Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sevgili Elhancığım ve Cordelia tüm tablolar için teşekkür ederim emeğinize sağlık bizler için vakit ayırıyorsunuz ve bu bizi çok motive ediyor

2 Mart Cumartesi
Sabah-öğle karışık 14.30
3 kaşık muhlama (mısır unsuz, sadece peynir), 7-8 adet patates kızartması, 2 sahanda yumurta, 3 yeşil zeytin, 2 dilim ekmek ve çay.

21.00 Kayısılı form çayı

Su 2 lt (arttırmam lazım)

Başka hiçbir şey yemedim. Akşam üzeri acıkmadım, az önce de listelere alındığımı görünce yemekten vazgeçtim, yoksa yalan değil bir şeyler yerdim.

Spor 1 saat yüzme

M Minicikfzt Elhan Cordelia

Bu 3 kişiyi etiketlemem gerekiyordu sanırım, eğer yanlış yaptıysam söylersiniz.

Çok az yemişsin canım ya sporun da güzel afiyet olsun evet 3 kişi etiketliyoruz doğru yapmışsın

Bu sabah 90.1 geldim, ay sonu 87 diyorum. Ramazan beni korkutuyor.

Afiyet olsun, gayet güzel bir menü olmuş.
Afiyet olsun güzel menü.
Bence menü de sıkıntı yok, sadece su az, umarım artmıştır bu saate kadar.
Yağlı olan değil normal ince oklavayla açılan ince ekmek teşekkür ederim
Öyleyse sıkıntı yok, ben de çok severim onu. Ben yufka ya da lavaş diyorum.
Canım kaptanım ödül dediğin bu mu, diyetten hiç kopmamışsın ki sen maşallah. Spor da muhteşem ötesi.
Afiyet olsun, canım balık çekti. Güzel menü.
Afiyet olsun, sabahımız biraz benzemiş. Gece yenen meyvenin yağa dönüştüğü söyleniyor, yerinde olsam yemem canım.
Afiyet olsun, sabah biraz büyük olmuş ama gerisinde sorun yok, bence dengeyi sağlamıştır. Su ve spor da güzel daha ne olsun.
2 Mart menum

Sabah yok

Öğle 12
1 dilim tbe
1 kk peynir
5 zeytin

1 hurma 1 incir 1 güm kurusu

Akşam 17.00
Tavuklu salata
25 gram ekmek

Ara yoğurt ve 2 adet hurma

Elhan @serap911
Afiyet olsun canım, çok güzel menü.
Afiyet olsun canım, güzel menü. İyi nöbetler diliyorum.

Yav tam survivor seyrediyordum bi baktım ödül çeşit çeşit irmik helvası ayyy nasıl canım istedi. Ama bir helva varki sanırım Hatay ın oyyy peynirliiii harika bir şey
Offf bugün deli gibi canım çekiyordu benim de. Hiçbir yerde de görmedim oysa, neyse ki takımlara alındığımı gördüm de yapmaktan vazgeçtim Sen de yapıp yemedin dimi

Ben biber dolmasını pirinç bulgur karışık seviyorum hatta bulgur oranı fazla ve bol kıymalı olsun..
Ayy ben de hem dolmayı hem sarmayı karışık yapıyorum ama asla kıyma kullanmıyorum. Bol baharatlı ve taze naneli mükemmel oluyor. Ev halkı benden sarma istiyor bugünlerde, çok canım çekti şimdi.

Teşekkür ederim

Bu sabah 90.1 geldim, ay sonu 87 diyorum. Ramazan beni korkutuyor.
Hiç korkma canım. Diyetisyene giden arkadaşlar Ramazan menüsü atacağız. Sen de diyetisyene gidiyor musun bilmiyorum ama hurma ile kayısı ile tatlı sorununu çozeriz. Avuc ici kadar pide çorba vs harika olacak. Ben Ramazana güveniyorum . bereketi ole gelecek kiloları alıp gidecek

Afiyet olsun canım, ben bugün niye tüm menülerdeki yemeklere aşeriyorum yaa, yumurtalı çiğköfte çooook severim, canım babacım ne güzel yapar ama uzakta.
Menum
Sabah 08.00
Smoothie

Kahvalti 11.00
Menemen
Kasar peyniri
2 dilim tb ekmegi
Salatalik

Ara 13.30
Piko

Aksam 19.00
Karnibahar yogurtlu
Ispanak kavurmasi

Su 2 lt spor 70 dk yuruyus
Elhan Cordelia
Afiyet olsun, her şey çok güzel.
Çok güzel bir menü olmuş ta ki o kaçamaklar gelene kadar. Neyse ki bugün tartı günü, vücudu şaşırtma olsun diyelim.

Önerim bol su, kilo vermede çok etkili bence, günlük 3 lt içebilirsen ve yürüyüş yapabilirsen eminim etkisini görürsün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…