Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın 💗🌸💗
Bol kilo vermeli bir gün diliyorum hepimize 💗🌸💗
Kizlar bugün benim doğum günüm 🥰💗🌸💗
Dün bugün için daha iyi bir kilo görmüştüm ama akşam yemeği yemeden dışarı çıktık.Eve geldiğimizde saat 8.30 du çok acikmistim yine semoote yaptım,bu sebeple bu sabahki kilodayım.Ana yine de mutluyum💗🌸💗🥰
Geçen hafta : 74.7 kg
Bu hafta : 74 kg
Fark : 0.7 kg
Nice güzel yaşların olsun

Hafifledi demek isterdim ama gece iyiyken sabah gözümü yine ağır bir migrenle açtım ve yine istifra ettim maalesef neden böyle oldum anlamadım çok teşekkür ederim sorduğunuz için 🩷🩷

Benim yapacağım şu şekilde
1 soğanı zeytinyağında kavurup üzerine 2 kabak ve 1 havuç doğrayıp soteleyip sonra 5 su bardağı su ekleyip akşam yemeği yerine bu çorbayı içmek yanında ben salata yaparsam salata da yerim muhtemelen 🤭
Ama bir kabak detoksu daha var onda kabağı rendeleyip yoğurt ceviz dereotu ile buluşturuyorlar meze gibi onu tüketiyorlar 3 gün akşam yemeği niyetine. Başka zaman bunu da yapabilirim. Şu an hastayım boğazım da kötü sıcak bir şeyler içmiş olayım diye çorba şeklinde yapacağım
Migren farklı bir olay tabiki bende bu durumlar yüzünden çarşamba günü acilik oldum. Tansiyonunada baktırıyorsun değil mi? Benim tansiyon çıkıyor, karanlık bir odada biraz dinlenebilsen imkanın varmı bilmiyorum. çok geçmiş olsun tekrardan ilaç kullanıyormusun? umarım kısa sürede toparlarsın💐

Canım stresmi yaptın bu hafta.iki hafta üst üste çok iyi kilo verdin.Bence biraz sakin ol 💗 istersen diyetisyeni değiştir.motive ediyormu seni.ben iki kez özel bir kez devlette gitmiştim yıllar önce çok stres yapmıştım.bazen değişiklikler iyi gelir.kendini mutlu edecek bir şeyde alabilirsin iyi gelir.ama pes etme lütfen😘💗🌸💗🫶

İyi günlerde kullan canım.kisa zamanda etkisini görmeni dilerim🙏🌸💗🌸kullanımından memnun musun

Çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin 🙏🫶

Tebrikler kaptanım 💗🌸🌸
Yok bu sefer 70 altını görmek istiyorum. Sizler gibi bir desteği bulamam. Hazır azmimde varken. Ama belki bi değişiklik iyi gelebilir
Demek ki doğru yoldaşın amacimiz da bu degilmi rakama bakmadan tebrikler canim
🙄🙄🙄😵‍💫😵‍💫
Eki Görüntüle 3395446
Geçen hafta :59.3
Bu hafta :58.5
Fark :-800

Elhan Elhan serap911 serap911

Elhan abla ben bu hafta izinli olmak istiyorum. 🌸
Tebrik ederim canım tüm sıkıntılarına rağmen güzel bir sonuç 😍
Zaten gitmek istediğimden değil, gireceğim takımı kötü etkiler miyim diye 1 hafta olmayayım dedim ama zaten gidesim olmayınca böyle kararsız kaldım 😅🥰
Yanlış anlaşılmazsam eğer bişey demek isterim. Eğer paylasacagin menülerde etkilenme yasayacaksan yazmakta zorlanacaksan. Bence hazırlıkta kal. Çünkü diyet kadar psikolojide etkiliyor biliyorsun ♥️

Eklentiler

• IMG_3865.jpeg
    IMG_3865.jpeg
    37,1 KB · Görüntüleme: 15
Migren farklı bir olay tabiki bende bu durumlar yüzünden çarşamba günü acilik oldum. Tansiyonunada baktırıyorsun değil mi? Benim tansiyon çıkıyor, karanlık bir odada biraz dinlenebilsen imkanın varmı bilmiyorum. çok geçmiş olsun tekrardan ilaç kullanıyormusun? umarım kısa sürede toparlarsın💐
Kolun nasıl canım? Tebrikler ederim harika eksi 🧿🧿🧿👏👏👏

Jou Jou tatlım bu hafta hazırlığa alalım mı seni?
Bildirim gelirse yazacağım :KK68:
Abla ben doymuyorumm ne açma yiyorum ne birsey evde nevarsa onu yiyorum kuruyemiş olsun kabak cekirdegi olsun aksam coeba bolca salata olsun yok anamm ben alıyorum cözemedim işi veremedimde bu oglan beni dombili yapmaya inat etti 🤣🤣🤣 sen genede all beni buralara fırsatım olunca yazarım zaten kendiside dombili boydan kilodan sanırım ağırlık oluyor bana

Günaydın 💗🌸💗
Bol kilo vermeli bir gün diliyorum hepimize 💗🌸💗
Kizlar bugün benim doğum günüm 🥰💗🌸💗
Dün bugün için daha iyi bir kilo görmüştüm ama akşam yemeği yemeden dışarı çıktık.Eve geldiğimizde saat 8.30 du çok acikmistim yine semoote yaptım,bu sebeple bu sabahki kilodayım.Ana yine de mutluyum💗🌸💗🥰
Geçen hafta : 74.7 kg
Bu hafta : 74 kg
Fark : 0.7 kg
Doğum günün kutlu olsun 🎊🎊🎊
Eksi içinde tebrikler :)

Yanlış anlaşılmazsam eğer bişey demek isterim. Eğer paylasacagin menülerde etkilenme yasayacaksan yazmakta zorlanacaksan. Bence hazırlıkta kal. Çünkü diyet kadar psikolojide etkiliyor biliyorsun ♥️
Estağfurullah canım neden yanlış anlayayım 🥰

Şöyle yazmakta zorlanırım, dışarıda yiyeceğimiz için bir de çok uzun zamandır dışarı yemeklerini hep ertelediğim için muhtemelen dikkat etmem, dolayısıyla da burada her menüde şu tatlıyı yedim bu hamurişini yedim yazmak çok hoş olmayacaktır diye düşünüyorum 🫣

Çünkü başkalarının menülerinden çok etkilenenler olabiliyor kimseyi olumsuz etkilemek istemem

O yüzden haklısın kuzum, sadece 1 hafta zaten, yine burada olurum ama takımlarda olmam, haftaya cumartesi yeni kurulan takımlarda yerimi alırım

Elhan Elhan Cordelia Cordelia

X