Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tartım beni sinir etti sonuç bu şekilde çıktı niye böyle çıktı anlam veremedim.Kaçamak yapmadım.Ayarı ile oynanmış yerinden otnatılmış yepyeni tartı.Ne olur benim kusuruma bakmayın nöbetten geldim uyumuşum normalde 12 gibi kalkarım kızımın okulu var.Bugün kimse ellememiş beni uyumuşum. Elhan Elhan Cordelia Cordelia serap911 serap911

Eklentiler

• IMG_20240302_170225_205.jpg
    IMG_20240302_170225_205.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 26
Menüm
Sabah 11.00
Dün yaptığım yulaf ama hepsini yiyemedim

Ara: şekersiz türk kahvesi
Burdurumun 1 kare ceviz ezmesi ( ♥️ burdurda okudum 4 sene memleketimden çok severim)
Öğle: semizotu salatası dünden kalan

Aksam 17.00
3 minik soğan dolması
1 tane kabak dolması
Yoğurt ve salata

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia sporu paylaşacağım kaptanım sağlam geliyorum bu hafta baya spor yapcam

Tartım beni sinir etti sonuç bu şekilde çıktı niye böyle çıktı anlam veremedim.Kaçamak yapmadım.Ayarı ile oynanmış yerinden otnatılmış yepyeni tartı.Ne olur benim kusuruma bakmayın nöbetten geldim uyumuşum normalde 12 gibi kalkarım kızımın okulu var.Bugün kimse ellememiş beni uyumuşum. Elhan Elhan Cordelia Cordelia serap911 serap911
Sanırım fayans zeminde tartının ayakları tam bitiş yerine gelmiş olmasın ? Bir de ağırlığını bildiğin bir şey tart canım bakalım doğru ölçüyor mu?

Sanırım fayans zeminde tartının ayakları tam bitiş yerine gelmiş olmasın ? Bir de ağırlığını bildiğin bir şey tart canım bakalım doğru ölçüyor mu?
Tamam deniycem canım sağol.Diyetisyen sabahıda tartıldım bu rakamdan yüksek çıktım.Diyetisyen tarttı çok farklı sonuç çıktı.

X