Popüler Konu LenaG ile MasterFit

bu isim yazan şey çok datlu nerden aldın pekiii🫠
Kardesim uyumus gece yola cikacaklarmis arkadaslariyla Uludağ'a gidecekmis pislik💩 kardesim beni götürmüyor 😂 mesaj yazdim ki unutmayim bu pullari nerden aldin diye uyaninca cevap verir bana😜

1000054887.jpg 1000054884.jpg

Sesli seyler oluyor ya zil mil bunlarda istemiyor ki zaten zararliymis onlar icin... Ses cikiyor saklanamiyorlar diye strese giriyorlarmis.Bu ses cikarmiyor o yüzden kabullendiler
Maalesef hiçbir şeyi kabul etmiyor. Küçükken alıştıramadım canım Kardeşler birbirininkini de çıkartıyordu. Ne kıyafet giyiyor ne de aksesuar kullanabiliyoruz🥺7 yavru birlikteydi

Kardesim uyumus gece yola cikacaklarmis arkadaslariyla Uludağ'a gidecekmis pislik💩 kardesim beni götürmüyor 😂 mesaj yazdim ki unutmayim bu pullari nerden aldin diye uyaninca cevap verir bana😜

Eki Görüntüle 3388267 Eki Görüntüle 3388270

Allahimm tiplere bak yiceeem😍😍 off ablanın yerinde olmak isterdim şuan aşırı ihtiyacım var🫠
Evet internetten ama sitesi onemli yaa cunku bunlar cok kaliteli cikti kararmiyor 1.5 senedir boyunlarinda

Aynen kesinlikle çok önemli baktım daha önceden emin olamadığım için almamistim

Allahimm tiplere bak yiceeem😍😍 off ablanın yerinde olmak isterdim şuan aşırı ihtiyacım var🫠

Aynen kesinlikle çok önemli baktım daha önceden emin olamadığım için almamistim
Erkek kardeş 😂 abla beraber uludaga gidelim diyordu Kasım da simdi cok soguktur sen dayanamazsin diyor o yuzden pislik💩 koyuyorum adını.

Bu arada eve gelirken oglum kendine ve dayısına kokorec aldı. Bu kokorec neden gece giriyor evlere😂

Erkek kardeş 😂 abla beraber uludaga gidelim diyordu Kasım da simdi cok soguktur sen dayanamazsin diyor o yuzden pislik💩 koyuyorum adını.

Bu arada eve gelirken oglum kendine ve dayısına kokorec aldı. Bu kokorec neden gece giriyor evlere😂

bu erkek kardesler hep böyle sanırım bencede var ondan :))

kokoreç çünkü gece yenir 😍

X