Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben suda bekledikten sonra icemiyorum midem almiyor
Aslında düşününce şişirip yemek mi iyi yoksa mide de şişmesi mi
Maksat suyu çekip sindirimi yavaslatmaksa sanki suyu çekmeli
Maşallah canım
Sağlıklı mutlu yaşların olsun

Maşallah tebrik ediyorum canım
Ben 74 de kaldım

Süper

Canım stresmi yaptın bu hafta.iki hafta üst üste çok iyi kilo verdin.Bence biraz sakin ol istersen diyetisyeni değiştir.motive ediyormu seni.ben iki kez özel bir kez devlette gitmiştim yıllar önce çok stres yapmıştım.bazen değişiklikler iyi gelir.kendini mutlu edecek bir şeyde alabilirsin iyi gelir.ama pes etme lütfen

Evet canım bugün geldi eşim anca akşam kurdu yürüyüş geç saate kaldı. Hızlı tempo yapamıyorum fıtık ve dizler yüzünden ama oturmaktan iyidir
İyi günlerde kullan canım.kisa zamanda etkisini görmeni dilerimkullanımından memnun musun
Günaydın kızlar gece hiç uyuyamadım midem bi kaç gündür eror veriyordu gece kötü oldu 1 bardak ılık süt içtim tahin yedim balon gibiyim
Çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin

Eki Görüntüle 3395422
Geçen Cumartesi: 67.20
Bugün: 66.85
Fark : -350 gr
Tebrikler canım
serap911
Cordelia
Hedefine ağır ağır ilerleyen bir kaplumbağa
Tebrikler kaptanım

Geçen cuma 64,60
Bugün 64,20
-400 gr
Yapıştı 64 kurtulamıyorum
Elhan
Haytaya kurtulursun canım benim,çok az kalmış Tebrikler serap911

Gunaydin

Gecen hafta 58.2
Bu hafta 57.9
Fark -300

Elhan Tebrikler canım Cordelia
Emeğine sağlık canım
Tebrikler spor kreliceleri
Eki Görüntüle 3395434

Fark : 0.05 kuzucum.
Israr edemiyorum gönlüm kalmandan yana ama kendini kötü hissedip sıkıntı yaşamanı da istemem. Çok özletme olur mu
Biriciğim zaten gitmeyeceğim sadece takımlara zarar vermek istemiyorum, çünkü bu hafta çok fazla yemek etkinliği var

Sen böyle deyince de gidemiyorum ya
Acaba en azından sabit tutabilir miyim ki kendimi

Tebrikler canım, kızın için acıl şifalar diliyorum

Günaydın
24 şubat. 66,2
2 mart 66,0
Fark -200
Cordelia
Elhan
Tebrikler canım

Günaydın kızlar gece hiç uyuyamadım midem bi kaç gündür eror veriyordu gece kötü oldu 1 bardak ılık süt içtim tahin yedim balon gibiyim
Çok geçmiş olsun canım

Doğum günün kutlu olsun canımmm nice güzel, mutlu, huzurlu, keyifli, sağlıklı yaşların olsun

Geçmiş olsun kızına canım
Ne var kulağında, ağrı mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…