Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Haklısın esofman la gitsen bi dert ceketle rahat edemezsin neyle rahat edeceksen onu giy kuzum ben 10.bin adım yaptım cepte akşam da konser var yürüyerek giderim 4 km git gel 8 km yediğim köfteler tirmalamaz herhalde artık
Elhan
62.5 60 ları görmüştüm yapacak bişi yok diyip yola devam inşallah
Sen halledersin nerelerden geldin

Sabah kahvaltim
1 has yumurta
Yarim simit
Az peynir
1 cay kasigi bal
2 Bardak cay

Aksama lahmacun yapicam ama beybilere kendim salata yicem insallah tabi bu kudreti damarlarimdaki asil kanda hissediyorum
Afiyet olsun canım
Lahmacunu salatayla erken yer ve bir taneyle sınırlı kalırsan- hamuru ince olsun- sıkıntı olmaz canım. Yarım simit yemişsin başka da karbonhidrata meyletme. Damarlarındaki asil kana biz de güveniyoruz

Dün akşam size yazdıktan sonra hastalandım. İçimde ne balık kaldı nede tatlı. Kanepede sızdım sonra. Eşim yatağa geç deyince sabaha kadar hareketsiz uyumuşum. Belim tutulmuş dönemedim
Çok zor bir sabah oldu
Bugün yeni diyetime basladim pek kafama yatmadı. Hastene diyetisyeni eline liste verir ya öyle bişi oldu
Neysee bu arada aylık hedefimi güncelleme gereği duyuyorum bilmem anlatabiliyor muyum
Hedefim 69
Mthn kaptanım sana zahmet günceller misin

Afiyet olsun canım
Duydum duydum kaptanım, beni aldı yaa hemen kutlamalar yapmış
Kız sana vereceğim gazozu ben içmişsim
Ben ağzıma iki tane bile kuruyemiş atmamak için kendimi gidip sporlara vurayım, benim kaptanım tatlıları gömsün oh ne güzel dünya
Senin gözün kaldı tatlimda demi
Hele ondan içime sinmedi
Bacım kolaya kadar herşey tamam di tüh
Bı kola daha
Kurabiye kaçta yedin
Güzel menü geneli
Maşallah çok güzel hakim olmuşsun kendine tebrik ediyorum
Hoşgeldin
Suçum neyse çekeceğim hakim bey cikiyormuyuz

Günaydın kaptanım
Günaydın
Günaydın, bugün akşama kadar özleyeceğim, akşam fırsat bulamam
Akşam da ben seni özlemeye başlarım biraz yoğunum
Elhan
62.5 60 ları görmüştüm yapacak bişi yok diyip yola devam inşallah
Ooo kimler gelmiş
Az daha dur kız bende geliyorum yetisecegim

Akşam 8 kaptanım
Bugun ve yarın gün var
Beni ve günlerimi bilirsin

Geçmiş olsun iyi misin şimdi

Otlu peynirrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…