Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın
Dün mide agrim vardi tansiyonum düşüktü cok gec uyudum herhalde ondan biraz fazla ciktim

Cordelia Elhan

Cuma 58 2
Salı 58.5
Fark +300
Günaydın canım geçmiş olsun dikkatimi çekti ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa ama mide sıkıntıların oluyor sıklıkla endoskopi yaptırdın mı ? Ben de çok rahatsızdım ülserden şüphelenmişlerdi endoskopi sonucu neyse ki reflü çıktı mide intibitör pompası diye geçen ilaçlardan verdiler kıllicik hap derdime çare oldu.

Bende kendimi kandırmaya çalışırım hep, ağrın yok ki beynin sana oyun oynuyor, iyisin kızım, iyisin diyorum
Ama ağrı gitmiyor
Ben de aynısını yaparım ağrım yok diye sürekli telkin halinde olurum hâttâ annemi alıp avm gezmeye gitmişliğim var gözümden yaşlar aka aka gezmiştim

Cok gecmis olsun sana daEndoskopi yapildi canim gastrit ve reflum var
İctigim vitaminlerde mideme sıkıntı yaratiyor,vitamin eksiksede sıkıntı kısır döngü gibi... Bir de bu acıyı cok cektigim icin kendimi cok dunliyorum yine mi hasta olucam yine mi agriyacak aha agridi bisey oldu... Çok takıyorum kafamda kuruyorum

Aa sehr gut. İch bin müde ich bin schlafen. Guthen nacht. İch liebe dich tchussssss
Almanca biraz Nederlands a benziyormuş
Ik ben moe bizdede yorgunum demek
Ik ga slapen uyumaya gidiyorum
Goede nacht iyi geceler
ayyy bu dil yolculuguna bebekten dolayı ara verdim ama ara ara dinliyorum haberleri filmleri fırsat buldukca mutfakta is yaparken falan
gezegenfeza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…