Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın hanım hayırlı sabahlar 😔iki gündür serum yiyorum ödem yaptı iyice hasta olunca biraz yemeyide artırdım bide uykusuzluk derken bugünkü tartıdan çok korkuyorum 😦
Günaydın canım 🥰Sen iyi ol yeter ki tartıyı sorun etme 🙏
Bana iyi geceler 😘
Allah kavuştursun canım 🥰Güle güle gidip gelsin inşallah annenler canım 🥰
Elhan Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee

cuma günü 69.9
Bugün 69.9

yapıştı resmen 😅
Minik hamburgerin marifeti olmasın:süslü:
Birşeyler yemediysen biraz sonra tartıl istersen kuzum erken tartılmışsın belki - görebilirsin 😘

Günaydın canım 🥰Sen iyi ol yeter ki tartıyı sorun etme 🙏

Allah kavuştursun canım 🥰Güle güle gidip gelsin inşallah annenler canım 🥰

Minik hamburgerin marifeti olmasın:süslü:
Birşeyler yemediysen biraz sonra tartıl istersen kuzum erken tartılmışsın belki - görebilirsin 😘

Dün yatana kadar 5 lt su içtim resmen ondan sanırım kaptanım şimdi yine yarım.litre su içtim

Günaydın hanım hayırlı sabahlar 😔iki gündür serum yiyorum ödem yaptı iyice hasta olunca biraz yemeyide artırdım bide uykusuzluk derken bugünkü tartıdan çok korkuyorum 😦
Geçmiş olsun canım,pazar günü ben de serum yedim.Cumartesi günü hiç bir şey yoktu,pazar sabahı ateş mide bulantısı ve halsizlik ile uyandım.serumdan sonra biraz toparlandım şükürler olsun.Allah acil şifalar versin hepimize 🙏

Dün yatana kadar 5 lt su içtim resmen ondan sanırım kaptanım şimdi yine yarım.litre su içtim
Tamam canım ☺️ Kalan günlerimizi iyi değerlendirelim seni cumartesi 69,9 altında görmek istiyorum 😅Ben bile hırs yaptım taktım 69,9 a😂😂😂

İşe gecerken mamalarimi hazirlayip nasil paketliyorum işte böyle:)) bazn kapakli kaplar kullaniyorum karisik marisik oluyor bazen evdeymis gibi tabaklar hazirlayip strecleyip beslenme cantama koyuyorum

Sabah mamam
1000055697.jpg
Öğlen mamam
1000055712.jpg

Atistirmaligim
1000055709.jpg

Ve paket 😀
1000055711.jpg

X