Popüler Konu LenaG ile MasterFit

21.02.2024

13:00 kahvaltı
1 tabak salata (domates kıvırcık biber havuç yer elması üzerinde lor peyniri)
2 dilim tam buğday ekmek

16:00 1 Trabzon hurması

18:30 akşam 1 tabak kabak kavurması
3 yemek kaşığı yoğurt

Şu an 1 fincan americano içiyorum
2 litre su
Adım 9008 -900 puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Listen süper olmuş kaptanım💙 benim listeyi gördün mü şu son iki gün ne yapsam acaba bugün bir yeşil çay bile içemedim

Ooo gayet güzel düşmüş. 🧿Kilon azaldıkça yediklerin sağlıklı oldukça daha da azalacak inşallah 🙏🧿 inşallah ilacı da bırakarak saglikli besleneceksin. Sana güveniyorum. Benim de 6,5 sabahları 140 çıkıyordu. Tokluk şekerim yoktu zaten. Şuan 80 falan çıkıyor. Ben glifor kullanıyorum. Diyet bitince tekrar test yapacağım. Doktorum kullanma derse ilacı bırakacağım 🙏
İnşallah canım nefret ediyorum ilaç içmekten bir de kocamanlar ıyyy

sporthealth-1-20240222-001930.jpg

9881 adım 988 puan Elhan Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee

Elhan Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
Kahvaltı 11
1 dilim tbe labneli
Ara ceviz
Akşam aırfreyde tavuk

Bir adet bisküvi

Su 2 lt
Yoğun bir gündü pek bişey yiyemedim
Afiyet olsun canım 💙💐
İyi geceler hanımlar 💙
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee 💙

21 Şubat menümü yazayım

Kahvaltı : saat 9:30 bir dilim siyez ekmeği az yeşil zeytin, az peynir 2 3 dal yeşillik 3 dilim salatalık 2 küçük dilim avakado

Saat 12:30 bir buçuk haşlanmış yumurta 3 çatal küçük lokma peynir

Akşam: saat 18:00 bir buçuk servis kaşığı etli bademli pilav, 2 adet içli köfte, bir dilim börek

Akşam diyet patladı gelen servis tabağının yarısını geri. Boşaltım. bunlarıda yememem lazımdı ama çok açtım gün içinde fırsat bulup bir ara öğün yapsaydım belki bu şekil olmayacaktı:KK43:
İşin kötüsü bir hafta sonra beklediğim regliyi oldum son bir senedir çok düzensiz zaten….umarım fazla şişkinlik yaşamam 🥲

8600 de adımım var
Ne güzel giderken akşam biraz patlamışız 😅Afiyet olsun tatlım akşam kaçmasaydı süper menü olurmuş ama pes etmeden yarın yeni bir gün deyip devam ediyoruz 💙💐😘
Listen süper olmuş kaptanım💙 benim listeyi gördün mü şu son iki gün ne yapsam acaba bugün bir yeşil çay bile içemedim
Sağıl kuzum 💙regl olmuşsun canım bir kaç güne daha düzene girersin inşallah 🤲
Ekrandaki güzellik ve adımların muhteşemliği 💙🧿

X