Popüler Konu LenaG ile MasterFit

IMG_20240302_091321.jpg

Günaydınlar serap911 serap911 Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Salı günü 74.80 çıkmıştım
Bugün 73.95 çıktım
Fark 0.85

Ama salı günü nasıl çıkarım bilmiyorum yarın güne gitcem ve haftasonu evde kahvaltı haftaiçi birlikte yapamadığımızdan bizim için önemli yani haşlanmış yumurta ile geçirmiyorum maalesef 🥹🥹

Günaydın 💗🌸💗
Bol kilo vermeli bir gün diliyorum hepimize 💗🌸💗
Kizlar bugün benim doğum günüm 🥰💗🌸💗
Dün bugün için daha iyi bir kilo görmüştüm ama akşam yemeği yemeden dışarı çıktık.Eve geldiğimizde saat 8.30 du çok acikmistim yine semoote yaptım,bu sebeple bu sabahki kilodayım.Ana yine de mutluyum💗🌸💗🥰
Geçen hafta : 74.7 kg
Bu hafta : 74 kg
Fark : 0.7 kg

Eklentiler

• IMG_20240302_080703.jpg
    IMG_20240302_080703.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 17
Geçmiş olsun canım sendede mu mide sorunu var çok geçmiş olsun
Teşekkür ederim aslında mide değil de migren sorunum var şiddeti artınca mideme vuruyor. Ben de yeni okudum sizin mesajı siz de midenizden rahatsızmışsınız çok geçmiş olsun daha iyi misiniz şimdi

Günaydın 💗🌸💗
Dün bugün için daha iyi bir kilo görmüştüm ama akşam yemeği yemeden dışarı çıktık.Eve geldiğimizde saat 8.30 du çok acikmistim yine semoote yaptım,bu sebeple bu sabahki kilodayım.Ana yine de mutluyum💗🌸💗🥰
Tebrikler kuzucum :KK9::KK9:

1 seneyi aşkındır bacaklarda zaman zaman çok şiddetli ağrı çekiyor, dayanıyorum, hafif başım ağrısa yatağa düşüyorum😔
Çok geçmiş olsun canım, acil şifalar dilerim 🤲🏼
Neden bacaklar ağrıyormus peki bir teşhis kondu mu çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin inşallah 🌸

Çok geçmiş olsun 🤲
Sagolasin fezam
Tatlım takımı zora soktum düşüncesini unut. Genel itibariyle hafta içi menülerin güzeldi. Dün akşam ince bir dilim pasta da abartı değildi. Ödem sorunu yaşıyoruz bence. Normale dönmesini ümit ediyorum. Bir de bunun için üzülme mide zaten fena :dua:
Canım kankim çok sagolasin pasta ve süt e bağlıyorum bakalım
Geçen cuma 64,60
Bugün 64,20
-400 gr
Yapıştı 64 kurtulamıyorum 😂
Elhan Elhan serap911 serap911
Bende sen gibiyim 65 ile 64 gidip geliyorum
Ben bebekli bir kadınım 🥴
Oyyy kıyamam sana ben 🥰
Gunaydin🌸

Gecen hafta 58.2
Bu hafta 57.9
Fark -300

Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Eki Görüntüle 3395434
Tebrikler canım
Eki Görüntüle 3395436

Günaydınlar serap911 serap911 Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Salı günü 74.80 çıkmıştım
Bugün 73.95 çıktım
Fark 0.85

Ama salı günü nasıl çıkarım bilmiyorum yarın güne gitcem ve haftasonu evde kahvaltı haftaiçi birlikte yapamadığımızdan bizim için önemli yani haşlanmış yumurta ile geçirmiyorum maalesef 🥹🥹
Tebrikler canım günde sağlıklı olanlardan az az ye
Günaydın 💗🌸💗
Mutlu yaşlar dilerim tebrikler tartı sana güzel bir hediye vermiş
Teşekkür ederim aslında mide değil de migren sorunum var şiddeti artınca mideme vuruyor. Ben de yeni okudum sizin mesajı siz de midenizden rahatsızmışsınız çok geçmiş olsun daha iyi misiniz şimdi
Offf migren de çok fena geçmiş olsun Allah şifa versin canım benim bende iyiyim şimdi çok şükür

Sagolasin fezam

Canım kankim çok sagolasin pasta ve süt e bağlıyorum bakalım

Bende sen gibiyim 65 ile 64 gidip geliyorum

Oyyy kıyamam sana ben 🥰

Tebrikler canım

Tebrikler canım günde sağlıklı olanlardan az az ye

Mutlu yaşlar dilerim tebrikler tartı sana güzel bir hediye vermiş

Offf migren de çok fena geçmiş olsun Allah şifa versin canım benim bende iyiyim şimdi çok şükür
Çok teşekkür ederim canım 🥰evet bu kiloyu görmeyeli çok uzun zaman olmuştu 💗🌸💗🙏🥰🫶

Geçen cumartesi:72.85
Bugün. 71.95
Fark. -900

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83 gezegenfeza gezegenfeza

Hocam iznin olursa bu hafta takımlara girmeyeyim. Kızımın kulağında sıkıntı çıktı. Önümüzdeki hafta hastane işleri çok yoğun olacak. Uyabilir miyim bilmiyorum. Takımı bda olumsuz etkilemek istemiyorum. Ama bırakırsam da ipin ucu gider mi diyorum.

Eklentiler

• IMG_20240302_094200.jpg
    IMG_20240302_094200.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 18
X