Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Herkese Mutlu Sağlıklı Günler Arkadaşlar.Bugün tam 15 gün oldu diyetisyene gideli.Çok şükür ilk kontrülümde 5 kilo vermişim.4 kilosu tamamen yağdan gitmiş.Çok mutlu oldum çok sevindim.Hiç kaçamak yapmamıştım Haftada 1 kere tatlı hakkınıda kullanmadım çünkü canım istemiyor.Listem değişti yeni liste ile devam edicem.15 gün sonrada Ramazanda oruç tutmak istediğim için oruca uygun liste düzenliycek.Diyetisyen programını 3 aylık paket almıştım Ayda 2 kere toplam 6 olarak.Kendime Allah izin verirse 1 yıl verdim sağlıklı hale gelebilmek için.Bu bir yıl boyuncada hep diyetisyenle ilerlemiyi düşünüyorum.Hepinizin ve benimde istediğimiz güzel sonuçlara ulaşmamızı diliyorum herşey sağlıklı güzel olsun 💙🏵️🍀🍋🌸🍃💮☘️
Tebrikler çok güzel sonuçlar :nazar::KK9::KK9:
Canlarim sonuçların çıktı. Hipotroidi varmış 🙄
İlaç başlıyorum. Güya hastanede çalışıyorum 🙁
2 ayim gitti öylece 🙄
İnşallah buda kalıcı olmaz🤲
geçmiş olsun canım yaa hipotroid neydi kiii dur bir bakiiim :KK200:
Sana da geçmiş olsun canım😘. Hayat işte dediğin gibi. Kendini salma lütfen. Her ne yaşanıyorsa yaşansın bir süre sonra geçiyor. Bizi bırakmayacak tek şey bedenimiz ki zamanı gelince onu biz bırakıyoruz. O uüzden kendimize iyi bakalım herşeyden önce sağlığımıza. Sonra kilomuza.♥️
teşekkür ederim doğru söylüyorsun canım toparlamaya çalışıyorum :KK200:

Selam kızlar ben de menümü yazıyım hemen hala regl olmadığım için listedeki tahin pekmez bana çok iyi geldi tatlı krizim geçti baya
Kahvaltı 10.00 bir dilim ekmek bir tatlı kaşığı tahin pekmez bir dilim peynir domates salatalık bir yumurta
Akşam 17.00 balıklı yağsız makarna bir su bardağı kadar 5 yemek kaşığı zeytinyağlı kereviz
Su 3 litre oldu bile
Spor 40 dk zumba 400 puan 4300 adım 430 puan toplam 830 puan
Cordelia Cordelia Elhan Elhan serap911 serap911

Torunlar la basbasa kalmışsın heralde canım fazla giremedim okuduğum kadariyla anladım sana bir şey diyeyim mi doya doya tadını çıkart ben toruna 6 sene baktım birlikte yattık kalktık şimdi 9 yaşında gel bu akşam tatil birlikte uyuyalım sarılalım diyorum gelmiyor o tuzden tadını çıkart canım benim
Evet, diğer üçüyle çok vakit geçirdim, sonuncu hastalığa denk geldi, fazla ilgilenemedim, bizim büyük de 10 yaşında genç kız oluyorum havalarında, diğerleri bana çok düşkün, sonuncu büyük oğluma 🤣🤣

Selam kızlar ben de menümü yazıyım hemen hala regl olmadığım için listedeki tahin pekmez bana çok iyi geldi tatlı krizim geçti baya
Kahvaltı 10.00 bir dilim ekmek bir tatlı kaşığı tahin pekmez bir dilim peynir domates salatalık bir yumurta
Akşam 17.00 balıklı yağsız makarna bir su bardağı kadar 5 yemek kaşığı zeytinyağlı kereviz
Su 3 litre oldu bile
Spor 40 dk zumba 400 puan 4300 adım 430 puan toplam 830 puan
Cordelia Cordelia Elhan Elhan serap911 serap911
Afiyet olsun ❤️😘

29 şubat menüsü
Sabah 10
2 dilim çavdar ekmeği
Sahanda yumurta
4 zeytin
Ogle
Filtre kahve
3 kare çikolata