Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun Leylacim çok güzel bir menü. Neredeyse bir haftadır hem yağmur hem misafir yüzünden yürüyemedim alışkanlığı yapmayınca insan hem huzursuz hem mutsuz oluyor. :KK14: Seni bu konuda anlıyorum. Senin spor tabi ki daha ağır ve yorucu. Dilerim en sağlıklı şekilde bir yolunu bulursun.
İste bende huzursuz oluyorum ve kafaya yerlesmis aporsuz veremezsin ne kadar az yersen ye... Bunu aşmak gerek. Yürüyüş ile devam edecegim bı sure cok ter atmadan

Selamlar :KK68: Bu akşam oğlumla devlet senfonisine gideceğiz,saat 20 de ama karşı tarafta olduğu için feribot vs kullanacağız trafik vs diye 18 de çıkarız.. 17 gibi eve geçeceğim 17:30 da beslenmemi tamamlayacağım(dünden hazır dolapta olduğu için yemeğimden eminim:KK48:). Tekrar yazmaya fırsat bulamam diye şimdiden yazayım dedim:KK200: yarın tartı yüzünüze gülsün inşallah benim gülmeyeceği malum doğum sonrası kalan lohusa göbeği gibi göbeğim oluyor her ay reglden dolayı :KK48:

16 Şubat beslenme listem

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 :KK68:

10:30
2 haşlanmış yumurta(sumak,karabiberli)
çeyrek avokado
2 ceviz
1 kapya biber

13:00
ton balıklı salata(sumak ve keten tohumu ekledim)
2 adet altınbaşak kraker

16:00
1 minik elma,1 dilim ayva,2 adet ceviz ve sütlü türk kahvesi

17:30
5 yk havuclu pırasa
2-3 köfte
1 dilim tb ekmek

bugün hiç spor yapmadım hayret şaka gibi :)) spor egzersizi biraz azaltmaya karar verdim bu konuda desteklerinize ihtiyacım var. Kafamda şu oturmuş "ben egzersiz yapmadan deli gibi terlemeden asla kilo veremem" bunu silemiyorum... vücudumda kas ağrıları uyuşmalar vs oluşuyor bu mineral eksikliğinden olabilirmiş özellikle magnezyum.. sporda çok terlemek,çok su içmek ve idrar sökücü takviye almak mineral kaybı nedeniymiş... Suyuda 1.5 litreye indireceğim. Pazartesi aile hekimime gideyim bakalım bir konuşayım..

Çok seviyorum sizi iyi ki varsınız:KK200:
Canım kilo vermen için kalori açığı yakalaman lazım spor buna destek oluyor sarkmayi engelliyor. Ama şart asla değil. Çoğu diyetisyen 45 dk. haftada 3-4 gün yürüyüş dışında spor vermiyor.

Eklentiler

• Screenshot_20240216_180013_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20240216_180013_Samsung Health.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 28
16 şubat Cuma

Elhan Elhan LenaG LenaG

sabah 9 da çeyrek simit , yumurta, salata , peynir

öğlen 1de biberli omlet yarım dilim ekmek

akşam 5.30 da sucuklu menemen , 1 dilim ekmek , minik beyaz peynir , yeşil zeytin bugün full kahvaltı menü oldu :))

2.5 lt su 3 turk kahvesi bir maden suyu
3 öğün kahvaltı tadında olmuş cidden Afiyet olsun ❤️🤩

16 şubat Cuma

Elhan Elhan LenaG LenaG

akşam 5.30 da sucuklu menemen , 1 dilim ekmek , minik beyaz peynir , yeşil zeytin bugün full kahvaltı menü oldu :))

Afiyet olsun canım 😘

Canım kilo vermen için kalori açığı yakalaman lazım spor buna destek oluyor sarkmayi engelliyor. Ama şart asla değil. Çoğu diyetisyen 45 dk. haftada 3-4 gün yürüyüş dışında spor vermiyor.
Biliyorum canim hatta diyetisyenim bana kural koyuyordu
Günlük 6 bin adım gecilmeyecek!!!!
Diye yaziyordu😁
Ama iste kafa... Bunu da aşacagim insallah🙏🏻 sizinle paylasip dile getirmekte bunun baslangici🌸🫶🏻

16 şubat Cuma

Elhan Elhan LenaG LenaG

Afiyet olsun 😘 kahvaltı candır

X