Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Üyeliğin hayırlı olsun kuşum. Kilo verme sürecinde vücudunu iyi tanıyacaksin neyin yarayıp yaramadığını daha iyi göreceksin. Zayıflama formülü aslında çok basit. Karbonhidrati hayatından çıkarıp sağlıklı karbonhidratlarla yola devam edersen çok kolay kilo vereceksin. Sağlıklı bir kahvaltı sonrasında sebze protein içeren öğünler , yeterli su biraz hareket gerisi gelecek canım.
İlk bildirim fotoğrafli +tarih nick eklenerek yapılıyor. Evden ciktiysan yarın sabah erkenden tartı bildirimini bu şekilde yaparsan sevinirim

Hharrıkka bir çocuk muş demmeki tebrik ederim buna sevinin çünkü aksi insanı çok yoruyor
Bu devirde böyle çocuk olmakta insan olmakta zor biliyorsun
Öğretmenleri bile günümüzün normal dediği cocuklardan değil. Kurallara uyan saygılı bir çocuk diyor. Çok kırılıyor kalbi o yüzden

Bu hafta hazırlığa alalım seni. Takım ve senin için daha iyi olacak. Cumartesiden sonra takımdan cikilmiyor kural gereği ama seninki istisna olsun. Cumartesi bildiriminle seçmelere katılırsın olur mu? Regl dönemini arkadaşlar hep yaşıyor sıkıntı etme.

Bu devirde böyle çocuk olmakta insan olmakta zor biliyorsun
Öğretmenleri bile günümüzün normal dediği cocuklardan değil. Kurallara uyan saygılı bir çocuk diyor. Çok kırılıyor kalbi o yüzden
Rabbim korusun minik meleği, evet kırılır çünkü kırmaya çekinir böyle kucaklamak istedim

Hoşgeldin canım

Etli biber dolması kaç tane bacımmmm Afiyet olsun tatlım
Unsuz kurabiyeleri yaptın mı canım hala bekliyorum

mükemmmelllll bayıldım afiyet olsun kuzum
Valla yalan yok 4 adet yedim pirinci azdı ama bulgurluydu.
Canım o gün yetişmedi çok işim vardı. Bu hafta yapicam sana yazarım aklımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…