Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün tartı sonucum ile ekibin yanina gittim. Arkadaşlar şok oldu sen 74 kilomusun diye. Biri 75 kilo (ev tartisiyla. Benim bu kat kat giyili halim bile değil) inanmadı. Biri uzun zayıf abla ben 78 kg nasıl olur dedi 🙁
Kilom ve bedenim aynı değil. Başta çok şey yapmamıştım ama sonra çok üzüldüm 🙁
Off 😭
Ya bir sürü şey yazdım yazdım sildim
İnsanlar bazen çok hadsiz ve düşüncesiz üstelik bilgisizce konuşup duruyorlar.
O kadar kilo veriyorsun, vücudun da çok daha sıkı olacak zamanla .Süper gidiyorsun 💪

Son düzenleme:
Benim yağ yüzdem çok yüksek ( %34) 10 kilo sadece yağdan versem anca normal aralığa giriyor. Küçük bi hesap yaptım benim yağ yüzdemin fit olması için benim 45 kiloya düşmem lazım ne saçma ya. Bugün de bunun için üzülcem :olamaz:
Benimde vücudumdaki yağ oranı fazlaymış

Sağol tatlım 🙏💙
Tebrikler maviş kaptan 🥰🥰
Teşekkürler canım 🥰😘
Teşekkürler kaptanım :KK60: :KK60: :KK60: :KK200:
Öncelikle kaptanim tebrikler

Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Elhan Elhan

sabah 2 haşlanmış yumurta, roka salatası, zeytin , 2 dilim beyaz peynir, çeyrek simit

ara 2 kaşık supangle , turk kahvesi , espresso, maden suyu

oglen biberli omlet yarım 1 dilim ekmek

akşam 4te mercimek çorbası

3 lt su
Afiyet olsun canım menü güzel şekerim 💙😘
çok geçmiş olsun canım :KK43:

olacaksın tabii ki, düşmanlar da çatlayacak inşallah :nazar: :KK59: :KK49::KK49:
Sağol kuzum 🙏🥰😘
Menüm
Sabah
Dört tane közlenmiş biber
İki dilim peynir

Öğle
dört kaşık karabugday dört kaşık haşlanmış barbunya iki yemek kaşığı lor peynirli marullu salata

Ara
Bir cennet hurması

Akşam
Bir kase vicdan çorbası

Su 3 litre spor yok

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
Harika bi menü ben ne diyebilirim ki 💙🥰afiyet olsun canım

İyiaksamlar kızlar Bugün pek aktif olamadım menümu yazayım
Sabah
1 dilim çavdar ekmeği
Lor peyniri
Yesillik
Zeytin
Ogle
2 kaşık kadar tahin pekmez
Akşam
1 kase tavuk çorbası
Kinoalı kısır
Şu 1.5 litre kadar
Spor 17 bin adım 1700 puan

Eklentiler

• sporthealth-1-20240220-181905.jpg
    sporthealth-1-20240220-181905.jpg
    107,4 KB · Görüntüleme: 33
İyiaksamlar kızlar Bugün pek aktif olamadım menümu yazayım
Sabah
1 dilim çavdar ekmeği
Lor peyniri
Yesillik
Zeytin
Ogle
2 kaşık kadar tahin pekmez
Akşam
1 kase tavuk çorbası
Kinoalı kısır
Şu 1.5 litre kadar
Spor 17 bin adım 1700 puan
Afiyet olsun canım menü de adımlarda harika 👏🏻💐💙

İyi akşamlar kızlar,
İlk aşamayı atlattık :KK19:İlk hedefimiz cumartesi:sampiyon: Bundan sonraki süreçte kaçamak hakkımız kalmadı.Öğünlerimize dikkat edelim canlarım.Cumartesi hepinizi eksi ile görmek çok güzel olacak.Tam gaz devam edelim.
Seviyorum sizleri💙
Elhan Elhan Cordelia Cordelia 60kiloyum 60kiloyum sara_28 sara_28 Lavinia_98 Lavinia_98 Beth18 Beth18 74FRIDA 74FRIDA -Murphy- -Murphy- Papatyamaviss Papatyamaviss Nergis 35 Nergis 35 Busra196 Busra196 Efenin_Annesi Efenin_Annesi sibel_84 sibel_84 HuzuRRR HuzuRRR s i d e l y a s i d e l y a arwengsd arwengsd zeyneppk zeyneppk Tutku44 Tutku44 serap911 serap911 ZincirKirma ZincirKirma
Tabii ki kaptanım 😘💙🤺🤺🤺🤺

İyi akşamlar kızlar,
İlk aşamayı atlattık :KK19:İlk hedefimiz cumartesi:sampiyon: Bundan sonraki süreçte kaçamak hakkımız kalmadı.Öğünlerimize dikkat edelim canlarım.Cumartesi hepinizi eksi ile görmek çok güzel olacak.Tam gaz devam edelim.
Seviyorum sizleri💙
Elhan Elhan Cordelia Cordelia 60kiloyum 60kiloyum sara_28 sara_28 Lavinia_98 Lavinia_98 Beth18 Beth18 74FRIDA 74FRIDA -Murphy- -Murphy- Papatyamaviss Papatyamaviss Nergis 35 Nergis 35 Busra196 Busra196 Efenin_Annesi Efenin_Annesi sibel_84 sibel_84 HuzuRRR HuzuRRR s i d e l y a s i d e l y a arwengsd arwengsd zeyneppk zeyneppk Tutku44 Tutku44 serap911 serap911 ZincirKirma ZincirKirma
Didi bu akşam ve perşembe günü , günü olan kıza 😂

X