3397313
once bir kolunda sonra iki kolunda artti simdi gogus hizasinda artti .doktora goturmustum krem vermisti yine goturdum gecici dedi baska krem verdi ama suruyorum cok agliyo bide bandajlarda takılinca hep agliyor cunku o nadajların takıli oldugu yere denk geliyor bide buhep kucagimda ne yapacagimi sasirdim artik cumaya tekrar randevu aldim.

beni gruplardan çıkar abla bide buranın hakkını düşünmeyeyim
Geçmiş olsun canım rabbim şifa versin ♥️

dünkü menümü yazayım 05.03.2024
Sabah
peynir zeytin
iki dilim yulaf ekmeği
şekersiz çay

öğle
bir tabak köfteli kabak yemeği
bir kase yoğurt

Akşam
10 tane fındık

Su 1,5 litre spor bir buçuk saat ütü

Elhan Elhan Cordelia Cordelia M Minicikfzt
Afiyet olsun tatlım. :KK60: Kabağı kofteyle zirveye taşımışsin pek havalı, tuttum :super:

Kaptanim kusuruma bakma ben dunku tartıyı unuttum pztsi 2 tane diş çektirdim biri 20lik biri azı diş
2 gündür çok kötüyüm çenemi bile açamıyorum ağrı kesiciler le duruyorum teli elime bile alamadım anneme geldim cocugu bile annem bakıyor yatıp duruyorum
Tekrardan kusuruma bakmayin
Canım çok geçmiş olsun. :dua:Cabuk iyileşir inşallah. Bunun kusuru olur mu çabucak sağlığına kavuş yeter ki :KK60:Haber verdiğin için teşekkür ederim. ☺️

X