Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Nice güzel yaşların olsun

Migren farklı bir olay tabiki bende bu durumlar yüzünden çarşamba günü acilik oldum. Tansiyonunada baktırıyorsun değil mi? Benim tansiyon çıkıyor, karanlık bir odada biraz dinlenebilsen imkanın varmı bilmiyorum. çok geçmiş olsun tekrardan ilaç kullanıyormusun? umarım kısa sürede toparlarsın

Yok bu sefer 70 altını görmek istiyorum. Sizler gibi bir desteği bulamam. Hazır azmimde varken. Ama belki bi değişiklik iyi gelebilir
Demek ki doğru yoldaşın amacimiz da bu degilmi rakama bakmadan tebrikler canim

Eki Görüntüle 3395446
Geçen hafta :59.3
Bu hafta :58.5
Fark :-800

Elhan serap911

Elhan abla ben bu hafta izinli olmak istiyorum.
Tebrik ederim canım tüm sıkıntılarına rağmen güzel bir sonuç
Zaten gitmek istediğimden değil, gireceğim takımı kötü etkiler miyim diye 1 hafta olmayayım dedim ama zaten gidesim olmayınca böyle kararsız kaldım
Yanlış anlaşılmazsam eğer bişey demek isterim. Eğer paylasacagin menülerde etkilenme yasayacaksan yazmakta zorlanacaksan. Bence hazırlıkta kal. Çünkü diyet kadar psikolojide etkiliyor biliyorsun

Kolun nasıl canım? Tebrikler ederim harika eksi

Jou tatlım bu hafta hazırlığa alalım mı seni?
Bildirim gelirse yazacağım
Abla ben doymuyorumm ne açma yiyorum ne birsey evde nevarsa onu yiyorum kuruyemiş olsun kabak cekirdegi olsun aksam coeba bolca salata olsun yok anamm ben alıyorum cözemedim işi veremedimde bu oglan beni dombili yapmaya inat etti sen genede all beni buralara fırsatım olunca yazarım zaten kendiside dombili boydan kilodan sanırım ağırlık oluyor bana

Doğum günün kutlu olsun
Eksi içinde tebrikler :)

Yanlış anlaşılmazsam eğer bişey demek isterim. Eğer paylasacagin menülerde etkilenme yasayacaksan yazmakta zorlanacaksan. Bence hazırlıkta kal. Çünkü diyet kadar psikolojide etkiliyor biliyorsun
Estağfurullah canım neden yanlış anlayayım

Şöyle yazmakta zorlanırım, dışarıda yiyeceğimiz için bir de çok uzun zamandır dışarı yemeklerini hep ertelediğim için muhtemelen dikkat etmem, dolayısıyla da burada her menüde şu tatlıyı yedim bu hamurişini yedim yazmak çok hoş olmayacaktır diye düşünüyorum

Çünkü başkalarının menülerinden çok etkilenenler olabiliyor kimseyi olumsuz etkilemek istemem

O yüzden haklısın kuzum, sadece 1 hafta zaten, yine burada olurum ama takımlarda olmam, haftaya cumartesi yeni kurulan takımlarda yerimi alırım

Elhan Cordelia

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…