Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gecen gun bahsettigim arkadasim bugün güne gitti,giderken napicam dedi bende yap yogurt granola meyve karisimini orada ye dedim,israr ederlerse hayir benim mamam bu size afiyet olsun de dedim. Hayir demis biseye el surmemis😍😍😍

Eki Görüntüle 3390482
Sana kocaman sarılıyorum❤️❤️❤️
Kalbi güzel yüzü güzel kadın🙏🌸🌸🌸🌸

Kizlaaarr gecen keten tohumu ekmegi tarifi paylasmistim ya onu denedimmm anneme guzel bir tabak hazirladim onu yiyor su an bayildiiii

Simdi bu tabagi ye dedim 2-3 gibide ona ayva dilimleyip ceviz kircam hazirda olsun onu ye dedim sonra aksam yemegiiii

Denesin bakalim nasil hissedecek😻😻😻🥰🥰🥰

Karsinizda keten tohumu ekmegi(2 dk da hazirlandi) ve annemin şifalı kahvalti tabagi (ekmeği üçe dilimleyip aralarina labne sürdüm annem labne canavari) salca kendi yaptigi baharatli zeytinyag ve sarımsaklı karışım

1000055791.jpg 1000055797.jpg 1000055796.jpg

Yine mi ben suçluyum 🥺 ben anlamadım ki sen ona neden öyle dedin. Anlasam niye sorayım belki uykusuzluktan anlayamadım. Çok özür dilerim
Tabi ki sen suçlusun. :ıslık:Çunku sen Kordelya' sın . Ben suçlu kral kızını bağrıma basar sarayına atimin terkisinde götürür bırakırım.:rapci:
Dinlenebildin mi bitanecim. :KK60:

Kizlaaarr gecen keten tohumu ekmegi tarifi paylasmistim ya onu denedimmm anneme guzel bir tabak hazirladim onu yiyor su an bayildiiii

Simdi bu tabagi ye dedim 2-3 gibide ona ayva dilimleyip ceviz kircam hazirda olsun onu ye dedim sonra aksam yemegiiii

Karsinizda keten tohumu ekmegi(2 dk da hazirlandi) ve annemin şifalı kahvalti tabagi (ekmeği üçe dilimleyip aralarina labne sürdüm annem labne canavari) salca kendi yaptigi baharatli zeytinyag ve sarımsaklı karışım

Eki Görüntüle 3390603 Eki Görüntüle 3390604 Eki Görüntüle 3390605
Afiyetler olsun canım tarif alabiliirmiyim

Ohhh şifa olsun ellerine sağlık canım 😘 Elinin değdiği her şey nasıl da güzelleşiyor. :KK68:

Yani nasil kacirirsiniz benim paylasimimi askolsun 🥹😫

Şaka şaka 😜🥰🫶🏻😘

Bakın bu tarif ben icine kekik koydum👌🏻bence benim yaptığım daha guzel oldu hıııhhhh

Tatlım internette tarif aradım. İki kaşık öğütülmüş keten tohumu, zeytinyağı, yumurta, sirke, lor, karbonat ölçülerini karıştırdım. Bu kadarcik şey için fırın açmayım dedim. Karışımla krep yaptım. :confused:
IMG_20240221_103206.jpg
Keten tohumu ihtiyacımız da görüldü :süslü:
İlham için teşekkürler tabi ki :KK60:

Hareket normal zaman düzen dışında yapılan her hareket sana enerji yaktırır Buda seni kalori açığı ile zayıflatır hiç moralini bozma ister yürü ister zıpla ister yuvarlan hepsi sana ok güzel eksi olarak dönecek ama en önemlisi moral stres kilo vermeyi etkiliyor sen inanarak devam et o lafı diyen iyi niyetlidir inşallah bilmediğinden demiştir 🥰
Çok teşekkür ederim 😘

Ellerine sağlık canım harika görünüyor
Afiyetler olsun canım tarif alabiliirmiyim
Bende tarif isteyecektim ki leylacım yazmış 😉🥰

X