Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tebrik ediyorum canım
Bak ayakların bacakların kasların hep birlikte yürüyorsunuz bu yolu

Ben geldim yoktum buralarda bugün Andulasyona girdim.Andulasyona düzenli giriyorum.Kaptanım değişmedi değilmi.Yarın Ramazan öncesi günümüz var gidicem.Diyetisyenim kaçamak hakkın var kullanabilirsin dedi.Haftada bir kere kaçamak hakkım var.3 haftadır hiç kaçamak yapmadım.Zaten sıfır karbonhidrat besleniyorum.Canımda birşey istemiyor çok şükür Evdekilere tatlı falanda yapıyorum.İş yerinde arkadaşlar ne yiyceklerini şaşırıyorlar artık Belki tadımlık yaparsam yarın size Yazarım Arkadaşlar

Çip ve kuduz aşısını kaymakamlik binasinda tarım ve köy isleri subesi yapiyor bilgin olsun. Vetler dunya para aliyor. 2-3 hafta once kuduz asilarini yaptirdik 35 tl aldi kaymakamlik.

arke güle güle canım L LESA76 hoşgeldin canım

Takımın değişmedi canım hala bizimlesinkullanmak istersen de afiyet olsun hakettin bence

Sağol canim kacamaklarim biraz fazla oldu yağ olarak döndü ne yazikki kilo vermiştim daha çok geri aldım diyetisyenide birqkacam zaten benim önce tatlı işini halletmem lazım yoksa yemeklerde ogunlerimde sıkıntı yok
İnşallah canım bakalim aslında kilo aldı vermiştim daha çok bakalim seni de tebrik ederim çok güzel bir eksi

Çip ve kuduz aşısını kaymakamlik binasinda tarım ve köy isleri subesi yapiyor bilgin olsun. Vetler dunya para aliyor. 2-3 hafta once kuduz asilarini yaptirdik 35 tl aldi kaymakamlik.
Evet ya bizim aklımız nereye gitti bilmiyorum yaptırmış bulunduk. Bir dahaki sefere öyle yaparız.

Kızlar biraz kendimden bahsedeyim tanışalım

58 kilo ile hamile kalmıştım, yaklaşık 15 kilo aldım hamilelikte. Sonrasında 10 kilom hemencik gitti. 62 kiloda kaldım bir süre. Sonra çok kasmadan 1,5 ay gibi bir sürede 5 kilo daha verdim hamilelik öncesi kiloma düştüm. Kızım 5 aylık oldu 2 gün önce. Hazır emziriyoken ek gıdaya da geçmeden azıcık daha kilo vereyim diye cuma günü tekrar diyete başladım. Muhtemelen ödem atıyorum ama cumadan bu yana 1,4 kilo gitti.
Boyum 1,55 dolayısıyla azıcık kilo bile çok görünüyo 52-53ler hayalim inşallah olur

Hoşgeldin canım

Teşekkür ederim maviş kaptanımben yüzerek karşıya geçiyorum hoşçakalın maviş Şirineler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…