Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bana da öyle gelmeye başladı canım sıkıldı. Instagramda yüz bin takipcisi var, diplomasını da koymuş güvendim ama normal değil yani yarın yollayacağım dedi yollamadı yalan söyledi. Bugün yazdığım mesaja da cevap gelmedi.
hangi diyetisyen bu?

Afiyet olsun canım 😘 Tavuk köfteyi nohutla yapma fikrine bayıldım. :super:
Çok güzel oldu elhanim deneyebilirsin😘
Canım biraz özel olacak ama oğlun babasında mı kalıyor? Gerçi baya büyümüş maşallah.
Spor konusunda da vücudu arada şaşırtmak gerekiyor evet. Tempoyu düşürebilirsin daha hafif spora geçebilirsin bi süre ya da haftada 3 e falan düşür mesela.

İkinciye ilkinin göbeğini ekle o da ben 🤣🤣 bu arada ben de diyetisyenle çalışıyorum
Oglum 6 yasindaydi ayrildigimizda,simdi 18... Hep bendeydi ama babasiylada gorusuyor surekli hayta üçümüz beraberde cikariz anne baba cocuk bulusmasi🥰 ben annemlerle kaliyorum bazen gelir bize oturur sohbet ederiz.. oğlumu bu duygudan eksik etmedik ya c cok şükür 🥰 kucuklugunden beri hadi babanin dogum gunu ona hediye alalim hadi bugun babalar gunu ara kutla vs... Hatta 18 yas dogum gununde davet ettim eve gel beraber kutlayalim diye oyle yaptik

Oglum 6 yasindaydi ayrildigimizda,simdi 18... Hep bendeydi ama babasiylada gorusuyor surekli hayta üçümüz beraberde cikariz anne baba cocuk bulusmasi🥰 ben annemlerle kaliyorum bazen gelir bize oturur sohbet ederiz.. oğlumu bu duygudan eksik etmedik ya c cok şükür 🥰 kucuklugunden beri hadi babanin dogum gunu ona hediye alalim hadi bugun babalar gunu ara kutla vs... Hatta 18 yas dogum gununde davet ettim eve gel beraber kutlayalim diye oyle yaptik
Medeni olmak başka bişi sonuçta 😍

Ne güzel bunu başarabilmek herkes yapamıyor maalesef. Oğlun çok şanslı senin gibi bir annesi olduğu için 🤗

Bana da öyle gelmeye başladı canım sıkıldı. Instagramda yüz bin takipcisi var, diplomasını da koymuş güvendim ama normal değil yani yarın yollayacağım dedi yollamadı yalan söyledi. Bugün yazdığım mesaja da cevap gelmedi.
Instagramda aktif mi acaba çok ilginç gerçekten umarım biran ince sorun çözülür

Cordelia Cordelia

1708111108499.jpg 1708111027525.jpg

X