Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Son cümleye istinaden güldüm tatlım.
Geçmiş olsun canım. Durduk yere niye hastalandın bir fikrin var mı daha önce de buna benzer bir durumun olmuştu yediğin her şeyi çıkarmıştın sanki

Yetiştirdim tatlım... Cumartesiye artinin yok olmasını diliyorum.
abla hic iyi degilim hic motive degilim bebegim iyi degil
once bir kolunda sonra iki kolunda artti simdi gogus hizasinda artti .doktora goturmustum krem vermisti yine goturdum gecici dedi baska krem verdi ama suruyorum cok agliyo bide bandajlarda takılinca hep agliyor cunku o nadajların takıli oldugu yere denk geliyor bide buhep kucagimda ne yapacagimi sasirdim artik cumaya tekrar randevu aldim.

beni gruplardan çıkar abla bide buranın hakkını düşünmeyeyim

Cordelia sende bebegımi sormussun kuzum
simdi mesaj yazıyorum bi yandan ağliyor inanın vaktim yok gelmeye.yine yazarım sonra opuyorum hepinizi

Derin dondurucuyu döktüm bir yere gitmedim tören iptal sanırım mesaj atılmadı ben de niye diye sormadım

Ah kıyamam çok geçmiş olsun

Malesef karbonhidrat sinirlamam o kadarla kalmadi okulda kermes vardi ben de katki olsun diye biraz biraz aldim ama yarisini yedim

Oglen menum
2 kasik patates salata
Yarim pogaca
Yarim dilim kek
1 lokma kurabiye
3 4 kare bitter cikolata
Cay

Aksama ya hic yemicem ya da salatayla gecistircem Elhan

Kaptanim kusuruma bakma ben dunku tartıyı unuttum pztsi 2 tane diş çektirdim biri 20lik biri azı diş
2 gündür çok kötüyüm çenemi bile açamıyorum ağrı kesiciler le duruyorum teli elime bile alamadım anneme geldim cocugu bile annem bakıyor yatıp duruyorum
Tekrardan kusuruma bakmayin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…