Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım
Dolmalar pirinç mi bulgur mu( diyetle ilgisi yok merak ettim )

Canım şu anda vermemişim gözüküyor üstüne yüksek çıktı.Diyetisyen sabahıda aynı yaptı bana çok üzüldüm diyetisyen randevum 2 deydi ve orada tam 5 kilo vermişim çıktı.
Canım bende 3 adet tartı var her biri başka telden çalıyor diyetisyen tartısına en yakın olanla bile arasında 1 kg fark var evdeki 1 kg fazla tartıyor şu anda

Ellerine sağlık canım ilk hedefim 80 li kilolar

Az önce yeni bir diyetisyen ile randevulastim
Salı 3 de birinde 4.30 da diğerinde randevum var (çifte sevgili gibi )
Yeni bir heves var içimde bakalım
1 aylık paket 1200 3 aylık paket 3000 bin diyor. Ben belki 1 ayda oturturum ama yinede sabitleme adına 3 aylık yapsam mı diye düşünmüyor değilim

3 aylık tavsiye ederim kaptanım hedef kilona göre karar ver bence ama bir ay az olabilir. Ben 2 aylık aldım acaba 3 aylık mı alsaydım diye düşünüyorum şimdiden 15 günü bitti bile.

Diyetisyenden emin olmak adına önce 1 aylik deneme sonra 3 aylik yapabilirsin

3 aylık tavsiye ederim kaptanım hedef kilona göre karar ver bence ama bir ay az olabilir. Ben 2 aylık aldım acaba 3 aylık mı alsaydım diye düşünüyorum şimdiden 15 günü bitti bile.
Bende öyle düşündüm de leylamda doğru söylüyor
Diyetisyenden emin olmak adına önce 1 aylik deneme sonra 3 aylik yapabilirsin
Ben ilkkez gidicem ama baya kilosu olan bı arkadaşım gitti. 6 aydır gidiyorum hiç sıkmadı bunaltmadi abla dedi. Cezbetmedi desem yalan söylerim
Dediğin gibi olabilir canım

Afiyet olsun balım
Menun çok güzel görseller de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…