Popüler Konu LenaG ile MasterFit

10-12 tane hurmanın çekirdeklerini çıkarıp biraz sıcak suda bekletiyorum sonra alıp robota atıyorum 1 yemek kaşığı yulaf, 1 yemek kaşığı kakao,10-15 fındığı da ekleyip bızlatıyorum. Elimle ceviz büyüklüğünde toplar yapıp dolaba koyuyorum. Sonra istersen hindistan cevizine bula,istersen bitter şekersiz çikolatalar var eritip bula harika oluyor inan 1 top yetiyor kahve yanına
Züber falan almak yerine şu tarz tarifleri tavsiye ederim arkadaşlar. Damak tadınıza göre ortasına Fıstık ezmesi koyup yuvarlak top yapıp eritilmiş bittere bulayın zaten bi tariften 20 top falan çıkıyor hergün kahve yanına 1-2 yense 10 günlük tatlı ihtiyacınızı karşılar
Annem yine sağlıklı seyler yapmis
Dereotlu pogaca shjkl 😂
Eki Görüntüle 3394282
Annenin ellerine sağlık yine yeşilliği ihmal etmemiş poğaçayı dereotlu yapmış geçen de gözlemeyi otlu yapmıştı 😂😋

serap911 serap911 Elhan Elhan

28 Şubat 2024 Çarşamba

sabah 10.30
2 adet sunta, beyaz peynir, 1 ceviz, 2 lokma incir pestili (şekersiz)

öğlen 12.00
1 yumurta, beyaz peynir, 2 dilim börek, domates biber

ara 15.30
4 adet sunta, beyaz peynir, 1 tk bal

akşam 18.50
kıymalı yumurtalı ıspanak, 2 parça glutensiz ekmek, ev yapımı lahana salatalık turşusu, 4 yk ev yoğurdu

2 lt ye yakın su

İyi Akşamlar Elhan Elhan 28.02.2024 Liste. Sabah 10:00 3 dl.peynir 3ceviz 1dl.tam buğday ekmeği 1kupa yeşil çay. Öğlen 16:00 1 fincan sütlü kahve. Akşam19:00 1kase pırasa(az yağlı). Yeşillik 🥗 🍋. 1dl.tam buğday ekmeği. Gece 24:00 gibi 1 yeşil çay 1 incir 15 badem Bugün 10 bardak su içildi serap911 serap911 10.000 adım atıldı Cordelia Cordelia

Sabah bir kase çorba bir tb ekmek

Ara bir soda bir ıhlamur çayı

Ara hindistan cevizi iki üç ısırık ve hindistan cevizi sütü bir çay bardağı
Bir çilek bir hurma

Akşam bir tabak nohutlu bamya ve 4 kaşık firik pilav ve bir parça tavuk

Yeşil çay
Geçen hafta neredeyse aç gezdim kilomdan gitmedi bu haftada böyle denemek istedim inşallah kötü degil menüm Elhan Elhan serap911 serap911

Sabah aç karna 15 dakika Leslie
Akşam 20 dakika daha Leslie 10 dakikada vücıd egzersiz
Aha firik pilavı yemiş :kk77: :kk77: :kk77:

serap911 serap911 Elhan Elhan

28 Şubat 2024 Çarşamba

sabah 10.30
2 adet sunta, beyaz peynir, 1 ceviz, 2 lokma incir pestili (şekersiz)

öğlen 12.00
1 yumurta, beyaz peynir, 2 dilim börek, domates biber

ara 15.30
4 adet sunta, beyaz peynir, 1 tk bal

akşam 18.50
kıymalı yumurtalı ıspanak, 2 parça glutensiz ekmek, ev yapımı lahana salatalık turşusu, 4 yk ev yoğurdu

2 lt ye yakın su
Afiyet olsun canım 💙❤️

Canım rüya mı neden korktun? 3 gün ac kalmana gerek tok hafif ama doyurucu şeyler ye yarım kilo ver yeter.
Evet, tam uykuya dalmıştım, kabus gördüm, minnoşum da yanımda yoktu, çok korktum 😅okuya okuya tekrar uykuya daldım.

Hiç iştahım yok, yarın nasıl olur bilmiyorum, duruma bakarım ❤️

Züber falan almak yerine şu tarz tarifleri tavsiye ederim arkadaşlar. Damak tadınıza göre ortasına Fıstık ezmesi koyup yuvarlak top yapıp eritilmiş bittere bulayın zaten bi tariften 20 top falan çıkıyor hergün kahve yanına 1-2 yense 10 günlük tatlı ihtiyacınızı karşılar

Annenin ellerine sağlık yine yeşilliği ihmal etmemiş poğaçayı dereotlu yapmış geçen de gözlemeyi otlu yapmıştı 😂😋
Bende cok severim yaparim guzel oluyor

Menümü yazayım
Sabah
Beş tane zeytin
İki dilim otlu peynir
İki tane karabuğday patlağı
Bir tane salatalık
Şekersiz çay

Öğle
İki kepçe mercimek çorbası
Salata
Bir dilim peynir

Ara
Üç tane glutensiz pronot kurabiye
Bir ince dilim tahin helvası

Akşam
Dört tane et köfte
Soğan salatası
Üç çatal patates kızartması

Su 1.5 litre spor 30 dakika leslie

Elhan Elhan Cordelia Cordelia serap911 serap911

İstediğiniz gibi eleştirebilirsiniz menümü eleştiriye açığım ama önce ben eleştireyim kendimi
Bunca zamandır sağlıklı beklenirken kurabiye ve tahin helvası nerden çıktı diyeceksiniz ki çok haklısınız ama bugün o kadar halsizdimki enerjim o kadar düştüki iş yerinde bile bir lafı iki kere tekrar ettirmeden anlamadığımı fark ettim şekerimi ölçtüm şekerim düşmüştü ne yiyeyim diye panik yaptım ve azıcık tahin helvası ve kurabiye yedim tekrarı olmayacak ama bugün için özür diliyorum

Elhan Elhan serap911 serap911
Bugün menüm
Kahvaltı çeyrek avokado içine 1 dilim peynir zeytinyağ limon 2 dilim tb ekmeği arasına sürdüm 1 adet çırpılmış yumurta ekledim
Öğlen çiğköfte dürüm maden suyu
Ara kahve 3 adet ceviz 1 dilim ananas
Akşam 19;40 brokoli ile yaptığım hamur haşladım üzerine domates soslu nohut ekledim tabağin yarısını yiyebildim yanında kefir
3 litre su ❤️

İstediğiniz gibi eleştirebilirsiniz menümü eleştiriye açığım ama önce ben eleştireyim kendimi
Bunca zamandır sağlıklı beklenirken kurabiye ve tahin helvası nerden çıktı diyeceksiniz ki çok haklısınız ama bugün o kadar halsizdimki enerjim o kadar düştüki iş yerinde bile bir lafı iki kere tekrar ettirmeden anlamadığımı fark ettim şekerimi ölçtüm şekerim düşmüştü ne yiyeyim diye panik yaptım ve azıcık tahin helvası ve kurabiye yedim tekrarı olmayacak ama bugün için özür diliyorum
Canim Afiyet olsun. Kontrolünü yapmışsın durmuşsun. Tebrikler ederim❤️😘

28.02.2024

Kahvaltı 12:30
2 dilim tam buğday ekmek
1 yumurta ile yapılmış menemen
1 dilim peynir
6 zeytin

Ara 15:00 çubuk kraker 4 tane

Akşam 19:00
1 tabak yoğurtlu kabak salatası
4 köfte

2 litre su