Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aşkı memnu nun bi bölümde Bihter şey diyodu ben bugün yemek yemeyi unuttum hiçbişey yemediğimi farkettim diyodu o sahneye dakikalarca boş boş bakmıştım insan nasıl yemeği unutur ki ben kahvaltıyı yaparken akşam ne yiyeceğimi planlıyom kafamda 🤦🏼‍♀️😅
Otelde hamburgerle salata siparişi 😁😁😁

Son düzenleme:
canım herkesin diyet spor sağlıklı beslenme kilo verme süreci farklı. herkes kendi yolunu bulana kadar bişeyler deniyor. ben senelerdir farklı farklı diyetler bişeyler deniyodum ama daha yeni farkettim ki Aralıklı oruç-akdeniz tipi beslenme-glutensiz-süt ürünleri olmadan beslenme benim için en ideal yol. yürüyüş te benim için en ideal spormuş. bunları yeni keşfettim ve yeni yeni sonuç alıyorum. geçen senelerde mesela spor salonlarında saatlerce ağır egzersiz yapıp veremiyodum ama şimdi yolumu buldum. dediğim gibi herkesin süreci farklı. sen de inşallah senin için en ideal olanı bulursun. aramaya denemeye devam et. anladığım kadarıyla egzersiz pek yapmıyorsun.( bi mesajında öyle yazmıştın diye hatırlıyorum) belki de egzersizle çok hızlı yağ yakan insanlardan birisindir. denemeye değer. asla pes etme. iradeli birisin maşallah en önemlisi bu. yapacaksın sen biliyorum :KK200:
Teşekkür ederim canım 😘
Yapıcam canım ben bu sene bu kilolardan kurtulacağım 💪 hafiften egzersiz başladım bu hafta dr haftası ilan ettim hepsine baştan gideceğim durumumu anlatacağım. Kan tahlillerimi yenileyeceğim elimden gelenin fazlasını yapacağım ama gidecek bu kilolar.

Elhan Elhan Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili
13,30 kahvaltı 2 haşlanmış yumurta 1 tbe 1yk acı sos
Ara kahve
Akşam 18:10 mercimek köftesi ama bulgur vs yok tek kırmızı mercimek yanına brüksel lahanası
Bugğn tabağımı paylaşıcam çünkü bu mercimek köftesi baya doyurucu tavsiye ederim 🥰
Su içmeye devam ediyorum ortalama 3 litre içiyorum ❤️

Eklentiler

• IMG_9746.jpeg
    IMG_9746.jpeg
    141,7 KB · Görüntüleme: 42
Aşkı memnu nun bi bölümde Bihter şey diyodu ben bugün yemek yemeyi unuttum hiçbişey yemediğimi farkettim diyodu o sahneye dakikalarca boş boş bakmıştım insan nasıl yemeği unutur ki ben kahvaltıyı yaparken akşam ne yiyeceğimi planlıyom kafamda 🤦🏼‍♀️😅
Ben sabah 5e kadar ders çalışıyorum sonra yatıyorum kalkıyorum saat 1.2 bugün kalktım 2 de duş aldım saçımı kuruttum markete gittim geldim saat 5 olmuş unutmuşum 😂😂

Ahahahaah işte bu sahne 🤣🤣 hiçbişey yememiş ve Akdeniz salata diyo hala yaa. Bi sürü paran da var düzgün şeyler sipariş edeydin keşke 😂
Eski hallerim geliyor aklıma 😞 gece 12 de yerdim yetmezdi gece yerdim sabah erkenden kalkar ekmek arası birseyker yerdim uyurdum tekrar kalkıp yerdim gün içinde 3 öğün zaten yerdim hep yerdim yani 😂😂😂😂

Boyum:1.70 Kilom:116 Hedef Kilom:85 Medeni durumum:Evli Mesleğim:Özel Güvenlik Çocuk:1 Kilo alma nedenim en son olarak kortizonlu tedavi 5 yıldır bu kilodayım.Sağlık sorunum:Astım hastasıyım Kilo verme nedenim: Sağlık açısından ve artık düzenli sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmak istediğim için.Çünkü yemiyordum sürekli aç geziyordum ama kilom sürekli sabitti.
Hoşgeldin canım

ben gördüm uzun açlık bitince daha sakin yersem gezegenfeza gezegenfeza tavsileri ile hayvansal olmayan ve tuzsuz yeyinse sonrasındaki gün bile eksi gördüm her bünye farklı tabiii bende işe yaradı şükür dün geceden niyet ettim şuan niyetim 48 iyi hissedersem 72 e inşallah
Bende 36 saatliğe niyet ettim
Sen uzatırsan bende uzatayım, destek olalım birbirimize, yoksa kör şeytan yoklayıp duruyor

18 şubat Pazar
sabah 1 dilim ekmek bir kaç tane patates kızartması, koz kapya biber salatası, haşlanmış yumurta

akşam 3 gibi eşim popeyesten yemek söyledi bende minik hamburger yemiş olabilirim 🫣

19 şubat Pazartesi
sabah 9da espresso, 1 lt su

sabah 11de roka salatası, patatesli omlet, haşlanmış yumurta zeytin , telli peynir

akşam 5te 3 kaşık pirinç pilavı, et kavurma

3 lt su
3 turk kahvesi

Elhan Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
:sinirli::sopa:Hamburger mi 😂😂😂
Afiyet olsun canım 😘💙
19 şubat menüsü
Sabah
Marul
Yesillik
1 haşlanmış yumurta
Lor peyniri
Ogle
Tavuk suyu çorbası 1 kase
Akşam
2 baget firinda
1 kaşık pilav
Bol salata
Su 3 u bulur
Spor.15bin adım 1500 puan
15 ddk egzersiz
Elhan Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Cordelia Cordelia
🧿🧿adım sayısı harika menü süper afiyet olsun canım 💙
19 şubat

Sabah 11.00
1 dilim ekmek
1 kk peynir
Domates salatalık
2 ceviz

Akşam 17.30
1 poğaça ev yapımı (yarim bardak ayçiçeği kullandım. Başka yağ yok. )
1 kk peynir
5 kaşık menemen
1 zeytin

Ara 20.30
3 hurma kahve içeceğim

Elhan Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
🧿💙afiyet olsun tatlım çok güzel menün 🥰

X