Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kilo veren herkesi tebrik ediyorum. sabit olmak da bir başarı üzülmesin kimse. ayrıca artılar var ama değişik sebeplerle. gayet doğal ve verilebilecek rakamlar. bence sorun yok güzle bir hafta oldu. Zayif bir Dombili kırmızı kaptanlığını tebrik ederim canım

Hoşbuldum ve hepinizin azmine hayran kaldım, hedefe ulaşmak azim ve süreklilik ister sizler bunu başarmışsınız

Cansın sizin azminiz varken bize hacet yok Elhan Allah nazardan saklasın çok da güzel dostluk kurmuşsunuz, bu da takdire şayan, desenize yakın gelecekte kiloları vermiş fıstık gibi hatunlar salınacak sitede
Bu mesajları okuyunca çok mutlu oldum , duygulandım da. gerçekten çok güzel dostluklar kurduk burda

Elhan abla baya hastayım 4 gündür yatak döşek savaş veriyom beni hazırlıga alır mısın bu hafta ıyılesene kadar geçen seferkini hatırlayamadım ama +dayım şuan
Çok geçmiş olsun canım

Allahım çok şükür ağrı yapan 20 lik dişimden kurtuldum
Canım geçmiş olsun

Ellerine sağlık kaptanım

Mthn83 kaptanımmm tebrikler güzel iş çıkarmışız

LenaG tebrik ediyorum maviş kaptanım güzel bir haftaydı

Zayif bir Dombili kırmızı kaptanlığını tebrik ederim canımm

Bu mesajları okuyunca çok mutlu oldum , duygulandım da. gerçekten çok güzel dostluklar kurduk burda
Dostluğunuz daim olsun, nazar değmesin Maşallah kilolarda gidiyor daha ne olsun:)))

Başarılarınızın devamını diliyorum, topiklerinizin konseptini bilmiyorum hani böyle ortadan dalmış gibi olduysam da özür dilerim

Hafta boyunca takımlar halinde kilo verme yarışı yapıyoruz. Bugün tartı günümüzdü. En heyecanlı günümüze denk geldin Munecim. Estağfurullah her zaman musaitiz.

Hafta boyunca takımlar halinde kilo verme yarışı yapıyoruz. Bugün tartı günümüzdü. En heyecanlı günümüze denk geldin Munecim. Estağfurullah her zaman musaitiz.
Zamanlama süper olmuş o zaman hararetli bir sohbetin ortasında kafasını uzatıp ne konuşulduğunu bile bilmeden araya giren yabancı olur ya, onun gibi olmayayım dedim Elhan

Zamanlama süper olmuş o zaman hararetli bir sohbetin ortasında kafasını uzatıp ne konuşulduğunu bile bilmeden araya giren yabancı olur ya, onun gibi olmayayım dedim Elhan
Müfettişe yakalanmış bir öğretmen gibi hissettim sadece . Tekrar estağfurullah çok hoş ve zarifsin her zamanki gibi.

Taaa sabah cekindim ama cocukalrdan ekleyemedim kusura bakmayin kizlar

Gecen cumartesi 63.500
Bu cunartesi 63.800
Fark +300 gram
Elhan Mthn83
Olsun canım toparlarsin
Demekki sıkılaşma dönemi
Ellerine sağlık canım
Zayif bir Dombili tebrik ediyorum canım
LenaG tebrik ediyorum canım
Eline sağlık Elhan ablacım
Tebrik ederim Mthn83

Arada çok az fark varmış
Kısmet
Sağol canım
Teşekkür ederim
Teşekkür ederim

Eline sağlık tebrikler Kırmızı takım Mthn83
LenaG ve mavi takim sizleri de tebrik ederim
Zayif bir Dombili tebrikler canim bravo
Lotus1234 i göremedim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…