Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Biliyorum canim hatta diyetisyenim bana kural koyuyordu
Günlük 6 bin adım gecilmeyecek!!!!
Diye yaziyordu😁
Ama iste kafa... Bunu da aşacagim insallah🙏🏻 sizinle paylasip dile getirmekte bunun baslangici🌸🫶🏻
Leyloşum ablasının nazlısı :KK68:
Dile getirdigin her cumlen baş tacı :KK37:
Temponu düşür, dene bakalım daha iyi de olabilir.

Ben geldiiiiim 😍
Ölçtü biçti veee onlara göre 75.5 çıktım 😱
Sırt ve boynum ağrıdı ki bu hareketi doğru yapmadigimi gösteriyor.
Çok zorlanmadım kendimce sporumu iyi yapmışım demekki biraz daha ter bekliyordum ama ilk gün korkmayayim diye olmuş olabilir. Oradaki bayanlar 3. Seanstan sonra gelmek istemiyorsun dedi 😅🙄

Ben geldiiiiim 😍
Çok zorlanmadım kendimce sporumu iyi yapmışım demekki biraz daha ter bekliyordum ama ilk gün korkmayayim diye olmuş olabilir. Oradaki bayanlar 3. Seanstan sonra gelmek istemiyorsun dedi 😅🙄
Gelmek istemiyorsun ama geliyorsun demek ki🤔çünkü oradalar ya da hepsi ilk iki seansta mıydı? O zaman nereden biliyorlar 3. seanstan itibaren gelmek istenmediğini🙈

yarına çok var belli olmaz suyunu iç akşam yemeğini erkenden ye belki yarına az da olsa eksi gelirsin
Evet öyle yapacam
Yarına daha çok var 😍 Hiç belli olmaz bugün kilo verememişsin diye yok sayma bugünü eksinn büyüğü küçüğü olmaz önemli olan yermizde saymayalım 😘
İnşallah kaptan
Ben geldiiiiim 😍
Zor hareketler yapmaya başladıkça yerlerin canım.
Oradakilere bi alem yani onlar herhalde 2. Seans da 😄😁😄😁😆😅🤣
Millet ne kadar seviyor olumsuzlugu motive edecekleri e

Öğle yoğurt kayısı badem
Ara öğün
Findik meyve

Ara öğün fındık hurma kuru incir

Kiraz sapı, mısır püsküllü ve yesilcay tukettim

Cordelia Cordelia
Elhan Elhan
LenaG LenaG

Eklentiler

• IMG-20240216-WA0002.jpg
    IMG-20240216-WA0002.jpg
    121,6 KB · Görüntüleme: 30
  • 20240216_082605.jpg
    20240216_082605.jpg
    151,9 KB · Görüntüleme: 34
Kızlar diyetisyene başladım tek başıma olmuyor yaza kadar vermek istiyorum ve iyiki gitmişim çok düşük kalorili besleniyormusum yani yanlış o yüzden metabolizma hızım yerlerde neredeyse çalışmayacak oni çalıştırmayı hedefliyoruz
Cok doğru bi karar. Hayirli olsun.
Diyetisyene gidenler
1 sara_28 sara_28
2 Mthn83 Mthn83
3 LenaG LenaG
4 ben
5 sen

Başka var mi

Ben geldiiiiim 😍
Gelmişler ama dimi🤣ilk gün diye daha az zorlamışlardır alıştıkça sen daha zorlaşır

X