Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben bunu okurken niye agladim icim sıcacık oldu ne güzel rüya insallah gerceklessin buranın bağı olmadan gercekte karsilassak samimilesmek cok zor çünkü biseylere sabrimiz tahammulumuz yok artik ama burada birbirimizi dinleyip anlayip taniyip biraraya gelsek bıcır bıcır oluruz Allahim nasip etsin insallah cok seviyorum sizleri lezzetli şeyler sizi

22 Şubat menüm
Sabah 10 gibi 1 havuc
Öğleden sonra 2 de
Kaşarlı yumurta
15 yakın tuzsuz yeşil zeytin
Kk çerkez peyniri
Açma ekmek TM tahıl
ikindi
2 ceviz ,6 badem bir elma
akşam
küçük tabak pırasa yemeği az bulgurlu
akşam 5 bin adım yürüyüş az yürüdüm kızım vardı yanimda
Elhan @Cordella

Enerciden bol ne var
Bugün misafirin yoksa bol bol sevin mesela
Ustaaaaa bol kepçe enerci koy arkadaşımın niyetineeeee geldi mi geldi mi
Gitti mi Elhanim misafirin

Kizlar arkadasim 77.9 cikmis 82 ile basladi baya baya dediklerime uyuyor her gün rapor veriyor bana... 13:30 da gelecek iste ben 12 de eve gecip bi supurge tutup karnibahari yikarim. Beraber yapalim bende goreyim dedi karnibahar kisirini simdi ona kilonun hep ayni hizda gidemeyecegini anlatayim guzel guzelde az verince modu düşmesin 1.5 haftada 4 kilo nasil ödem varmış düşünün...

Bizden uzaklastigin için oldu
Evet buradan uzaklaşmaya gelmiyor
Öze dönmek iyidir kankişim. Diğerleri eskimiş maskeleriyle boş ver gezsin. Biz kendimize yeteriz hep yetmedik mi
Aynenn öyle kuzumm biz bize yeteriz
O zaman gunaydiiiinnn
Diyeyim
Fazla varsa bana biraz enerjiiii gönderin
Enerjiiiiiiiiiiii hesap benden ben bugün pek enerjik uyandım 9 km yürüdüm geldim kalan enerjim senin olsun canım
Canım bazen fazla su bile ödem olarak görünüyor mesela ben soda içince de arti oluyorum
Selamlarr, zorlayıcı bir hafta geçirdim buraya gelecek yüzum de yoktu ama devam edeceğim
Geçti gitti önüne bak.simdi takma
Arkadaşın çok şanslı diyeceğim ama.bizde çok şanslı yiz ki seni tanıdık bu arada karnabahar kisirina bayılırım

Nasılsınız canlar
Bu haftayı halsizlik ve baş dönmesiyle zorlu geçirdim.Allah sağlık versin gerisi bir şekilde hâl oluyor.Diyetimi bozmadım ama akşamları biraz çerez yedim.Bugunden itibaren menü paylaşmaya başlayacağım.
Menü paylasmayinca malesef ipin ucu kaçıyor.Tum gün dikkat ediyorsun emek veriyorsun sonra bir ara ogunle hopp artiyi görüyorsun.

Neden oyle oldun bir tahlil yaptirsaydin muhakkak birsey eksiktir
Benimde uykuda bas donmem ve vucutta kasilmam vardı carsamba kan verdim sonuc onumuzdeki haftaici cikar dedi doktor.. herhalde magnezyum b12 falan eksikligi yasiyorum. Önce sağlık

Yalnizligimi severim ama annemin yalnizlasmasini kaldiramiyorum nedense... Günler falan yapar aktifti hiçbiri kalmadi o yuzden onu aktiflestirmeye calisiyorum ama bakiyorum diger kisilerde yalnizlasmis... Bunu pandemis yapti iste..
Evet, pandemi başlattı, benim rahatsızlık artırdı, artık kimse benden faydalanamadığı için çağırma yada bi kek yapıp götüreyim, hem ziyaret ederim, hem kahve içerken yeriz diye düşünen de yok, bir arkadaşım, bir kızım, onlarda yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…