Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kk için mi opera kullanıyorsunız? Ben bilmiyorum normal Google den giriyorum hep.

Aaa ne demişlerdi ki? Geçmiş olsun canım.

O tuz nasıl olayı nasıl oluyor abla ya duydum da hiç yapmadım.
Bademcim tarayıcı olarak Operayi kullandığında kulüpteki reklamlar filtreleniyor. Tuzu yanan ocağın üzerine atıyorsun . Negatif enerjilerin gittiğine inanılıyor.

Afiyet olsun canım Tertemiz bir menü.
akekusu canım çok beğendigim bir menü olduğu için görmeni istedim.

Kalorisi azmis sağlıklıymis hiç yemedim ama fiyatıda pahalıymış

Aaa evet benn de görüp merak etmiştim.

Afiyet olsun canım Etli biber dolmasında pirinç var mıydı

Ceeeeeeeeeeee Elhan
Sabah 11:00
2 haşlanmış yumurta peynir ceviz kuru kayısı incir birer tane
Ara kahve ceviz 3-4 tane
Ara 16.00
Bi kase haşlanmış yoğurtlu kabak
Akşam 19.00
Bi kase haşlanmış yoğurtlu kabak
Salata
Ara Ceviz
Bugun BİM’den kavrulmuş cıtır ceviz gibi bişey aldım yiyip durdum ondan o yuzden bol cevizli bi gün dü haftasonunu dengeleyım dıyede kabak günü yaptım bugun dengeler inşallah

Afiyet olsun papatyacim.

LenaG andulasyona girmeyi neden bıraktın.Bende ilk defa geçen hafta girdimde merak ettim
Canım ben pek egzersiz yapamıyorum diye önerdiler ödem atar metabolizmayı hızlandırır inceltir dediler 8 seans girdim. Tüm direktifleri uyguladım. Diyetimi uyguladım. En küçük bir değişiklik olmadı. Sadece tüm vücuda titreşim verdiği için genel bir rahatlama sağladı hâttâ regl ağrıma iyi geldi ama o kadar.
Çok iyi gelenler de varmış. 4 seans sonucunda fark ortaya çıkıyormuş bir 4 seans dene bence kararını o zaman verirsin. İnşallah faydasını görürsün

Kan tahlili sonuçlarını bende merak etmeye başladım sonuçlar ne zaman çıkacak çıkınca paylaşırsan ve beni etiketlersen sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…