Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu da diyet listem🥳

Diyetisyenin asistanları ☝️gibi hem de :rapci::rapci:
Sende bu yardımcıları boncuk gibi bir arada tutan misinamizsin canım
Çok teşekkür ederim 😍 paylaşabilirsen çok sevinirim
Canım üstteki Cordelia Cordelia nin listesi 77 civarı.
Alttakide benim. İstediğin zaman sorabilirsin ♥️

17081068995957118196181980078411.jpg
17081069283768572736556638959093.jpg

LenaG LenaG Elhan Elhan

16 Şubat 2024 Cuma

sabah 11.00
15 fındık fıstık

öğlen 12.30
1 yumurta, peynir, 3 zeytin, 1 dilim avokado, domates, köz biber, 1 tk bal (macun), 1 dilim tbe,1 dilim glutensiz ekmek

ara 14.30
2 kare bitter

ara 16.00
tarçınlanmış 1 elma, 2 tk fıstık ezmesi

akşam 19.30
kıymalı ıspanak yemeği, 1/2 kase sulu köfte, salata, 1 dilim tbe, 1 tk bal (macun)

1,5 lt su
Afiyet olsun canım 😘

Kız kaptanlık bitti diye mi üzüldün. Ama daha kırmızı kaptan olacaksın. Ayrıca ben yine kaptan olsam yine seni seçerim. Gerçekten çok sahip çıktın ekipteki arkadaşlar memnuniyetini dile getirdi. Takımın adına çok mutlu oldum
Ben bu hafta çok eksik kaldım Cordelia Cordelia diğer yarım oldu sağolsun. Hep yetişti 😘
Pakizede ona yardım etti torpilliydi yani 😅
Yok kıs 🤣 tam aksine çok iyi geldi. Bu kadının bizden 30 kg fazlası var demediler kaptan olarak benimsediler. Çok mutlu oldum🤩
Ne bileyim endişe atakları sebebiyle antidepresan kullanıyorum ama bazen nedense ruh halim dalgalı oluyor. Böyle göğsüme bir top oturuyor sanki.

Ayy banada çok zor geliyor hele işe götürmek 😭
Listeye uysun diyemi işe yemek götürüyorsun, öğlen sizin orda yemek çıkıyor mu?
Gerçi öyle bişey ki ben bile kendime özel sebze yemeği filan yaptığımda götürüyorum kahvaltı için işyerinde rahatım çalışanlar hazırlıyor.
Geçen bana siyez unundan mücver yaptılar tadına inanamadım iki üç kere sordum siyez kattın dimi diyee 🙄

LenaG LenaG Elhan Elhan

16 Şubat 2024 Cuma

sabah 11.00
15 fındık fıstık

öğlen 12.30
1 yumurta, peynir, 3 zeytin, 1 dilim avokado, domates, köz biber, 1 tk bal (macun), 1 dilim tbe,1 dilim glutensiz ekmek

ara 14.30
2 kare bitter

ara 16.00
tarçınlanmış 1 elma, 2 tk fıstık ezmesi

akşam 19.30
kıymalı ıspanak yemeği, 1/2 kase sulu köfte, salata, 1 dilim tbe, 1 tk bal (macun)

1,5 lt su
Afiyet olsun 😘 süper yine yarını çok merak ediyorum

Pakizecimi görünce hemen menü yazma hevesi geldi :confused:
16 Şubat
12.00 Çavdar ekmeğiyle tost , çay , havuç
13.00 Kahve
17.00 Tavuk ızgara , yarım köy yufkası üzerine salata( dürüm)
Mthn83 Mthn83
Kaptanım belediye yine kesintiye girmiş heralde 🙄
Zayıflamış menüler tartı öncesi şeysi mi 🙄
Yok kıs 🤣 tam aksine çok iyi geldi. Bu kadının bizden 30 kg fazlası var demediler kaptan olarak benimsediler. Çok mutlu oldum🤩
Ne bileyim endişe atakları sebebiyle antidepresan kullanıyorum ama bazen nedense ruh halim dalgalı oluyor. Böyle göğsüme bir top oturuyor sanki.
Öyle olsa bana derlerdi. Azim heves önemli olan zayıf olsak burada ne işimiz var 😍
Listeye uysun diyemi işe yemek götürüyorsun, öğlen sizin orda yemek çıkıyor mu?
Gerçi öyle bişey ki ben bile kendime özel sebze yemeği filan yaptığımda götürüyorum kahvaltı için işyerinde rahatım çalışanlar hazırlıyor.
Geçen bana siyez unundan mücver yaptılar tadına inanamadım iki üç kere sordum siyez kattın dimi diyee 🙄
İş yerinde çıkıyor ama diyetisyenim kalori fazla oluyor dedi o yüzden taşıyorum. Bazen verdiğine uygun çıkarsa oradan yiyorum yoğurt filan götürüyorum.
Önceleri diyetteyim demeye utanıyordum. Şimdi herkes çok güzel verdin dedi ♥️
Şimdi çekinmiyorum. Hayır demek daha kolay oluyor. Hele ki kaçamak yapmak daha zor oluyor. Hani diyetteydin diyecek çok kişi var🙄
Bı yandan kötü bı yandan teşvik edici

Ayy banada çok zor geliyor hele işe götürmek 😭

Dikkat et canım
Fizik evet ama sagligimizdan olmayalım ♥️

Canım harika sonuçları olan bir hafta olarak bak ♥️
Acı yok rakiiii

♥️ Sen ol biz birbirimize göz kulak oluruz 😘

Sen üzülme gülüm incinme
Canımin içi iki gözüm küsme
Sana hediye bütün kilolar
Ben veririm ikimizin yerine eee 🎶🎶🎶🎶

Ben teşekkür ederim emeklerin verdiklerin için 😍
Takımı takip etmekte çok destek oldun. Kimseyi yanlız hissettirmedin emeklerine sağlık canım 😘

Gel çiçeğim özledik ♥️

Poğaça bugün 😱 yarın 🙄
Güzel kapanış 👏👏👏👏

Canım eğer sana bı katkısı yoksa benim kilo 74 cordisin 77 3 aşağı 5 yukarı bu ölçüler yakınsa verelim liste hemde ücretsiz. Hiç uğraşma ♥️
Hem burada ücretsiz takibini de yaparız 😍
Ben de özledim cancağızım😍

Instagram üzerinden mesajlaştık sadece. Diyetisyen arıyordum mesaj attım fiyat içerik bilgisi falan aldım parayı yolladım form yolladı bilgilerim için o formu doldurdum liste 1 4 iş günü içinde gelecek dedi ancak 6 iş günü oldu hala gelmedi. Görüşme hiç olmadı
Bu işte bir terslik var gibi geldi

Hoşgeldin tekrar canım. Nasıl gidiyor diyet ?
Annem varken çok dikkat edemedim yaaa. Tek etkinliğimiz yemek yemek gibi bişey....dizlerinden rahatsız öyle dışarı çıkma olayımız yok. Elimden geleni yaptım . Annemleyken hep aşırı kilo alırım. . Yarın tartıda ne gösterecek bakalım. Kendimi ne kadar tutmuşum tutamamışım yarın görcez...

Kaptanım belediye yine kesintiye girmiş heralde 🙄
Zayıflamış menüler tartı öncesi şeysi mi
Su ölçemedim kaptanım. :KK43:
Tartı öncesi bir gün olsun dikkat edeyim dedim. Sağlıklı besleneyim diyen misafirim pek dikkat etmedi ona guvenmiştim oysa. Elimden geldiğince dikkat etmeye çalıştım yarın ne olacak bilmiyorum. 🥺

Bu işte bir terslik var gibi geldi
Bana da öyle gelmeye başladı canım sıkıldı. Instagramda yüz bin takipcisi var, diplomasını da koymuş güvendim ama normal değil yani yarın yollayacağım dedi yollamadı yalan söyledi. Bugün yazdığım mesaja da cevap gelmedi.

X