Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tüm eksilenlere tebrikler 🌸🌸
Bu hafta güzel bir haftaydı bence genel itibariyle. Kaptanlar da bırakmadılar. Ben hastaydım ama ben de bırakmadım😊 Herkese sağlıklı mutlu huzurlu bir hafta dilerim.

Elhan Elhan abla ben bu hafta izinli olmak istiyorum 🌸 demiştim ama belki gözden kaçabilir.

Menüm şöyle

Sabah
1 kaşık helva okulda bi arkadaş getirmişti

Öğle
Patlıcan salatası
Salata

Akşam
Patlıcan salatası çok az
1 büyük kase yoğurt
1 kase mercimek çorbası
1 dilim siyez ekmek
2 dilim peynir

Spor bugün yok
Su 2 lt
Afiyet olsun, güzel menü.
29.02.2024 Perşembe Listesi. Elhan Elhan 09:00 Sabah: 3 dl.peynir 3 ceviz. 1 dl.t.b.ekmeği. 1 kupa yeşil çay. 15:00. Öğlen: 1 kase yoğurt tarçınlı 18:00 Akşam. 1 kase bakla. 1 bardak ayran. 1 dl.t.b.ekmeği. 22:00 gibi Türk kahvesi Cordelia Cordelia 20 dak .yürüyüş yapıldı 20 dak.andulasyona girdim. serap911 serap911 8 bardak su içildi
Afiyet olsun, güzel menü ve spor.
Elhan Elhan serap911 serap911
Bugün menüm
Kahvaltı çeyrek avokado 1 dilim peynir 1 haşlanmış yumurta hepsini harç yaptım 1 dlim tbe üzerine fırından alıp kestiriyorum dilim uzun
Ara kahve lifalif
Akşam yemeğinden önce acıktım 1 bardak kefir 3 yk nohut
Akşam 18:30 yulaf lapası (sütle) üzerine 1 kaşık bal 3 adet çilek ve biraz ananas dilimledim
Su bugün az içtim 1 litre yatana kadar içmeye devam edicem ❤️
Afiyet olsun menü güzel olmuş.
İyi akşamlar
29.02.2024

Sabah yok

12:30 1 kupa sütlü filtre kahve,45 gr sarı leblebi

15:30 7 yk kıymalı mercimek yemeği,1 dilim tbe,2 yk yoğurt

19:00 1 büyük su bardağı maydanoz,salatalık,ayran,soda smoothie

1 saat sonra çok acıkırsam yarım çay bardağı leblebi daha yerim

3175 adım
2.5 lt su 3 olur

Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Afiyet olsun, diyet anlamında çok sağlam bir menü olmuş. Su da çok güzel.
Menüm
Sabah 7de : 1 bardak aydan+ minik çikolata karesi kadar su böreği

Öğlen 12.00: 5 kaşık etli bulgur pilavı

Aksam 19.00
1 kase tavuk suyu çorba
Minik dilim tavuk
Bugünü hiç anlamadım ne yedim 😞 doymadım da
Cordelia Cordelia Elhan Elhan
Afiyet olsun, keşke tavuğu daha fazla yemiş olsaydın, sana da daha iyi gelirdi bence.
29.02.2024 menü

08.30
Sade americano

10.00

Eki Görüntüle 3394864

12.00
Eki Görüntüle 3394865

14-16 arası
Sade Türk kahvesi
Yeşilçay

19.15
2 kase içtim ekşili sulu köfte

Eki Görüntüle 3394866

Su:2.5 lt

Elhan Elhan
Afiyet olsun, her şey çok güzel ve iştah açıcı görünüyor.

Kizlar benim koz sabah rahatsızlandı kusma öksürük tartilamadim yarın tartilsam olur mu
Çok geçmiş olsun canım 😔

Sen herşeyin ustesinden gelirsin😘😘
İnşallah bitanemm 🥰 sağol güvenin için 😇😍

Hıh ağzın bal yesin😍
Ben diyemedim sen dedin 😘
Senin de yesin canımm 🥰🥰😘

Okulda işitme tarama testinde gecemedi canim. İkincisini gelip yaptılar ikincisinde de geçememiş. Yapılırken yanında idim. Sessiz ortamda sağladım ama bazı sesleri duyamamis. İki üç gündür onunla uğraşıyoruz. Orta kulak iltihabı olabilir denildi. Çünkü doğduğunda sıkıntı olmamıştı. İki kere girdi çünkü teste. Eğer orta kulakta sıkıntı varsa tüp takılacak denildi.bir doktor sıkıntı yok dedi. Biri var diyor biri yok diyor. Kafam allak bullak oldu.
Çok çok geçmiş olsun canım, gerekirse 3. Doktora gösterin muhakkak

Cordelia Cordelia Elhan Elhan
Geçen hafta 65.95
Bugün 65.10
Fark -850 gram

Aylık ölçümlerimi de bırakıyorum buraya böyle görmek hoşuma gidiyor 🫶🏻🧿

Mthn83 Mthn83 Şubat hedefim 65 di çok şükür başardım zor oldu biraz yalan yok , Mart hedefi olarak 63 demek istiyorum 🫶🏻
Vaavvvv
İnan kendim kadar sevindim maşallah canım 😘
Mart hedefi olarak ayrıca atarmisin gözden kaçmasın 😍
Okulda işitme tarama testinde gecemedi canim. İkincisini gelip yaptılar ikincisinde de geçememiş. Yapılırken yanında idim. Sessiz ortamda sağladım ama bazı sesleri duyamamis. İki üç gündür onunla uğraşıyoruz. Orta kulak iltihabı olabilir denildi. Çünkü doğduğunda sıkıntı olmamıştı. İki kere girdi çünkü teste. Eğer orta kulakta sıkıntı varsa tüp takılacak denildi.bir doktor sıkıntı yok dedi. Biri var diyor biri yok diyor. Kafam allak bullak oldu.
Çok geçmiş olsun Rabbim korktugunuza ugratmasin canım 😘
Bu hafta çok da düzgün uyamadim. Ama hareketim koşturma fazla idi. O yüzden gitti herhalde. Sabah Tartı ile de sıkıntı yaşadık. Bluetooth ile görmedi telefonu.
Bazen normalde olan aksilikler daha ağır gelir sıkma canını ♥️
Ben uydum ama tartı bana uymadı 😅
Mthn83 Mthn83 Mart sonu hedeflerini de yazalımi sana gaza geldim şu anda
Kim tutar seni etiket ile birlikte alalım hedefimizi 😍
Tam da yine geçmiş yaparken bu mesaja rastladım :KK200: Buraya bir emek verildiğini gördüm ve ben de bu emeğe saygı duyuyorum. Arada yoğunluktan giremesem de geçmişi okuyup güncele yetişmeye çalışacağım. İki gündür oğlum ateşli olduğu için bakamadım mesela ama çok şükür toparlandı. Elimden geldiğince de aynı özeni göstermeye devam edeceğim.
Çok geçmiş olsun canım ♥️
Gerçekten emek vermeye çalışıyorsun şahsen ben bunu hissediyorum ♥️
Ay sonu hedef tablosu yapıyorum. Mart sonu hedefin varsa beni etiketle 😍

Tam da yine geçmiş yaparken bu mesaja rastladım :KK200: Buraya bir emek verildiğini gördüm ve ben de bu emeğe saygı duyuyorum. Arada yoğunluktan giremesem de geçmişi okuyup güncele yetişmeye çalışacağım. İki gündür oğlum ateşli olduğu için bakamadım mesela ama çok şükür toparlandı. Elimden geldiğince de aynı özeni göstermeye devam edeceğim.
Geçmiş olsun canım 🤲🏼

Geçen cumartesi 58.30
Bu cumartesi 58.55
Fark +250 gram
Aç kalarak kilo alma günlüğü mü ne bu 🤣🤣🤣

Eklentiler

• Screenshot_20240302_122132_Gallery.jpg
    Screenshot_20240302_122132_Gallery.jpg
    28,5 KB · Görüntüleme: 14
Çok geçmiş olsun. Acil şifalar.🙏🙏🙏 Geçmiş yapanlar daha çok motive oluyor. Vakit buldukça yapmaya çalış her zaman yapman saat değil 😘

Vaavvvv
İnan kendim kadar sevindim maşallah canım 😘
Mart hedefi olarak ayrıca atarmisin gözden kaçmasın 😍

Çok geçmiş olsun Rabbim korktugunuza ugratmasin canım 😘

Bazen normalde olan aksilikler daha ağır gelir sıkma canını ♥️
Ben uydum ama tartı bana uymadı 😅

Kim tutar seni etiket ile birlikte alalım hedefimizi 😍

Çok geçmiş olsun canım ♥️
Gerçekten emek vermeye çalışıyorsun şahsen ben bunu hissediyorum ♥️
Ay sonu hedef tablosu yapıyorum. Mart sonu hedefin varsa beni etiketle 😍
Amin canım hepimizi inşallah.

X