Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Offf bugün deli gibi canım çekiyordu benim de. Hiçbir yerde de görmedim oysa, neyse ki takımlara alındığımı gördüm de yapmaktan vazgeçtim :dua: Sen de yapıp yemedin dimi :KK70:
Yok yok öyle anlık istedi geçti 😁 geçmese de yemem zaten çok tatlı canım istediğinde 2-3 kuru dut atıyorum ağzıma baya iyi geliyor.

Rica ederim canım tabi ki güveniyorum sana çok güzel bir başlangıç yaptın bence bizimle 😍inşallah devamı da gelecek kısa sürede gidecek kilolar hedef kilona ulaşacaksın❤️
Amin inşallah, en azından yaza kadar daha düzgün bir görüntüye ulaşmayı çok istiyorum.
Spor kaptani diyoruz biz ona ama takımla ilgili her önemli işte imzası olan biri Cordelia Cordelia kaptanımla düşündük :rapci:Kamera arkası
neler konuşuyoruz :sus:
Gizli gizli neler konuşuyorsunuz siz öyle bakalım. Hakkımda güzel konuşulmuş belli ki çok teşekkür ederim.
Sen gideli leylaaaa karardi dunyaam 😂

Dün endoskopi icin uyuttular ya uyandim hemsire beni yataga geciriyor ya sizin beliniz ne kadar ince böyle dedi bende herhalde ince olacak o kadar cardio yapiyorum dedim
Dedigiminde ayildiktan sonra farkina vardim cok utandim yaa🙈🤭 hatta anneme boyle bir konusma oldu mu ruyami gordum dedim oldu dedi🙈🙈🙈
O kadar emek verilmiş, o bel incelmiş tabi ki havası da atılacak.

Sabah bir haşlama yumurta
Sonra 1.5 litre maydanoz detox

Ara bir elma yarım portakal

Akşam iki ızgara incik bir tb ekmek iki çatal kuşbaşı kuzu eti
Salata vs

Biraz önce bir bardak patlamıö mısır küçük bir dilim kek yedim neden böyle bişey yaptım bende henüz çözemedim hepsi 3 haftadır veremediğim sabit kilom yüzünden bir fikri olan varsa yazsın ben diyetisyene gitmiyorum çünkü
Elhan Elhan serap911 serap911
Ya ben 🫣
Spor kaptani diyoruz biz ona ama takımla ilgili her önemli işte imzası olan biri Cordelia Cordelia kaptanımla düşündük :rapci:Kamera arkası
neler konuşuyoruz :sus:
Arkamızdan konuşuyorsunuz demek 😵‍💫🥺
Sen gideli leylaaaa karardi dunyaam 😂

Dün endoskopi icin uyuttular ya uyandim hemsire beni yataga geciriyor ya sizin beliniz ne kadar ince böyle dedi bende herhalde ince olacak o kadar cardio yapiyorum dedim
Dedigiminde ayildiktan sonra farkina vardim cok utandim yaa🙈🤭 hatta anneme boyle bir konusma oldu mu ruyami gordum dedim oldu dedi🙈🙈🙈
İç sesim 😅😅
Çekişmeli bir hafta olsun ve tabii ki kırmızı takım kazansın :dua::KK49:

Ben de kendiliğimden çok içemiyorum maalesef, o yüzden şişe doldurup belli bir saate kadar bitirme zorunluluğu koyuyorum, ancak öyle tamamlıyorum.

Bilmediğim için soruyorum, ben buraya sonradan mı dahil olacağım.
Dahil edeceğim canım 😍
Güle güle kullan ne bu altın mı? bende takı alerji yapıyor en son 22 ayar altın kolyede boynum kızardı kabardı bugün kuyumcu olan müşterime söyledim Altın alerji yapmaz diyor ama yaptı işte 🤷🏻‍♀️
Aa altını bende ilkkez duydum çelik yapıyor mu 🙄
Bu sabah 90.1 geldim, ay sonu 87 diyorum. Ramazan beni korkutuyor.
Not aldım listeyi düzenlerken eklerim 😍
Ayy ben de hem dolmayı hem sarmayı karışık yapıyorum ama asla kıyma kullanmıyorum. Bol baharatlı ve taze naneli mükemmel oluyor. Ev halkı benden sarma istiyor bugünlerde, çok canım çekti şimdi.
Çok yap canım kırmızı takimada ikram et 😍 ayıp olmasın 🫣😅

Afiyet olsun canım, ben bugün niye tüm menülerdeki yemeklere aşeriyorum yaa, yumurtalı çiğköfte çooook severim, canım babacım ne güzel yapar ama uzakta.

Afiyet olsun, her şey çok güzel.

Çok güzel bir menü olmuş ta ki o kaçamaklar gelene kadar. Neyse ki bugün tartı günü, vücudu şaşırtma olsun diyelim.

Önerim bol su, kilo vermede çok etkili bence, günlük 3 lt içebilirsen ve yürüyüş yapabilirsen eminim etkisini görürsün.
Akşam menüsü olmadığı için olabilir mi. Hiç değilse ayran yoğurt filan olsaydı 🙄

Menümü yazayım
Sabah
Bir kase mercimek çorbası

Öğle
Bir porsiyon ızgara tavuk
Bir tane patates kızartması
Salata

Akşam
Bir tabak sebze yemeği

Su 2.5 litre spor 13008 adım

Elhan Elhan Cordelia Cordelia M Minicikfzt

1000037142.jpg

Çok az yemişsin canım ya sporun da güzel afiyet olsun 😍evet 3 kişi etiketliyoruz doğru yapmışsın ❤️
Sabah çok geç saate kalınca tüm gün kaydı. 9dan sonra da bir şey yemek istemedim. Bugünlük böyle olsun artık hem sabahkileri dengelemis olurum.
Dur bismillah cısss onlar🙈
Bence sarma cisss olmamalı ya cancağızım. Sonuçta bol yaprak ve azıcık pilav yediğimizi düşünebiliriz 😂😂
Hiç korkma canım. Diyetisyene giden arkadaşlar Ramazan menüsü atacağız. Sen de diyetisyene gidiyor musun bilmiyorum ama hurma ile kayısı ile tatlı sorununu çozeriz. Avuc ici kadar pide çorba vs harika olacak. Ben Ramazana güveniyorum . 🙏 bereketi ole gelecek kiloları alıp gidecek 🙏❤️
Ben gitmiyorum canım çünkü o kadar şeyi hazırlayıp dikkat edecek vakit bulamıyorum maalesef. Pide beni çok korkutuyor, beyaz ekmek bağımlısı diyebiliriz bana. Eve almamaya çalışacağım, sizlerden de örnek alırım düzen için, çok teşekkür ederim 😘

Ya ben 🫣

İç sesim 😅😅

Dahil edeceğim canım 😍

Çelik takıda hiç kullanmadım bende bir Atasay küpe var onun mesela bakır oranı fazla 18 ayar veya altı olabilir. biryere giderken takıp akşam eve gelince çıkartıyorum kulaklarım şişip yara oluyor 🙄

Hiç korkma canım. Diyetisyene giden arkadaşlar Ramazan menüsü atacağız. Sen de diyetisyene gidiyor musun bilmiyorum ama hurma ile kayısı ile tatlı sorununu çozeriz. Avuc ici kadar pide çorba vs harika olacak. Ben Ramazana güveniyorum . 🙏 bereketi ole gelecek kiloları alıp gidecek 🙏❤️
Ay evet ramazanla birlikte her akşam çorbamız olucak. yazını okuyunca aklıma geldi gerçi ben oruç tutmuyorumda eşim için yapıyorum🙄

Yok yok öyle anlık istedi geçti 😁 geçmese de yemem zaten çok tatlı canım istediğinde 2-3 kuru dut atıyorum ağzıma baya iyi geliyor.
Şeyyy yaa sen aslinda birazcık yiyebilirsin bence, çünkü mavi takimdasin galiba 😂😋
Ya ben 🫣

İç sesim 😅😅

Dahil edeceğim canım 😍

Aaa demek öyle, ben bu hafta kırmızı takıma sadece destek veririm canım 💪
Akşam menüsü olmadığı için olabilir mi. Hiç değilse ayran yoğurt filan olsaydı 🙄
Ağzıma bir lokma koyarsam gerisi gelir, aç hissetmiyorum gördükçe canım çekti ama kafada bitirdim ben.
Cumartesi eksi çıkalım diye artık ne kadar kendimizi kastıysak, bugün hepimizin canı bişey çekiyor. mübarek kilo verme topiği değilde hamileler topiğine döndük :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
:confused:
Dimi yaa aseriyoruz resmen 😂

02.03.2024 Beslenme Listem

Sabah 05:30
3 dl.peynir
1 küçük muz
Çeyrek Avakado
8 fındık
4 kepekli galeta
1 kupa yeşil çay

Öğlen:Yok

Akşam 18:30