Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hah işte ben kimseyi üzmüyorum.... O zaman da ben üzülüyorum galiba...
Bunu kendine yapma lütfen biliyorum zor ama her zaman önceliğin kendin ve sağlığın olmalı beraberken yemek yediğin kişiler seninle beraber diyet yapmıyor ve senin diyet yaparken yaptığın zorlandığın fedakarlığı bilmiyor

Ayrıca her zaman misafirimizde gelecek ve bizde gezmelere gidecez çünkü diyet yapmak demek asosyal bir insan olmamızı yada kendimizi eve kapatmamızı gerektirmiyor bu yüzden tavrımızı net bir şekilde ortaya koymazsak ne zaman diyet yapacaz

Mönüm karışık
8 de kefir chiali
Sabah 10 da ev yapımı pizza tost ekmeği kadar
Saat 12 de kahve 2 kurabiye 1 hurma
Akşam 17 de menemen
Su yok gibi
Adımda 3bin gibi
TDK sözlüğe göre mönü yanlış seçim.
Menü
Afiyet olsun eski kaptanım. Menemeni ekmeksiz yemişsin yoksa ekmek yok gibi mi

Canım çok sevdiğin bir şeyi yediğinde kendine de ki bunun bir kaşıgindada aynı lezzet var 10 kaşığındada o yüzden bir kaşığın tadına vararak ye ve o her neyse gözünün görmeyeceği bir yere bırak ve unut başka şeylerle meşgul ol biliyorum zor hatta çok zor ama bu döngüden çıkmanın başka yolu yok

Muhteşem bir menü afiyet olsun canım

Gayet güzel görünüyor, afiyet olsun minnak köftenin boyutuna bakabilir miyim ya

Maşallah canım tekrar hızlanır arada vücut kendini korumaya alıyor

Canım Ben de bunu mesela makarna için yapıyorum. Geçen hafta diyetisyenim makarna verdi ama ben yemedim Ben çözümü durduramadığim şeyleri kendimden uzak tutmakta buldum. Sonunu İlla görmen gerekiyorsa en küçük boyutlu olanı alabilirsin mesela. Bence bağımlısı olduğumuz şeylerden uzak durmak mantıklı olabilir

Eğer çok sevdiğim bir lezzetse aynı durumdayım hiç eve sokmamayı tercih ediyorum başka da bir çözüm bulamadım

Ben evde sevdiğim birşey varsa hemen başkasına yediriyorum

Haklısın canım. Öncelik kendim olmalıyım.

Herkes kendi vücuduyla yaşıyor kimse kimsenin yerine hastalık çekmiyor.
Şişkoluk bir hastaliktir bırakın keyfimizce kendimizi tedavi edelim. Bı salın bizi yeter gari diyemiyoruz ki
Aynen....
Ne dizler ağrıdıdında ne şeker tansiyon fırladığında kimse den fayda yok . Anneciğim çok çekti bunlardan hala çekiyor. Çok fazla kilosu var 120 lerde falan yaş 67 . Ama hiç rahatı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…