Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah
Yulaf yoğurt yumurta dereotu peynir karışım pişirdim
Ara kahve ceviz yaptım
Akşam
Oğlanın kalan bir köftesini yedım
Günde
1 sigara böreği küçük kare trileçe 4 tatlı kaşığı kadardı birde haşlanmış patatesli bişey vardı bir fincan kadar ondan yedim
Peşine Sade Kahve Elhan Elhan @Cordelia bu arada bu ara pilatese başlamayı düşünüyorum buna en çok sen sevinirsin 😍
Afiyet olsun papatyacim. Gün öncesi dengeli beslenmen iyi olmuş. :super:Gün tabağın da kontrollü. :KK9:

Sabah
Yulaf yoğurt yumurta dereotu peynir karışım pişirdim
Ara kahve ceviz yaptım
Akşam
Oğlanın kalan bir köftesini yedım
Günde
1 sigara böreği küçük kare trileçe 4 tatlı kaşığı kadardı birde haşlanmış patatesli bişey vardı bir fincan kadar ondan yedim
Peşine Sade Kahve Elhan Elhan @Cordelia bu arada bu ara pilatese başlamayı düşünüyorum buna en çok sen sevinirsin 😍
Afiyet olsun tatlım 💙Gayet dikkatlı gitmişsin 😘💐

ADINIZ: İrem
YAŞINIZ: 33
BOYUNUZ: 165 cm
KİLONUZ: 67
HEDEF KİLONUZ: 55
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: ev hanımı
ÇOCUK SAYISI: yok
KİLO ALMA NEDENİNİZ: 2 ay önce meme büyütme ameliyatı oldum ve bu süreçte hareketsizlikten 8 kilo aldım.
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Hiç bir kıyafetimin olmaması 😂

Herkese merhaba 💕
Hosgeldin canım bol eksiler
Yakın bir arkadaşım yürümenin zayiflatmadigini söyledi tabi ben mod düştü cikasimda gelmedi yine de kendimi zorladım ve çıktım
Oturmaktan iyidir o kadar 300 400 kalori yakılıyor boşa mı gidiyor
Beni hoş görün hanımlar. Bu aralar proje hazırlıyoruz. Bugun son gündü raporları teslim etmemiz gerekiyordu. Teknofeste başvuru yaptık. Bir yola girdik. Bismillah dedik başladık. Zorlu bir süreç bizi bekliyor.
Kolay gelsin canım başarılı geçsin inşallah
Evet onceden kesince ve dovunce yumusuyor ve kabız yapmiyor
Direk yersem kabız yapiyor🙈
Annem de hep yere vura vura döverdi
Oleeeyyy beee kırdım su 69.9 🥳🥳🥳 100 gr da vermiş olsam kırdım ya gerisi gelir diye umuyorum :dua::21::21::sampiyon:
Ooo masalahhh 60 lar ligi hoş geldi o zaman

X